דרוש מידע מורה לאורגנית בבני ברק

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שבוע טוב,
אני מחפשת מורה לאורגנית לילד ולידה בגילאי 7-9. בבני ברק באזור קהילות יעקב, שיכון ו, ויזניץ,
זה יכול להיות גם בחורה שיודעת לנגן טוב, אשמח לקבל שמות וטלפונים מומלצים.

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מיכל
גרה בשיכון ה
הרבה שנים בתחום
מתעסקת בלימוד אורגנית
וגם עושה הרקדות בתיכונים ובתי ספר
מאוד מוזיקלית

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה רבה, אבל אני מחפשת באזור אחר, שיכון ה' זה רחוק לנו.

אולי יש עוד משהו???

שירהפ

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול, מחפשת מורה לנגינה לילד בן 10 בבני ברק,
רוצה מישהו שמלמד מקצועי ולא סתם הובי.

אסתי בורנשטיין

משתמש צעיר
שלום שירה,
אני אסתי, מורה לנגינה כבר כ30 שנה בבני ברק. מתווים ומשמיעה, פסנתר ואורגנית.
לימדתי פרטי וגם ב"במזמור" (כ10 שנים, עד שהפסיקו עם הלימוד היחידני)
אם תרצי, אשמח לדבר 050-4118891 (עדיף במוצ"ש).

דונג

משתמש צעיר
אסתי שלום,
אני אשמח לדעת היכן בבני ברק את מלמדת אורגנית

עולם קסום

משתמש חדש
מחפשת מורה מקצועית בבני ברק לבחורה בת 16 מוזיקלית מאוד!
אני מעדיפה אחת שמלמדת בשיטה מהירה יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה