מידע שימושי מומחי אלי אקספרס - חברת אקסלוט - מכס

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אז ככה
הזמנתי שתי מוצרים ממש יקרים
ואת שתיהם שלחו דרך חברת אקסלוט
אחד מהם הגיע לנקודת חלוקה ב29/11 (לטענתם) והם שלחו לי SMS
אני לא מקבלת בכלל SMS ולא ידעתי שזה שם ואחרי 7 ימי עסקים הם שלחו את זה חזרה למחסנים.
הם אמרו שזה מגיע רק אחרי 14 ימי עסקים אליהם ואם אני רוצה אני יכולה לשלם 25 ש"ח ואז הם ישלחו אלי הביתה עד עוד 14 ימי עסקים
הבעיה שזה ממש דחוף אז יכול להיות שעדיף לי להחזיר את זה כבר ולקנות בארץ
הבעיה שזה כבר נסגר באליאקספרס ואני לא יכולה לפתוח סכסוך...
בנוסף, החבילה השניה ביקשנו מהמוכר שיכתוב מחיר נמוך בשביל המכס
אקסלוט הודיעו לנו שהחבילה צריכה לשלם מכס
בדקתי וראיתי שהמוכר הגיב לי שהוא כותב 111 דולר על החבילה...
יש מה לעשות עכשיו חוץ מלשלם?
בנוסף, בד"כ כשדואר ישראל דורשים מכס אני משלמת אותו בסניף עצמו ומקבלת מיידית את החבילה
פה הם שולחים לי לינק לשלם
עוד לפני השחרור בכלל. זה אמין? יצא לכם לשלם לאקסלוט מכס והכל היה בסדר?

ANK

משתמש פעיל
גם אני קיבלתי הודעה מאקסלוט, וביקשו לשלוח צילום מסך של ההזמנה, וצילום מסך של דף החיובים של האשראי בכדי לראות שירד את אותו סכום המופיע על המשלוח

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני קיבלתי הודעה מאקסלוט, וביקשו לשלוח צילום מסך של ההזמנה, וצילום מסך של דף החיובים של האשראי בכדי לראות שירד את אותו סכום המופיע על המשלוח
את מדברת על המכס כן?

ANK

משתמש פעיל
כן, כתבו שהחבילה מעוכבת מכס לצורך בירור, מאז עבר שבוע ללא תגובה

אולי מעניין אותך גם...