מורת נהיגה מורת נהיגה במודיעין דחוף!!!

ש ב

משתמש רשום
הי
אני מחפשת מורת נהיגה במודיעין, אוטומטי, זמינה ולא צריך לחכות כמה חודשים....
אשמח לשמוע המלצות!
תודה רבה!!!!

נעמי באום

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא חושבת שקיים דבר כזה,
מורה (אישה) עם זמינות מיידית.

הרבה מאוד אנשים ונשים לומדים במודיעין,
הביקוש למורות נהיגה הווא גדול מאוד, ורשימות ההמתנה- ארוכות מאוד

המושלמת$$

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
אני אשמח להמלצות למורות נהיגה(ואם יש גם את המספר טלפון) במודיעין
תודה!

ss2

משתמש חדש
יש את עליזה.
מומלצת מאד! נהנתי אצלה מאד.
0523646464
מאמינה שלא תהיה לה זמינות מידית

live the dream

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אשמח להמלצות על מורה (אישה) בבית שמש. עדיף לא עם תורים מידי ארוכים

כפוף לכללים

משתמש פעיל
עדיין מחפשת? חנה ברהום!!!!
מומלצת. מספר אחת!!!
עד שלא מנסים לא מבינים איזו חויה יכולה להיות בלימוד.
קראתי כאן בפרוג - לפני שהתחלתי אצלה,
שהרבה עברו אליה ממורות אחרות - אבל אף אחת לא עוזבת אצלה.
ללמוד אצלה זו חוויה שלא דומה ללמידה אצל אף מורה אחרת.
וזה רק הבונוס. כי החויה אינה על חשבון המקצועיות, הענייניות, השיעורים ממוקדי המטרה,
0528646164

y100

משתמש רשום
ממליצה גם על חנה ברהום
מורה מעולה!!!
הגעתי אליה גם דרך פרוג
עד לא מזמן לימדה על הילוכים
עברה ללמד על אוטומט
מורה מומלצת מאד!

כפוף לכללים

משתמש פעיל
מה הסיפור שלך?
למה את מריצה עכשיו מלא אשכולות ישנים עם ההמלצות עליה?
אולי תוסיפי גילוי נאות?
ואולי תפסיקי להטריל את האתר?
אכתוב לך את כל הסיפור שלי, שהוא הגילוי נאות:

הלכתי למורה אחרת, ששמה הופיע באחד האשכולות ,
וחויתי השפלה מזעזעת. היא מהשיעור הראשון הסבירה לי כמה אעשה טובה לכל האנושות כשארד מההגה. כל שיוער היא מצאה לי עוד בעיות: קורדינציה, קשב וריכוז, ראיה, אם היא הייתה אחראית על קצבאות נכות בביטוח לאומי - הייתי מקבלת קצבת ענק!!!
בחסד ה' הגעתי לחנה - שבלי לדבר על הבעיות, ובלי להציף אותן - פשוט פותרת אטותן. אני ב"ה מתקדמת, חווה חויה חיובית, מענגת, וחושבת לעצמי - איזה נס שההיא העיפה אותי!!! נניח שהיתה מצליחה להיות אדיבה כלפי - לא הייתי מקבלת את המקצועיות של חנה! אז כמובן שלא אפרסם את שמה של המורה הראשונה,
אבל היות שיש המון המלצות נלהבות על חנה כאן בפרוג, עם הדגשה שהיא בידני, ראיתי לנכון לשתף שגם תלמידות האוטמט יכולות להנות מחווית למידה ברמה אחרת.
עד כאן הגילוי הנאות.

יעל נעימי

משתמש חדש
אכתוב לך את כל הסיפור שלי, שהוא הגילוי נאות:

הלכתי למורה אחרת, ששמה הופיע באחד האשכולות ,
וחויתי השפלה מזעזעת. היא מהשיעור הראשון הסבירה לי כמה אעשה טובה לכל האנושות כשארד מההגה. כל שיוער היא מצאה לי עוד בעיות: קורדינציה, קשב וריכוז, ראיה, אם היא הייתה אחראית על קצבאות נכות בביטוח לאומי - הייתי מקבלת קצבת ענק!!!
בחסד ה' הגעתי לחנה - שבלי לדבר על הבעיות, ובלי להציף אותן - פשוט פותרת אטותן. אני ב"ה מתקדמת, חווה חויה חיובית, מענגת, וחושבת לעצמי - איזה נס שההיא העיפה אותי!!! נניח שהיתה מצליחה להיות אדיבה כלפי - לא הייתי מקבלת את המקצועיות של חנה! אז כמובן שלא אפרסם את שמה של המורה הראשונה,
אבל היות שיש המון המלצות נלהבות על חנה כאן בפרוג, עם הדגשה שהיא בידני, ראיתי לנכון לשתף שגם תלמידות האוטמט יכולות להנות מחווית למידה ברמה אחרת.
עד כאן הגילוי הנאות.
היא מתקתקת שיעורים?
מעבירה מהר לטסטים?
אפשר עוד פרטים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה