מה תגידו על חדר ילדים...?

mirif

משתמש מקצוען
אני עשיתי חדר בצבע שמנת: מיטה, מכתביה, ארון 5 דלתות. המצעים, והדובים מוסיפים את הצבע. החדר יצא נעים, קלאסי, ועדכני לתמיד...
כמו כן, הזמנתי ארגז מצעים עומד צמוד למיטה שמאכלס את כל הפוכים הכבדים ויש בו שטח קיבול גדול וחיוני מאד. ואני ממליצה לא לוותר על הפריט הזה.

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mirif;1189739:
אני עשיתי חדר בצבע שמנת: מיטה, מכתביה, ארון 5 דלתות. המצעים, והדובים מוסיפים את הצבע. החדר יצא נעים, קלאסי, ועדכני לתמיד...
כמו כן, הזמנתי ארגז מצעים עומד צמוד למיטה שמאכלס את כל הפוכים הכבדים ויש בו שטח קיבול גדול וחיוני מאד. ואני ממליצה לא לוותר על הפריט הזה.
מאיפה הזמנת? ויצא לך אותו צבע?
גם אני סימתי חדר ילדים עכשיו ועל זה לא חשבתי
אפשר תמונה? ופרטים

mirri

משתמש רשום
עימוד ספרים
היום בהרבה חנויות רהיטים שנותנות אופציה של עבודת נגר יש מעצבות מנוסות שעוזרות מאד.
ממליצה מאד על רהיטי ויזל מב"ב, וכן על זה השולחן מבית שמש.

קופיריטרית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מללי;1189772:
מאיפה הזמנת? ויצא לך אותו צבע?
גם אני סימתי חדר ילדים עכשיו ועל זה לא חשבתי
אפשר תמונה? ופרטים

מה עשית, איך ואיפה?
תוכלי גם את לפרט ולהראות?

תודה.

האם באמת חנויות הרהיטים נותנות אופציה של נגר או רק מפעלים עם מידות סטנדרטיות?

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בלי הכללות, אבל רוב חדרי הילדים שנבנו על פי תוכנית של מעצבת, מכילים ארונות מלמטה עד למעלה, כולל מעל הדלת, מעל החלון, כמו חדר ארונות. בקיצור, חדר חנוק (ויכנע) שלא נותן לילדים מרווח נשימה.
גם במגזינים שמים חדרי הילדים של מעצבות חרדיות- ממש לא יפים...
והלוואי ותעלו לכאן תמונות שיפריכו את הטענות הנ"ל.

ונ.ב.
אני הזמנתי ריהוט מוכן מסנדוויץ, שתכננו לי לפי רצוני- מרוצה מאד, זול, ויפה זה לא מילה.

sh12

משתמש מקצוען
בלי הכללות
אבל רק בציבור החרדי רוצים וצריכים להשתמש בחדר אחד למס' ילדים
וזה כולל מיטות, מקום אכסון לבגדים וצעצועים, ושולחן...

בציבור הכללי החילוני והגוי, החדר משמש לילד אחד.
במקרים חריגים ל2 ילדים.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אביגדור;1189960:
בלי הכללות, אבל רוב חדרי הילדים שנבנו על פי תוכנית של מעצבת, מכילים ארונות מלמטה עד למעלה, כולל מעל הדלת, מעל החלון, כמו חדר ארונות. בקיצור, חדר חנוק (ויכנע) שלא נותן לילדים מרווח נשימה.

ונ.ב.
אני הזמנתי ריהוט מוכן מסנדוויץ, שתכננו לי לפי רצוני- מרוצה מאד, זול, ויפה זה לא מילה.

יש לי כמה דברים להגיד על זה:

א. המעצבות כפופות לדרישה של הלקוחות. אם הלקוחות מבקשים לנצל את שטח חדרי הילדים עד תום, כי אין מקום אחר לאחסן דברים בבית - והמעצבת פועלת לפי זה (למרות שהיא בטח היתה שמחה לעצב חדר מאוורר ומינימליסטי שמשאיר הרבה מרחב) - היא עושה את עבודתה נאמנה.
אם יבואו לקוחות שיבקשו חדר מאוורר עם שטח משחקים והיא תעשה להם חדר עמוס בארונות שאין להם בהם צורך - זו כבר בעיה רצינית - אבל לא נראה לי שזה המקרה אצל המשפחות החרדיות (ברובן)...

ב. לגבי האמירה על חדרי הילדים של המעצבות החרדיות המופיעים במגזינים - צודק בהחלט. לצערי זה מה שמחליטים להראות במגזינים חרדים - למרות שאני יודעת (לא משערת), שקיימות גם מעצבות חרדיות אחרות.

פראדי אנגלרד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מחזקת את דברי עדן
נכון שהרבה לקוחות מבקשים ניצול מקסימלי
אני מתכננת ללקוח מה שהוא רוצה
לא מה שאני אוהבת
הרבה מאוד פעמים
תכננתי חדרים עם ריהוט סטנדרטי
שמוזיל לפחות ב60% מעבודת נגר
למרות שיש מקרים בודדים מאוד
שהמלצתי על עבודת נגר
לרוב אפשר להסתדר מצוין עם סטנדרטים
היום הסטנדרט עשיר ומגוון מאוד.

גם חדרים עם ריהוט מסיבית
יכולים להיות מעולים
בתנאים מסוימים

גם חדר הבנות שלי
עשיתי בר.א. ריהוט מסיבית יש להם מובחר מידות בסטנדרט
מ30 ס"מ מה שנותן חופש תכנון
שולחן ומדפים לפי מידה

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לכל מי שביקש כ"כ יפה..

אז הבטחתי להעלות תמונות..
שימו לב שהחדר באמצע עבודה - חסר וילון, תמונות, מדפים וכו' ואני מתכננת לשים טפט עיטורים על המגירה השניה משמאל כדי להחיות את השידה קצת.
זהו חדר שעוצב לזמן קצר, לזמן ארוך אני ממליצה על מעצבת שתרכיב תוכנית שתנצל את הפינות הנכונות.:)

קבצים מצורפים

• IMG_0806.JPG
    2 MB · צפיות: 216
  • IMG_0809.JPG
    1.8 MB · צפיות: 171
  • IMG_0808.JPG
    1.7 MB · צפיות: 161
  • IMG_0810.JPG
    1.7 MB · צפיות: 135
  • IMG_0812.JPG
    2 MB · צפיות: 152

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ארון הסיבית -
עשיתי את הארון ברהיטי ר.ע.מ. שנמצאים במושב אורה, שלחתי לשם המון אנשים והם מרוצים מאוד.
בעל העסק אמר לי שאצלו בבית יש ארון סיבית בן 20 שנה שהוא רוצה להתפטר ממנו, אבל הוא כמו חדש שממש אין לו לב...;)
מאחר ויש לי חדר נוסף וילדי עדיין קטנים - אני לא צריכה כתביה, קניתי באיקאה שולחן קפה ב50 שח וכסאות חמודים ובזה כרגע הילדים משתמשים, גיסתי בנתה בחדר מתקפל
בארון אני מאכלסת בגדים ל- 3 ילדים וכן משחקים (ויש לי משניהם מלאי לא קטן בכלל...)
הספרים - על המדפים מאיקאה, אם תרצי אוכל לצלם ולהעלות

אפרתה

משתמש מקצוען
ARI - חדר מקסים!!

אני עשיתי את כל הריהוט מעץ טבעי, כך הצבע לא מתקלף. הקיר שמנת וסגול בשליש העליון. ידיות של הארון סגולות וכדומה, שולחן ילדים של כתר צבעתי בספריי סגול, וכן הלאה. היום נתלה את המדפים ואת השולחן המתקפל, אותם קניתי עץ טבעי וצבעתי בצבע הקיר כדי לא לעשות שם קיטש גדול מדי, אחרי שיהיה תלוי נצלם ונעלה.
המיטות- של משכל- תינוק ומשולשת. הארון סנדויץ פומייקה מנגר. לא רציתי ארון פורניר כדי שלא יקבל מכות. במיטה אני לא אוהבת פורמייקה כי היא מתקלפת פעמים רבות. בכל מקרה- אחרי שהיו כבר המיטות הבאתי את הנגר שיעשה ארון פורמייקה בדיוק באותו גוון. יצא מצוין.

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י efrat1;1190281:
וואו.
איזה רצפה יש לך? פרקט?

כן, ממליצה מאוד. אני מעדיפה שהזוחלים שלי בחורף לא מתקררים על הרצפה. וגם פיתרון לחיפוי לרצפות הקטנות הישנות של פעם.
עשיתי בחנות שנמצאת בההסתדרות פינת מונטיפיורי בפתח תקווה. שירות נעים ומקצועי.

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גולדס;1190283:
ארון הסיבית -
עשיתי את הארון ברהיטי ר.ע.מ. שנמצאים במושב אורה, שלחתי לשם המון אנשים והם מרוצים מאוד.
בעל העסק אמר לי שאצלו בבית יש ארון סיבית בן 20 שנה שהוא רוצה להתפטר ממנו, אבל הוא כמו חדש שממש אין לו לב...;)
מאחר ויש לי חדר נוסף וילדי עדיין קטנים - אני לא צריכה כתביה, קניתי באיקאה שולחן קפה ב50 שח וכסאות חמודים ובזה כרגע הילדים משתמשים, גיסתי בנתה בחדר מתקפל
בארון אני מאכלסת בגדים ל- 3 ילדים וכן משחקים (ויש לי משניהם מלאי לא קטן בכלל...)
הספרים - על המדפים מאיקאה, אם תרצי אוכל לצלם ולהעלות

אני מחפשת בנרות שולחן מעץ במחיר הזה, אני לא מוצאת באתר שלהם שולחם כזה פחות מ79 ש"ח. איפה מצאת? פליז לינק!

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שולחן באיקאה:
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={2D8BE4F5-375B-4460-8DDD-2BA7443E5BC5}&details_type=1&itemid={AB92874D-749B-4F8D-910C-DE7F9483B432}

http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={2D8BE4F5-375B-4460-8DDD-2BA7443E5BC5}&details_type=1&itemid={9C6AEB73-CEB3-4507-9871-651BB092533A}

http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={2D8BE4F5-375B-4460-8DDD-2BA7443E5BC5}&details_type=1&itemid={1A50F9ED-8904-42DA-9407-0A2F0B4C2DCC}

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סתם כמה טיפים קטנים וזולים לשידרוג של מראה של חדר ילדים:
*מדבקות רב שכבתיות מקרטון (חבילה עולה כ 15-20 שקל ויש בה מדבקות גדולות יחסית, יפהפיות)
*פרחים, פרפרים, חיפושיות וכו' מעץ, גם קונים בכמה שקלים בודדים בחנות לחומרי יצירה.
*ידיות לארונות בצורות של פרחים, מכוניות וכו':10-15 שקל בחנויות לכלי בית ויכול להקנות לרהיט פשוט מראה חדש, אפילו שידה בנאלית ב100 שקל מיד 2.

אני שנים משדרגת את המראה של החדרים של הילדים שלי בכל מיני צורות יצירתיות והכל עם אותו בסיס של רהיטים מאוד פשוטים, אני אישית אוהבת גם לצבוע, לאחרונה צבעתי בעצמי חדר בנים בירוק פיסטוק וחדר בנות צהוב בננה,מה שבטוח בעיני אישית אפשר להגיע לרמה של חדרים מקסימים עם רהיטים מאוד פשוטים ככה שהשקעה כספית זה לא העיקר.מה שכן מעצבת פנים זה טוב לניצול מירבי של מקום.

קופיריטרית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אביגדור;1189960:

ונ.ב.

אפשר לראות?
לגבי חדרים של מעצבות-
אני גם חושבת שיכנע חדר ארונות מקיר לקיר
אבל בתכלס כשאת צריכה הרבה מקומות אכסון, מה עושים?
צריך מעצבת מוצלחת שיודעת לעשות את זה בטעם...
אולי בצורה מדורגת ובעוד צורות לא שגרתיות.
יש כזה דבר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה