מורת נהיגה מורה (אישה) לנהיגה

צופנוי

משתמש מקצוען
במודיעין - איילת לוין 052-2407858.
אם מדובר בידני - שמעתי המון המלצות על חנה ברהום.

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למי שיש נסיון-
זה נורמלי שמורי נהיגה מורידים את הביטחון, או שזה רק המורה שלי?
סתם מעניין....

קפה קפה

משתמש מקצוען
ממליצה מאד על אחי מלכה (גבר)
הייתי גם בדיעה של רק אישה והתייאשתי, עברתי אליו ואני מאד מרוצה. הוא סבלני כמו אישה. עדין ומקדם מאד.

נערך לאחרונה ב:

galitg

משתמש חדש
מישי שמעה/ יכולה לומר לי על המורה טליה כהן מירושלים? איך היא?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לי שאלה , אני עשיתי כבר מלאא שעורים באזור ה50 ומשעור 20 אני מרגישה שאני לא באמת מתקדמת, אני ממש מרגישה שהמורה שלי מורידה לי את הבטחון. בשבוע שעבר ניגשתי לטסט(היא אמרה לפי שעור לפני שאני לא אעבור..) והיא ממש הלחיצה אותי לפני והאמת אין לה כמעט הערות אלי נגיד בשעור כפול היו לה 2 הערות בסה"כ, רק בטסט הייתי בלחץ מטורף ואין לי מושג בעצמי איך נהגתי... השאלה אם מומלץ לי לעבור מורה או להמשיך איתה, אני פשוט לא מרגישה התקדמות בכלל.

זלדה כהן

משתמש רשום
הי אני ישמח אם למשהו יש שם של מורה (אישה) לנהיגה טובה באזור אשדוד

מגדת עתידות

משתמש פעיל
יש לי שאלה , אני עשיתי כבר מלאא שעורים באזור ה50 ומשעור 20 אני מרגישה שאני לא באמת מתקדמת, אני ממש מרגישה שהמורה שלי מורידה לי את הבטחון. בשבוע שעבר ניגשתי לטסט(היא אמרה לפי שעור לפני שאני לא אעבור..) והיא ממש הלחיצה אותי לפני והאמת אין לה כמעט הערות אלי נגיד בשעור כפול היו לה 2 הערות בסה"כ, רק בטסט הייתי בלחץ מטורף ואין לי מושג בעצמי איך נהגתי... השאלה אם מומלץ לי לעבור מורה או להמשיך איתה, אני פשוט לא מרגישה התקדמות בכלל.
לכי למורה גבר!
ואם בירושלים יש לי משהוא תותח עם טקט והבנה לצרכי האישה החרדית
וממש לא מזלזל!

אולי מעניין אותך גם...