מידע שימושי מוצרי תינוקות בסיטונאות

מעופפת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו יודע היכן אפשר להשיג מוצרי תינוקות כגון ביגוד ראשוני, שמיכות וכד' לעסק בתחום,
בכמות גדולה ובזול? ידוע לי שיש יצרנים/יבואנים בדרום ת"א אבל אין לי שמות או כתובות.
או חברה/מפעל במקום אחר שניתן לרכוש אצלה בזול כמות של כ- 100 - 50 פריטים?
אשמח לכל כיוון ותשובה בנושא!

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
תבררי באם וילד :)

ניצן

משתמש פעיל
תנסי לבדוק על פתקי בגדים (פנימיים תפורים על צידי הבגד) בחנויות או מה שיש לך בבית, בדרך כלל רשום יבואן/יצרן עם כתובת ולפעמים אפילו טלפון.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לורה סוויסרה מייצרת מצעים

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ניצן;1311594:
תנסי לבדוק על פתקי בגדים (פנימיים תפורים על צידי הבגד) בחנויות או מה שיש לך בבית, בדרך כלל רשום יבואן/יצרן עם כתובת ולפעמים אפילו טלפון.

עצה נבונה!

בגדול מי שלא יודע ישלח אותך לכל מיני מקומות שלא יקדמו אותך לשום מקום.
ומי שיודע לא יגלה לך, זה סוד מסחרי של כל סוחר מי הספקים שלו..

הפתרון היחיד הוא לשפשף נעליים..להגיע לאזור דרום ת"א ולעבור בין החנויות ולבנות לך ספקים, לחלקם יש סוכנים שישמחו לאחר הכרות להגיע אח"כ עד אליך.

אנחנו ממוקמים בדרום ת"א ובגדי ילדים זה לא משהו שממש מעניין כאן מישהו, אבל בכל זאת..
מוצרי תינוקות יש כמה חנויות ברח' הקישון בקטע שקרוב לדרך יפו.
אני רואה הרבה אנשים חרדים בעלי חנויות קונים בגדים חגיגיים לילדים אצל "תות בננה" ברח' מטלון, בסביבתו יש עוד מספר חנויות של יבואנים.
יש גם יבואן גדול של בגדי טריקו לילדים ברח' גנני פינת וולפסון.

אולגה

מעופפת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לעונים!!!
תודה אות לי על הפירוט!
אם למישהו יש עוד שם או כתובת ספציפית, אשמח!

נימרון

משתמש פעיל
אני ישמח למספר פלאפון של סוכן בגדי ילדים בשם
טיפ טופ
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה