מוזיקת רקע

Deena

משתמש פעיל
טוב, זה לא ממש שאלה על עיצוב אבל לאלו מביניכם שעושים מצגות - אליכם מופנית השאלה.

אני מכינה עכשיו מצגת קטנה ופשוטה (מאד) עבור בני הקטן, שתשמש כמשחק. כשהוא לוחץ על התשובה הנכונה, הוא יעבור לשקופית שתמחא לו כפיים (עם אנימציה פשוטה) ומוזיקה שמחה תנגן ברקע, או אפילו סתם מין "הידד" נחמד, ואם הוא לוחץ על התשובה הלא נכונה, אני רוצה שישמע ברקע איזשהו "אופס".

בעיקרון יכולתי לעשות את זה לבד אבל אין לי רמקול.

יש למישהו מושג איפה אפשר להוריד בחינם משהו כזה?

תודה!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
סתם שאלה.
הבן שלך גם ישמע בלי רמקול?

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
היא התכוונה ל mic (הישראלים קוראים גם לזה רמקול..)

כעת תקרא שוב ותראה שאתה מבין למה היא לא יכלה לעשות את הסאונד

Deena

משתמש פעיל
כן, סליחה התכוונתי למיקרופון (ודווקא אני לא ישראלית - סתם יצא לי).
בכל אופן, מצאתי משהו - פשוט בגוגל במקום לכתוב "free music" כתבתי "free sound effects" וכך מצאתי המון קישורים.

מפה לקחתי בסוף -
http://www.partnersinrhyme.com/pir/free_music_loops.shtml

תודה
ד.ו.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בבסיס הנתונים של windows (לעזרתך: C:\WINDOWS\Media) צלילים כמו מחיאות כפיים ושבירת כוסות וזה יכול להתאים למטרה שלך. אני עשיתי מצגת כזו פעם וכשענו נכונה: כפיים. כשלא: שבירת כוסות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה