עזרה מותר לענות על שאלה איך היה בסרט>

מצב
הנושא נעול.

אם חי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם כשלא נהניתי?? ולומר על הסרט שהיה לא מוצלח?

malo

משתמש מקצוען
אולי אפשר לכתוב שהוא מוצלח לנערות או ילדות?

אם חי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי אפשר לכתוב שהוא מוצלח לנערות או ילדות?

אממ...
לדעתי גם לא..
ואם היא שואלת אותי אם כדאי לה ללכת?
אני שואלת פה תשאלה בשביל לדעת אם בעצם זה גורם הספד למפיק

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני חושבת שאין ענין רק תחשבי אילו את זאת שהפקט את הסרט, ובכלל באשכולות שנפתחו בנושא היו כל כך הרבה דעות, שבכלל מיותר להסתמך על דעות של נשים שאינך מקירה.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אממ...
לדעתי גם לא..
ואם היא שואלת אותי אם כדאי לה ללכת?
אני שואלת פה תשאלה בשביל לדעת אם בעצם זה גורם הספד למפיק
אבל אם היא תלך והיא תשלם את המחיר של הסרט ותצא מבואסת ואולי אפילו היא תפסיד את הכסף שכל כך נחוץ לה לאותו חודש?
ואם היא היתה יודעת שהוא פחות מוצלח היא היתה הולכת לסרט אחר שיעשה לה טוב על הנשמה
גם אז לא היית אומרת לה?

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אבל אם היא תלך והיא תשלם את המחיר של הסרט ותצא מבואסת ואולי אפילו היא תפסיד את הכסף שכל כך נחוץ לה לאותו חודש?
ואם היא היתה יודעת שהוא פחות מוצלח היא היתה הולכת לסרט אחר שיעשה לה טוב על הנשמה
גם אז לא היית אומרת לה?
נכון, אבל עדין לא אומר שיש מה להסתמך על דעות כאן באשכול. בגדול כשאני רוצה ללכת לסרט אני הולכת לפי המפיקה, ולפעמים מאוכזבת, אז מה? זה בהחלט ריזיקה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה