בקשה מוסף חג משפחה - ראיון עם מנדלבליט

מצב
הנושא נעול.

בוקר מואר

משתמש מקצוען
ממש לא.
כלא ביביסטית מובהקת, אני חושבת שהוא יושב על השיבר של הקורונה. ולא בגלל שההפגנות היוו מקור להדבקה, אלא כי ההפגנות היוו תירוץ לכל הלא נשמרים.

ההפגנות הכעיסו בעל עסקים וחנויות מסכנים, שראו את פרנסתם קמלה מול עיניהם ותמונות של אלפים במום אחר והפסיקו להקשיב להנחיות.
ההפגנות הם הסיבה (המטופשת לדעתי) לתירוצים שבתי כנסת זה הפגנה. ותפליות הן כנגד ביבי.
ההפגנות הן אחת הסיבות המרכזיות למרמור הציבור ואיבוד האמון בממשלה והנחיותיה וכו'

ההפגנות הם אכן נושא טעון. אם כי יש גם בזה מורכבות מסויימת.
ניסיתם פעם לחשוב למה הפגנות הם אבן יסוד בדמוקרטיה?

אבל ההודעה שלי התייחסה בעיקר לחלק השני שלו:

הוא צריך לרצות את אנשי השמאל
כדי שלא יטפלו בקופה של שרצים שיש מאחוריו (פרשת הרפז ועוד

דודי ה.

משתמש פעיל
מצטרף לדעתו של טיגריס כל אדם חרדי אינו יכול להיקרא חרדי אם הוא במקום שמקבל החלטות שנוגדות את ההלכה,
מר מנדלבליט חוזר ואומר תמיד תחת כל עץ רענן שהוא מקבל החלטות לפי החוק בלבד ולא לפי ההלכה,

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני יותר התעכבתי על הכתבה על ההיסטוריה של השמאל בעולם נראה לי נותן תמונה יותר רחבה גם על נושא ההפגנות בקורונה ועל כל ההתנהלות שלהם במדינה.

hilasg

משתמש פעיל
היה אדם בצאתך ויהודי באהליך.
יהודי בביתך וגוי בצאתך, ת'אמת מתביישת בכיפה שלו, אם היה מזרוחניק דעתי הייתה נחה,
אבל לעזאזל כיפה שחורה לא סרוגה! והולך עם אשתו יש ביד, ממש חילול ד', לא רק זה כל ההתנהלות שלו, אומרים שהוא מתנהג ככה כי זה או תיק נגד ביבי או תיק נגדו, ממש עצוב מה שקורה במדינה שלנו
לא סתם אומרים בשמונה עשרה ''החזירה שופטינו כבראשונה ויועצינו בכתחילה'' עלמא דשקרא!

anotherית

משתמש סופר מקצוען
יהודי בביתך וגוי בצאתך, ת'אמת מתביישת בכיפה שלו, אם היה מזרוחניק דעתי הייתה נחה,
אבל לעזאזל כיפה שחורה לא סרוגה! והולך עם אשתו יש ביד, ממש חילול ד', לא רק זה כל ההתנהלות שלו, אומרים שהוא מתנהג ככה כי זה או תיק נגד ביבי או תיק נגדו, ממש עצוב מה שקורה במדינה שלנו
לא סתם אומרים בשמונה עשרה ''החזירה שופטינו כבראשונה ויועצינו בכתחילה'' עלמא דשקרא!
מה הוא זה נפרד. כולה הגבתי לשאלה ששאלו, והיא מה הוא אמר בראיון שלו לעיתון.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
סתם כך יש לי תחושה שהעיתון לקח הפעם צד נגד ביבי.
גם מנדלבליט, גם ברנע.
וכמו תמיד עשה מאתנו מטומטמים כשקרא למגזין הפרסום שלו "המהפך" והכניס 2 כתבות וסיפור כדי שלא נשים לב...
והגדיל לעשות העורך שכתב טור פתיחה לשבח את המגזין המיוחד, ולא נרגע עד שהוסיף גם טור לסיום....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה