עזרה מזגן שלא עובד בשעון שבת

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
שלום וברכה,
המזגן שלנו לא מוכן להידלק אחרי הפסקה של שעון שבת.
ניסינו כמה שעוני שבת, עשינו לשלט reset, הוצאנו והחזרנו את הבטריות לשלט.

ניסינו גם כל מה שכתוב כאן: https://www.prog.co.il/threads/מזגן-לא-חוזר-לעבוד-אחרי-הפסקה-שעון-שבת.554580/

ולא עזר.
מה יכולה להיות הבעיה? ואיך ניתן לפתור אותה? עוד רעיונות?

bujo bizual

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ככה המזגן עובד, ברגע שנותק מהחשמל צריך שלט כדי להדליק שוב.
זו לא בעיה פתירה ממה שידוע לי.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
אני מתמודד עם אותה בעיה, מסתבר שמדובר בבעיה בכרטיס של המזגן.
אם תמצאו פיתרון אשמח לשמוע.

cofix

משתמש פעיל
אצלי במזגן LG אם לוחצים על הלחצן במזגן עד ששומעים 2 צפצופים זה מסתדר.

בחורצ'יק

משתמש פעיל
שלום וברכה,

ניסינו גם כל מה שכתוב כאן: https://www.prog.co.il/threads/מזגן-לא-חוזר-לעבוד-אחרי-הפסקה-שעון-שבת.554580/

ולא עזר.

זה קרה לי במזגן של חברת פמילי, אתם צריכים להדליק את המזגן לכבות מהחשמל (לא מהשלט) לחכות 10 שניות ולחבר חזרה ואז ללחוץ על כפתור SLEEP עשר פעמים (בדיוק) בתוך חמש שניות לנתק מהשקע ולחבר חזרה כמו חדש
בכל מקרה אפשר להתקשר לשרות לקוחות של החברה ולהסביר להם מה קרה ברוב הפעמים הם יסבירו לכם מה לעשות
מניסיון..... בהצלחה

cofix

משתמש פעיל
לפעמים במזגן עם כח גדול קשה לשעון להדליק אותו וצריך להוסיף בלוח קונטקטור
לדעתי הבעיה הנ"ל שונה ממה שאתה מתכוון. הנ"ל מדובר במזגן שלא זוכר את המצב האחרון שלו, גם אם תכבה אותו אותו על ידי קונטקטור, זה לא ישנה את המצב.
קונטקטור מוסיפים מהסיבה שלא כל שעון מתאים לזרמים גבוהים כמו של צרכנים גדולים.

כל הנכתב על דעתי בלבד ללא אחריות

בחורצ'יק

משתמש פעיל
לדעתי הבעיה הנ"ל שונה ממה שאתה מתכוון. הנ"ל מדובר במזגן שלא זוכר את המצב האחרון שלו, גםאם תכבה אותו אותו על ידי קונטקטור, זה לא ישנה את המצב.
קונטקטור מוסיפים מהסיבה שלא כל שעון מתאים לזרמים גבוהים כמו של צרכנים גדולים.

כל הנכתב על דעתי בלבד ללא אחריות

כנ"ל

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
זה קרה לי במזגן של חברת פמילי, אתם צריכים להדליק את המזגן לכבות מהחשמל (לא מהשלט) לחכות 10 שניות ולחבר חזרה ואז ללחוץ על כפתור SLEEP עשר פעמים (בדיוק) בתוך חמש שניות לנתק מהשקע ולחבר חזרה כמו חדש
בכל מקרה אפשר להתקשר לשרות לקוחות של החברה ולהסביר להם מה קרה ברוב הפעמים הם יסבירו לכם מה לעשות
מניסיון..... בהצלחה
אין לי בשלט כפתור sleep.

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ואווו, תזכו למצוות!!!
זה עובד!

בזכות @cofix!!!
לחצתי על כפתור ההפעלה עד ששמעתי 2 צפצופים!
תודה רבה לכולם!
(@cofix חסכת לי טכנאי :) )

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
שלום וברכה,

ולא עזר.
יש פתרון:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה