מודעה שנתפרסמה היום בענין נתב אלחוטי

• פותח הנושא sek
  • פורסם בתאריך

sek

משתמש רשום
על פי הערה זו יש לדאוג לחסום את הנתב איך לבצע זאת?

קבצים מצורפים

• מודעה.zip
    KB 30.5 · צפיות: 10

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
למה לא מספיק קוד?

sek

משתמש רשום
הכותב כתב שלמיגדר מילתא יש להימנע לגמרי מנתב אלחוטי, ולאור מקרים רבים ידועים, יתכן שהוא צודק. אם כי אי אפשר לעולם לידע מה עומד מאחורי כל דבר וכפי שהעלית אפשרות רחוקה, אך יש לנו כלל בצדק תשפוט. ובפרט במקרה דנן שיש מקום לדברים, וכפי שהכותב כותב יש בזה גם סכנה. האם הדברים נכונים בענין הסכנה?

mat

------- Magicode -------
ברור הוא שאם אתה משתמש בראוטר בלי סיסמא ויכולים לגלוש דרכך אתה מחטיא רבים

אבל גם אפשר להאזין לתקשורת בקלות לדעת לאן אתה גולש ומה

אם אתה שם סיסמא אין אפשרות להאזין

הנה מאמר שמסביר קצת יותר על רשת אלחוטית

http://itbananas.com/wireless-net-tools/

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
מענין מה שכתבו שם.
יש לי נתב אלחוטי אך אין אפשרות כלל לגלוש ממנו ממחשב אחר.
ניסיתי פעם משכנה. ממחשב נייד בתוך הבית.
מעניין.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני לא הייתי מקבל צ'ק בלי חתימה.

למה מודעה בלי חתימה מקבלת כל כך הרבה תגובות?!

Dvir

משתמש רשום
פשוט מזעזע!!!

קבצים מצורפים

• 374223_10150529730742176_260689792175_10775222_1823035871_n.jpg
    KB 54.2 · צפיות: 0

bris

משתמש סופר מקצוען
כשיש סיסמה אז הכוונה שהתקשורת מוצפנת (בין אם זה wep או wpa ) , ומי שכבר יודע לפרוץ wep - שכמעט ולא בשימוש כבר כבר ממילא יכול לגלוש מהיכן שהוא רוצה.

לענין המכתב ההזוי הזה - כמובן שהדברים מדברים בעד עצמם על רמת הידע של הכותב האלמוני.

לעניין הבריאותי - אימי שתחיה יש לה תואר שני בביולוגיה ואת עבודת המאסטר שלה היא עשתה בנושא השפעת קרינה אלקטרומגנטית על רקמות וכו'. בדיוק הנושא המדובר.
היא ביררה אצלי כמה פרטים - כמו עוצמת ההספק של המשדר של ראוטר אלחוטי (תקני 100 ma כחצי וואט מקס- יש דגמים מאוד מסוימים שאפשר לפרוץ ליותר מזה) והמרחק הממוצע של ראוטר שנמצא באותו חדר עם המשתמש (בדכ 50 סמ ומעלה) והתדר (בדכ 2.4 גהצ ובכמה דגמים מאוד יקרים 5 - 5.5 גהצ) - והמסקנה שלה - ששנה רצופה ליד ראוטר אלחוטי - היא פחות מ 5 דק של שיחה בסמוסמג טאצ ה"כשר"- כשיש 5 פסים של קליטה.... (0.71 SAR) .

אפרתה

משתמש מקצוען
האם החסימה של נתיב- שקיימת בספק וכן במחשב- אינה פותרת את הבעיה?
לענין ראוטר- האם אתם ממליצים על המכשירים שחברות התשתית מציעות בתשלום חדשי או מכשיר הנקנה בחנות מתמחה? אשמח לשמוע תגובות מבעלי ניסיון.

bris

משתמש סופר מקצוען
אצל רוב /חלק לקוחות נתיב החסימה רק על המחשב ולא ברמת הספק -כך שמי שיש לו גישה לראוטר יש לו גישה לאינטרנט פרוץ לגמרי.

אפרתה

משתמש מקצוען
אצלי זה גם בספק כשר של 018. האם זה בסדר?
על איזה ראוטר אתם ממליצים? אני עובדת על נייד והחיבור שלי בסלון, הייתי רוצה לעבוד בחדר צמוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה