אביזרים לרכב מולטימדיה לטויוטה פריוס 2008

עמי טר

משתמש רשום
אני קניתי מערכת מולטימדיה מאלי אקספרס לטויוטה פריוס 2008 המערכת עובדת מעולה וגם כבל תואם הבעיה היא שאני לא יכול להפעיל את המזגן ואני גם לא רואה כמה בטריה יש במסך הראשי מישהו התנסה בזה ? תודה רבה

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני יודע שיש משהו שנקרא קנבס
לא בדיוק יודע איך זה עובד אני רק יודע שזה קיים
תגגל את זה אולי תמצא משהו

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כן אתה צודק יש דגם בחו''ל שצריך אבל בארץ לא
לא קשור לחו"ל
קנבס זה רכיב שמתאם בין המערכת לרכב אם זה לא מערכת מקורית
יכול להיות שהמערכת מתאמה אבל משהו לא מחובר כמו שצריך או לא מוגדר

עמי טר

משתמש רשום
לא קשור לחו"ל
קנבס זה רכיב שמתאם בין המערכת לרכב אם זה לא מערכת מקורית
יכול להיות שהמערכת מתאמה אבל משהו לא מחובר כמו שצריך או לא מוגדר
נכון אתה צודק אבל זה תלוי בדגמים יש דגמים שצריכים היות והרכב כולו בנוי בכזה צורה אבל אצלי זה לא כך רק חסר לי איזה שינוי קטן בחוטים ובזה אני צריך עזרה

TMUSIC

משתמש חדש
תראה מי שהתקין לך את המסך כנראה הוריד חלק שקשור למזגן גם לי היה כזה דבר תוך כדי התקנה המתקין אמר לי שהרבה אנשים בדגם הזה לא יודעים להתקין וגורמים למזגו לא לעבוד כי המוח של המזגן נמצא שם

עמי טר

משתמש רשום
תראה מי שהתקין לך את המסך כנראה הוריד חלק שקשור למזגן גם לי היה כזה דבר תוך כדי התקנה המתקין אמר לי שהרבה אנשים בדגם הזה לא יודעים להתקין וגורמים למזגו לא לעבוד כי המוח של המזגן נמצא שם
בסדר הסתדרתי זה לא סיפור ס''הכ צריך לחבר חוט אחד לשני מספר 9ל10
IMG_20230417_012703_360.jpg
כדי שיוליך חשמל למזגן שום מוח ושום שטיות זה המתקנים אומרים כדי לספר סיפורים למה אתה משלם טוב על ההתקנה

שמעון הללי

משתמש חדש
אני קניתי מערכת מולטימדיה מאלי אקספרס לטויוטה פריוס 2008 המערכת עובדת מעולה וגם כבל תואם הבעיה היא שאני לא יכול להפעיל את המזגן ואני גם לא רואה כמה בטריה יש במסך הראשי מישהו התנסה בזה ? תודה רבה
תוכל לשלוח לי קישור למולטימדיה שקנית?

פיאנו

משתמש חדש
אם אפשר לשלוח גם לי קישור.
שאלה- המסך הוא במקום המסך שמובנה ברכב או בתוספת ונמצא במקום של הרדיו?
וגם האם יש בו מערכת הפעלה מובנית עם אפליקציות ואפשרות להכנסת סים או שחייבים לחבר אותו לטלפון בשביל וויז לדוגמה.
תודה!

ysrael

משתמש צעיר
@עמי טר
אשמח לעזרה ממך, אם תוכל לעדכן אותי אם הזמנת מולטימדיה שתחליף את המסך המקורי או את הרדיו
כי אני הזמנתי מערכת שהתיימרה להחליף את המסך המקורי
אך בפועל אי אפשר להפעיל את המזגן מהמערכת וכן לא רואים מצב טעינת סוללה

עמי טר

משתמש רשום
אשמח לעזרה ממך, אם תוכל לעדכן אותי אם הזמנת מולטימדיה שתחליף את המסך המקורי או את הרדיו
כי אני הזמנתי מערכת שהתיימרה להחליף את המסך המקורי
אך בפועל אי אפשר להפעיל את המזגן מהמערכת וכן לא רואים מצב טעינת סוללה
בדגם שיש בארץ לפי איך שאני יודע איאפשר להחליף את המסך המקורי זה נתמך רק בדגם שיש קופסת קנבס

פיאנו

משתמש חדש
האם מישהו קנה את המוצר הזה ויכול להמליץ עליו?
וכן שאלה- האם יש במסך חנות אפליקציות להורדת WAZE וPANGO (או שכבר מגיע מובנה),
או שחייבים לחבר לסמארטפון בשביל האפליקציות?
ואם לא צריך לחבר, האם חייבים לקנות את הדגם שמכיל android auto, ובלעדיו אין אפליקציות, או שאפשר לקנות ללא האפשרות הזו ועדיין יהיה חנות אפליקציות.
תודה!

https://www.aliexpress.com/item/1005005046310000.html

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה