דרוש מידע מוקסו לילד

התמר

משתמש פעיל
האם זה לענין לעשות מבחן מוקסו לילד בן 6 ?

היכן יש בבני ברק ? והיכן הכי זול בבני ברק ?

אלי ס

משתמש רשום
אפשר לעשות מבדק מוקסו דרך האתר של עמותת הביננו
במחיר מאוד זול, עושים את זה מהבית ומקבלים תוצאות מבדק המוקסו תוך כמה שעות מביצוע המבדק

7126

משתמש פעיל
גם במכון שערי הצלחה עושים מוקסו.
למיטב ידיעתי יש החזרים מוקפ"ח

metapel

משתמש רשום
הרב ישעיה אייכלר (היימשר יוגרמן) מטפל רגשי בכיר. מוסמך לבדיקות מוקסו עם פיענוח מעמיק, והנחיות להמשך. מקבל בבני ברק. לתיאום 0583279212. מומלץ מאוד!

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אפשר לעשות מבדק מוקסו דרך האתר של עמותת הביננו
במחיר מאוד זול, עושים את זה מהבית ומקבלים תוצאות מבדק המוקסו תוך כמה שעות מביצוע המבדק
מומלץ לא לעשות לבד. חוץ מהפיענוח הממוחשב יש משמעות להתרשמות במהלך המבדק מהתנהגות הילד.
יש ילדים שיצליחו לקבל ציון גבוה במבדק אבל ההתנהגות תוכיח שהם השקיעו את כל הכוחות שלהם לעמוד במבדק בכבוד.

metapel

משתמש רשום
זה לא מדוייק כלל:
א. פיענוח ע"י אדם מקצועי שווה הרבה יותר.
ב. בשעת הביצוע יש לעשות תצפית מקצועית שמשנה את מסקנות המבדק.
ג. ההנחיה שניתנת אחרי המבדק זה בעצם העליונות של הרב אייכלר. שהוא מקצוען מושלם.

אני גם התלבטתי האם לנסוע לעשות את זה אצל מאבחן בקליניקה ולשלם עוד כמה מאות שקלים, או פשוט לבצע את המבדק מהבית...
התקשרתי לחברת ניורטק שהם החברה של מבדק המוקסו.!
ושאלתי שני שאלות
1. האם יש הבדל בתוצאות המוקסו איפה שאני עושה את זה, והם אמרו לי שאין כל השפעה של המאבחן על המבדק, ומדובר במבדק ממוחשב במאה אחוז!
2. שאלתי האם אחר המבדק יש השפעה על התוצאות וביד מי זה מפוענח, והם הפתיעו אותי ואמרו שבשונה מבעבר החל משנת 2020 התוצאות של מבדק המוקסו מפוענחים על ידי החברה בצורה ממוחשבת, כך שהנבדק מקבל פלט רחב ומפורט שיוצא על ידי התוכנה של החברה, כך שאין למאבחן שום השפעה על התוצאות וגם לא על הפיענוח.

חיפשתי גם באינטרנט וראיתי שמדובר בפענוח ממוחשב נוח נגיש וזמין, ועל כך החלטתי לבצע את המבדק לבן שלי בבית דרך האתר של הביננו
הייתי מאד מרוצה, קיבלתי מיד התוצאות, והמשכתי לרופא שהתבונן בתוצאות ונתן את ההמלצה שלו.
כמובן כל אחד והעדיפות שלו, יש שירצו דווקא לנסוע ולעשות את המבדק מול מאבחן.
כאמור לי זה מאד עזר שיכלתי לבצע את זה בבית ובמחיר לא יקר.

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני גם התלבטתי האם לנסוע לעשות את זה אצל מאבחן בקליניקה ולשלם עוד כמה מאות שקלים, או פשוט לבצע את המבדק מהבית...
התקשרתי לחברת ניורטק שהם החברה של מבדק המוקסו.!
ושאלתי שני שאלות
1. האם יש הבדל בתוצאות המוקסו איפה שאני עושה את זה, והם אמרו לי שאין כל השפעה של המאבחן על המבדק, ומדובר במבדק ממוחשב במאה אחוז!
2. שאלתי האם אחר המבדק יש השפעה על התוצאות וביד מי זה מפוענח, והם הפתיעו אותי ואמרו שבשונה מבעבר החל משנת 2020 התוצאות של מבדק המוקסו מפוענחים על ידי החברה בצורה ממוחשבת, כך שהנבדק מקבל פלט רחב ומפורט שיוצא על ידי התוכנה של החברה, כך שאין למאבחן שום השפעה על התוצאות וגם לא על הפיענוח.

חיפשתי גם באינטרנט וראיתי שמדובר בפענוח ממוחשב נוח נגיש וזמין, ועל כך החלטתי לבצע את המבדק לבן שלי בבית דרך האתר של הביננו
הייתי מאד מרוצה, קיבלתי מיד התוצאות, והמשכתי לרופא שהתבונן בתוצאות ונתן את ההמלצה שלו.
כמובן כל אחד והעדיפות שלו, יש שירצו דווקא לנסוע ולעשות את המבדק מול מאבחן.
כאמור לי זה מאד עזר שיכלתי לבצע את זה בבית ובמחיר לא יקר.
נכון שהתוצאות יוצאות בגרף ממוחשב.
בכל זאת משתפת מנסיוני:
הבן שלי בן כמעט 7 עשה את המבדק. הוא הגיע להישגים מצוינים. מבחינת המבדק התוצאות חלקות. הוא עשה עם ריטלין ובלי. בלי ריטלין היה קצת מעל הממוצע, ועם ריטלין היה הרבה מעל הממוצע.
אבל---
הוא ישב בלחץ. בקושי שרד את הישיבה הממושכת. ישב על קוצים. הוא שאל מראש כמה זמן זה לוקח, והסתכל על השעון כל 10 שניות (ללא גוזמה) לבדוק כמה זמן נשאר. זה היה לו עינוי ממש. הוא סיים מותש.
את כל זה חשוב מאד לקחת בחשבון. ולכן למרות שרשמית המבדק יצא מצוין, מעשית לילד יש קושי להתרכז. הוא השקיע את כל הכוחות שלו כי ידע שזו המטלה שלו לעכשיו, אבל זה לא היה קל בכלל.
גם בכיתה, הוא הצליח ללמוד, אבל בשביל להצליח הוא השקיע כוחות הרבה מעבר למה שחברים שלו השקיעו.
כשחזרנו לנוירולוג עם התוצאות הוא אמר במפורש שהמבדק במקרה הזה לא משקף את המציאות, ולילד יש הפרעת קשב וריכוז למרות שהמבדק תקין ואפילו גבוה.

בהצלחה רבה ורק נחת!

metapel

משתמש רשום
תשובתך החמה והמנומקת היטב אכן כתובה בטו"ט. אבל אם אדם עם ידע רב מטפל רגשי m.a. יושב וצופה מהצד. ובפרט שהוא יודע פרק גדול בהפרעת קשו"ר כי זה חלק מהתואר שלו, יש לזה יתרון גדול ושווה לשלם ע"כ. זו דעתי. זכותך לחלוק עלי וזה לגיטימי.

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה בדיוק מה שאני מתכוונת לחזק, שחשוב מאד שיהיה מומחה שצופה מהצד בזמן המבדק.
וכהוכחה הבאתי את המבדק שערכנו לבן שלי, שנערך אצל מומחית להפרעת קש"ר, שם נוכחתי לראות כמה הצפיה בהתנהגות של הילד במהלך המבדק, ההתרשמות מתגובות וכן שיחה עם הילד לפני המבדק וואחריו עשויים לשנות את האבחנה הסופית.
בכל מקרה, למרות שהמטקסו בוצע אצל מומחית, הלכנו איתו אחר כך לנוירולוג ילדים לאבחנה סופית. אבחון מוקסו אינו אבחנה סופית אלא חלק מסך הנתונים הנלקחים בחשבון לפני אבחנה.

תשובתך החמה והמנומקת היטב אכן כתובה בטו"ט. אבל אם אדם עם ידע רב מטפל רגשי m.a. יושב וצופה מהצד. ובפרט שהוא יודע פרק גדול בהפרעת קשו"ר כי זה חלק מהתואר שלו, יש לזה יתרון גדול ושווה לשלם ע"כ. זו דעתי. זכותך לחלוק עלי וזה לגיטימי.
אני מסכים כל מילה עם הרב אייכלר.
אבל נכנסת כאן לדיון לנקודה אחרת
והיא; עד כמה המוקסו מדויק
ואם הוא יכול לפספס ילדים וכו'
כל זה לא קשור לתצפית של המאבחן
באינטרנט ראיתי שמוקסו מדיוק רק ב90 אחוז
לכן ברור שהוא יכול לפספס מקרים
ולא ניתן לסמוך רק עליו
ולכן חשוב באמת שאיש מקצוע יבדוק את הילד
ולא רק אבחון ממוחשב!!
וזה באמת נקודה מאד חשובה
אבל היא לא קשורה למי שמתעניין רק בביצוע המוקסו
ורוצה לראות מה תוצאות המבדק
כל הנקודות שציינת באמת מעלה את החשיבות של בדיקת קשב לעומק - ללא קשר למקוסו
וזה משהו שגם המאבחני מוקסו שעברו הכשרה של 6 שעות, לא יודעים באמת לעשות!!!
ובשביל זה חשוב גם לפנות למאבחן טוב או לרופא טוב, ללא שום קשר למוקסו
ואני בטוח שהרב אייכלר עושה את זה בצורה מושלמת!
אבל לדעתי לגבי המוקסו ספציפי לא משנה באיזה צורה אתה מבצע את זה!

יוסיס

משתמש חדש
אני מסכים כל מילה עם הרב אייכלר.
אבל נכנסת כאן לדיון לנקודה אחרת
והיא; עד כמה המוקסו מדויק
ואם הוא יכול לפספס ילדים וכו'
כל זה לא קשור לתצפית של המאבחן
באינטרנט ראיתי שמוקסו מדיוק רק ב90 אחוז
לכן ברור שהוא יכול לפספס מקרים
ולא ניתן לסמוך רק עליו
ולכן חשוב באמת שאיש מקצוע יבדוק את הילד
ולא רק אבחון ממוחשב!!
וזה באמת נקודה מאד חשובה
אבל היא לא קשורה למי שמתעניין רק בביצוע המוקסו
ורוצה לראות מה תוצאות המבדק
כל הנקודות שציינת באמת מעלה את החשיבות של בדיקת קשב לעומק - ללא קשר למקוסו
וזה משהו שגם המאבחני מוקסו שעברו הכשרה של 6 שעות, לא יודעים באמת לעשות!!!
ובשביל זה חשוב גם לפנות למאבחן טוב או לרופא טוב, ללא שום קשר למוקסו
ואני בטוח שהרב אייכלר עושה את זה בצורה מושלמת!
אבל לדעתי לגבי המוקסו ספציפי לא משנה באיזה צורה אתה מבצע את זה!
כל מילה
מבירור שלי אין שום עניין לתצפית של מאבחן אצל נבדקים מבוגרים ואם עוברים על ההוראות טוב אין סיכוי לנפילה רק בגלל שאין מאבחן שמתצפת...
וכן פיענוח ע"י מאבחן או מומחה אחר אין לזה שום עניין מכיוון שמקבלים מהחברה עצמה פיענוח מאוד מדוייק, וחוץ מזה שיש המוווון מדריכים באינטרנט איך לפענח את המבדק

בהצלחה!!

metapel

משתמש רשום
אולם במקרה של הרב אייכלר שהוא מאמן a.d.h.d. אז אופציית הריטלין היא לא אופציה ראשונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה