מורות? מה הייתן שמחות לקבל משלוח מנות מהתלמידות?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אז יצא המרצע מהשק: הרבס' רוצים לקבל, ועבורם זה מנהג בישראל דין הוא...
לא הסתרתי לרגע את העובדה שבעלי מלמד
ותפסיקו להדביק לנו כוונות זדון ותאוות בצע. לא מנהג ולא דין ואת לא רוצה אז אל תתני!!! אף אחד לא יתנקש בך או בילדך אם לא תתני. במקביל תדאגי לרמוז בכל מיני אופנים שאין צורך לממן לכם טיולים וספרי לימוד, והכל יבוא על מקומו בשלום.
נחמד לנו לקבל הערכה, כן, גם לי כרעיית מלמד שעדה מהצד להשקעה האינסופית, לא פעם על חשבון הבית והילדים הפרטיים, וכמו שכתבתי במהלך האשכול - הערכה ניתנת לביטוי בשלל אופנים שהם לאו דווקא או אפילו בכלל לא כספיים.
את כל הברכות שנשלחות כל השנה אנחנו מתייקים בקלסר, יש נילונית לכל שנה, הכי מרגש לעלעל בה ולזהות את הלב שבין השורות, ואת הכרת התודה על השקעת שעות לא שעות (גם בלילה, אפילו בחצות).

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
בדבר המלמדים:
אצל הציבור הירושלמי והחסידי נהוג מאוד לתת וכמעט חובה
אצל הציבור הליטאי פחות אבל נותנים
מה שקורה הרבה והדבר מצוי מאוד שיש רבה מהציבור החסידי שמלמד בחידר ליטאי שמה שקורה שהוא מקבל פחות ממה שנותן וזה יוצר מצב שנותן בסה"כ יותר ממה שמקבל

הדבר החשוב ביותר כמו שכבר כתבו כמה זה המילים החמות והכרת התודה למלמד/למורה /לגננת על כל העמל וההשקעה שלהם במשך השנה לפני ואחרי פורים.
(חידר שילדי לומדים היה מלמד שבאופן עקרוני לא היה מקבל מעטפות אבל על מילים טובות היה שמח מאוד)

נופר מרים

משתמש רשום
סירים ומגבות תמיד פרקטי לכל אחד

אבל נראה לי שהכי הכי חשוב הפתק בזה להשקיע!
בשביל מורה ולכל אחד שיש לנו הכרת הטוב אליו בכלל
אין כמו לקבל פתק אישי מלא בהערכה אמיתית..

נופר מרים

משתמש רשום
הבת של המטפלת שלי אמרה לי לקנות גיפט כארד עם חנויות של קניון
סורי על הבורות מישהי יכולה להחכימני
קונים אותם בחנויות בקניון, יש בפוקס עצמו- אפשר לקנות ולהטעין זה תקף גם למנגו, ללין ופלייס
יש לך תו הזהב אפשר לקנות בסופרסל זה לרוב החנויות
ויש גם משהו ברמי לוי
תראי מה שהכי קרוב ונוח לך ותבררי אצלם
ואל תשכחי פתק מלא הערכה....
בהצלחה
ופורים שמח (:

מיהו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קונים אותם בחנויות בקניון, יש בפוקס עצמו- אפשר לקנות ולהטעין זה תקף גם למנגו, ללין ופלייס
יש לך תו הזהב אפשר לקנות בסופרסל זה לרוב החנויות
ויש גם משהו ברמי לוי
תראי מה שהכי קרוב ונוח לך ותבררי אצלם
ואל תשכחי פתק מלא הערכה....
בהצלחה
ופורים ש

D

Deleted 66182

אורח
מה נותנים לשנירבנים שחשוב לתת להם במכינה ליש"ק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  41  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה