מזוודה בחברת התעופה Wizz Air

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני מעוניין לרכוש שני כרטיסי טיסה בחברת וויז אייר, אך אני זקוק למזוודת צ׳ק אין אחת בלבד (מזוודה לשליחה לבטן המטוס - 20 ק״ג).
שתי האפשרויות היחידות שאני רואה הן:
  1. לרכוש שני כרטיסי טיסה עם מזוודה לכל כרטיס (סה״כ שתי מזוודות צ׳ק אין).
  2. לרכוש שני כרטיסי טיסה ללא מזוודה לאף אחד מהכרטיסים (כלומר סה״כ אפס מזוודות צ׳ק אין).
האופציה הנוספת שיש לי היא לרכוש שני כרטיסי טיסה בנפרד, וכך להוסיף מזוודה עבור כרטיס אחד ואילו לכרטיס השני לא להוסיף מזוודה, אלא שבכך אני לוקח סיכון שבדיוק יגמרו הכרטיסים וכדו׳, ואני עשוי להיתקע עם כרטיס אחד ביד.

האם ידוע לכם על אפשרות להזמין בחברה זו שני כרטיסי טיסה בבת אחת, אולם להוסיף רק מזוודה אחת?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לכאורה ניתן בשלב יותר מתקדם בהזמנה להוסיף מזוודה אחת
בכל אופן ניתן להוסיף לאחר ההזמנה תיק 10 ק"ג להעלות למטוס (שיתכן שבמצב היום בשדות התעופה זה עדיף על שליחת מזוודה) או מזוודה 20 ק"ג לשלוח בצ'ק אין ויש גם אפשרות של שליחת מזוודה של כ30 ק"ג

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לכאורה ניתן בשלב יותר מתקדם בהזמנה להוסיף מזוודה אחת
בכל אופן ניתן להוסיף לאחר ההזמנה תיק 10 ק"ג להעלות למטוס (שיתכן שבמצב היום בשדות התעופה זה עדיף על שליחת מזוודה) או מזוודה 20 ק"ג לשלוח בצ'ק אין ויש גם אפשרות של שליחת מזוודה של כ30 ק"ג
תודה.
ידוע לך המחירים להוספת מזוודות לאחר ההזמנה?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה מאוד תלוי לאיזה יעד
אם תכתבו יעד אולי אני יודע

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רומניה או בולגריה
זה מאוד משנה מיעד ליעד ואולי גם מעלות הכרטיס, התמחור לא כ"כ ברור לי אבל זה הממוצע
בדקתי לדברצן הונגריה 10 ק"ג 114 ש"ח 20 ק"ג 124 ש"ח 26 ק"ג 142 ש"ח 32 ק"ג 161 לחבר מועדון
בודפשט הונגריה לת"א 20 ק"ג 211 ש"ח
יאסי רומניה לחבר מועדון 20 ק"ג 202 ש"ח
מיאסי לתל אביב 20 ק"ג 170 ש"ח

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר גם להוסיף כמו שצינתי במהלך ההזמנה ואת המחיר תוכלו לראות עוד לפני הכרטוס כך שיהיה לכם אינדקציה חשוב לציין שיש אפשרות במהלך ההזמנה להוסיף פלקס בערך ב-60 ש"ח שזה נותן אפשרות לשנות את הטיסה או לקבל החזר של עלות הכרטיס לסוג של זכות בחברה לניצול בפעם אחרת כמדומיני שעל תוספת מזוודה לא מקבלים החזר

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אחרי ההזמנה מחירי המזוודות עולים
תוך כדי ההזמנה אפשר להוסיף לכרטיס אחד בלבד

שאול נ"י

משתמש פעיל
האם ידוע לכם על אפשרות להזמין בחברה זו שני כרטיסי טיסה בבת אחת, אולם להוסיף רק מזוודה אחת?
דווקא בוויז (להוציא מחברות אחרות) כן יש אפשרות להזמין רק מזוודה בודדת אפילו בכמה כרטיסים
צריך לבחור במסך הראשון באפשרות ללא כבודה
1661522707887.png

ואחרי זה בהמשך יש אפשרות לבחור במזוודה או להישאר ללא מזוודה
ללא שם.png

תוכלו לבחור לאחד מזוודה ולשני לסמן 'ללא מזוודה'

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
דווקא בוויז (להוציא מחברות אחרות) כן יש אפשרות להזמין רק מזוודה בודדת אפילו בכמה כרטיסים
צריך לבחור במסך הראשון באפשרות ללא כבודה
צפה בקובץ המצורף 1195329

ואחרי זה בהמשך יש אפשרות לבחור במזוודה או להישאר ללא מזוודה
צפה בקובץ המצורף 1195330
תוכלו לבחור לאחד מזוודה ולשני לסמן 'ללא מזוודה'
תודה רבה!
אנסה את זה.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לאחר שקניתי את הכרטיס - לפני פחות מעשרים וארבע שעות - התברר שאני צריך לשנות אותו.
ככל הידוע לי, חברות התעופה מאפשרות ביטול חינם בתוך 24 שעות, אולם משום מה אני לא רואה אפשרות כזו בחברת Wizz Air אם לא קניתי כרטיס Flex.
מה פשר הדבר?!
(לשנות את הכרטיס יוצא יותר יקר מקניית כרטיס חדש, במקרה שאקבל החזר מלא על הביטול, לכן אני מנסה לבדוק אפשרות לבטל בחינם).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה