מורה נהיגה מורה נהיגה מומלץ במודיעין, מכירים?

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מעניין, היום דיברתי איתו במספר שכתבתי :)

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אבי יצחקי באמת מצוין.
בעלי למד אצלו 28 שיעורים(המינימום) והצליח בטסט ראשון.
הבעיה שאין לו הרבה שיעורים זמינים - הבנאדם מבוקש למדי ועסוק מאד.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אה, ואחי למד אצל איציק - והצליח בטסט ראשון אחרי המינימום (28 שיעורים) , והוא היה מרוצה ממנו מאד!!!

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
איציק חזן - מורה נהיגה , מודיעין-מכבים-רעות הוראת נהיגה ידני + אוטומט 054-6611300‏

חיבור*

משתמש מקצוען
אני ממליץ על 2 שמאוד מקובלים במודיעין עילית: אבי יצחקי ורפי גואטה.
אבי יצחקי - המעלה שלו שיש לו יכולת לתת טסטים מהר. הוא כשלעצמו בן אדם נחמד מאוד. החיסרון שלו שלא בכל השיעורים אתה נמצא איתו, לפעמים הוא נותן לך מורים מחליפים. ועוד חיסרון שבגלל שהוא כ"כ עמוס, הזמינות שלו לא כ"כ גבוהה - אלא אם כן אתם רוצים לעשות שיעורים ב6 בבוקר...

רפי גואטה - המעלה שלו שהוא מורה נהיגה בכל מובן המילה. מסביר, סבלני, עדין, יסודי, לא צועק על טעויות ובקיצור הלימוד אצלו ממש חוויה. החיסרון - נראה לי שהוא מלמד רק ידני (שווה לברר אם אכן זה כך). אם חשוב לכם ללמוד בכיף ולא רק לתקתק שיעורים וללכת אז מומלץ בחום. המספר שלו - 0549579556

moshem

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני עברתי למודיעין אחרי סיפור ארוך וכואב בירושלים....
אבי יצחקי לא רצה לקבל תלמידים מירושלים אז הוא הפנה אותי לאחד בשם זאביק, אמנם עברתי אצלו בטסט שלישי אבל אין לי ספק שהוא היה בסדר, הבעיה לא היתה אצלו בכלל,(פעם אחת הייתי אחרי לילה כמעט ללא שינה וכו').
אני נהנתי ממנו מאוד, גוער / מעיר / מחמיא כשצריך וכו'.

נ.ב. כשאני הייתי אצלו (עברתי טסט לפני כשנה) הוא לימד רק על ידני.

ממליץ בחום.

המספר שלו :
0524200666.

בהצלחה.
ולא להתייאש ;);)

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יהודה כהן
לא מכיר אך שמעתי המלצות רבות
אבל כל שיעור הוא יכול לשלוח מורה אחר

חיבור*

משתמש מקצוען
אבי יצחקי אמר לי שהוא כל פעם יתן לי מישהו אחר או הוא או מישהו אחר
השאלה האם זה עובד טוב כך?
קשה לענות ע"ז. ההיגיון אומר שזה פחות יעיל כי אין בניהם סנכרון על איפה התלמיד אוחז בלמידה וכל אחד מלמד בצורה אחרת. אבל במבחן המציאות הרבה לומדים אצלו ככה ועוברים מהר טסט ועם קצת שיעורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה