דרוש מידע מורות שמכינות שכפולים- איך מסדרים את הדף לפני הדפסה?

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני רוצה להדפיס דף בגודל A4 בוורד (כמובן כ- PDF כדי שלא ישתנה הפונט) שהוא מתחלק ל- 2 דפי שכפול קטנים בתוכו (שאפשר לגזור אותם מסביב) ניסיתי לחפש את ההגדרה הזו ולא מצאתי. שכחתי איך עושים את זה.
איך מסדרים שזה יודפס באופן הזה?

תן סימן

משתמש פעיל
אם הבנתי למה את מתכוונת, פשוט הדפס שניים בעמוד, [לא הבנתי את מדפיסה בוורד, או תכנה שמציגה PDF כגון ADOBE?]
אם את רוצה את אותו השכפול עצמו פעמים על הדף, עלייך להגדיר לו את מספרי העמודים שיודפסו, 1-1

תן סימן

משתמש פעיל
תראי בשורה למטה עמוד אחד לגליון, שם לבחור שניים לגליון,
ומעל השורה 'הדפסה בצד אחד' שם לבחור את טווח הדפים המודפסים, להדפסת עמוד כפול יש להגדיר 1,1
4444.PNG

סמינר דוד

משתמש מקצוען
ואם את מכינה דף עבודה אחד, תעתיקי אותו, ותדביקי לעמוד הבא. כדי שיהיו לך 2 עמודים, אחרת, המדפסת תדפיס לך דף אחד בחצי דף והחצי השני ישאר ריק.

המדפסת מדפיסה כל 2 עמודים מהטקסט שלך בדף אחד. ואם יש רק דף אחד, אז היא מדפיסה רק פעם אחת. היא לא תדפיס 2 פעמים את אותו הדף.

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה!

התכוונתי שהדף יתחלק ל-2 ויוצג בצורה הזו
מחברות-ספירלה-ממותגות1-1030x751-2-1030x751.jpg
:

במקום כדף אחד גדול לאורך

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תראי בשורה למטה עמוד אחד לגליון, שם לבחור שניים לגליון,
ומעל השורה 'הדפסה בצד אחד' שם לבחור את טווח הדפים המודפסים, להדפסת עמוד כפול יש להגדיר 1,1
צפה בקובץ המצורף 777561
תודה!
עשיתי את זה אבל יצאו לי 2 דפים של A4
אני רוצה שב- A4 אחד יכנסו לי 2 דפים שגודלם A5
אין לי אפשרות של בחירת גודל A5 בהגדרות הדפסה

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם את מדפיסה במחשב שבו עבדת, אין צורך לסגור ל PDF
את מדפיסה בוורד, מגדירה 2 עמודים לגיליון - ואמור לצאת בדיוק מה שהראת בתמונה

תן סימן

משתמש פעיל
אם יצאו לך שני דפים A4 שמודפס מלא על כל הדף, אז לא הגדרת שני עמודים לגליון.

אחרי שהגדרת שני עמודים, אמר @סמינר דוד:
אם את מכינה דף עבודה אחד, תעתיקי אותו, ותדביקי לעמוד הבא. כדי שיהיו לך 2 עמודים, אחרת, המדפסת תדפיס לך דף אחד בחצי דף והחצי השני ישאר ריק.
המדפסת מדפיסה כל 2 עמודים מהטקסט שלך בדף אחד. ואם יש רק דף אחד, אז היא מדפיסה רק פעם אחת. היא לא תדפיס 2 פעמים את אותו הדף.
אם בכל זאת לא יצא שני עותקים, אלא רק אחד על חצי עמוד, כנראה שיש לך עמוד ריק ומיותר במסמך, תראי למחוק אותו.

להגדיר A5 בהדפסה זה הדף עצמו בגודל A5, ולא התוכן המודפס.

אם את חוששת שהפונט ישתנה בעת ההעברה למחשב אחר, יש פיתרון כדלהלן: לפני סגירת הקובץ במשחשב המקורי, יש ליכנס, ללשונית קובץ>אפשרויות>שמירה> ולסמן הטבע גופנים בקובץ.

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה רבה!

brpn

משתמש חדש
אם יצאו לך שני דפים A4 שמודפס מלא על כל הדף, אז לא הגדרת שני עמודים לגליון.

אחרי שהגדרת שני עמודים, אמר @סמינר דוד:
אם את מכינה דף עבודה אחד, תעתיקי אותו, ותדביקי לעמוד הבא. כדי שיהיו לך 2 עמודים, אחרת, המדפסת תדפיס לך דף אחד בחצי דף והחצי השני ישאר ריק.
אם בכל זאת לא יצא שני עותקים, אלא רק אחד על חצי עמוד, כנראה שיש לך עמוד ריק ומיותר במסמך, תראי למחוק אותו.

להגדיר A5 בהדפסה זה הדף עצמו בגודל A5, ולא התוכן המודפס.

אם את חוששת שהפונט ישתנה בעת ההעברה למחשב אחר, יש פיתרון כדלהלן: לפני סגירת הקובץ במשחשב המקורי, יש ליכנס, ללשונית קובץ>אפשרויות>שמירה> ולסמן הטבע גופנים בקובץ.
וואי ממש תודה על ההסבר הברור, השתגעתי כבר מלא זמן למה זה מדפיס לי רק 1 על חצי דף כשאני מגדירה 2 לגיליון חיפשתי עזרה של office ועוד ורק ההסבר הברור שלך להעתיק לגיליון חדש וכו' עזר לי!! תודה רבה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה