דרוש מידע מה קורה עם השמיני?

מצב
הנושא נעול.

משה גל

משתמש מקצוען
יש סיכוי שאחרי שיתקנו את זה העבודה תרד ל 5 ?
ואז יהיה טוב לכולם..
א. אין סיכוי
ב. ה' יודע מה טוב לכולם
אנחנו עושים השתדלות כהוראת רבותינו, גם בהצבעה וגם במניעת זיופים
אבל ה' קובע את המציאות, ולא בנט ולא העבודה ולא ליברמן ולא אף אחד יעשו לנו טוב או רע מבלעדי ה'. כדאי לזכור את זה
(גם בעיני בשר, ראינו את ההבדל בין 7 ו-11 לג' וש"ס בהתאמה, ולפיד שולט, לבין 6 ו-7 בלבד אבל לפיד בחוץ
ועדיין, לפיד יכול להיות בפנים ויהיה לנו טוב, כי כך ה' רוצה
לא הלפיד ממית אלא החטא ממית)

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
את מה סידרו?
סידרו את העניין לטובת ג'

לפני

12344.png

אחרי

222.png

בערל דוב 915

משתמש מקצוען
איפה אנשים שהצביעו בקלפי הזאת (181 באשדוד) ג' שיעידו שהם הצביעו ג' ובעצם לא נספר אף קול לג'....
אם זאת היתה הקלפי שלי, הייתי מזדעקת... איפה הקול שלי???????????
לא נראה שכל אחד יכול להגיע לוועדת הבחירות לזעוק

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שיהיה לגוש 61 בלי ליברמן
ואז יהיה טוב לנו, ואפילו לכל גוש הימין.
אי אפשר לכתוב שאם מפלגה מסוימת תרד יהיה טוב לכולם. זה פשוט לא נכון עובדתית. גם אם זו משאלת לב.

מצליחה

משתמש מקצוען
לא נראה שכל אחד יכול להגיע לוועדת הבחירות לזעוק
טוב, לא התכוונתי פיזית.
אלא מטאפורית....
וכל אחד יכול להתקשר למישהו מקושר ב-ג' ולאמר מה שעל ליבו... לא?
נראה לי שיקשיבו לו...

בובתי

משתמש מקצוען
זה לא נראה לי אפשרי
צריך שליש מפלגה או 7 חכי"ם שייפרדו, הנמוך מביניהם, כדי להצטרף לקואליציה נגד רצון מפלגת האם
הגינות בסיסית כלפי רצון הבוחר
כן אפשרי להעביר חוקים (כמו הסכם אוסלו) על בסיס יחידים שעורקים ומקבלים שררה או רכב
זה אפשר צריך שלי כדי להישאר סיעה אבל אפשר לפרוש אפי א רק שבבחירות הבאות הוא לא יוכל להתמודד במפלגה קיימת כך שזה רעיון רק עבור מי שבטוח שבכנסת הבאה הוא יהיה בבית (אא"כ יקים מפלגה לבד)

imac100

משתמש מקצוען
מלצר מסיים ברביעי
אבל היום בערב אמור להיות תשובה על מה קורה עם יהדות התורה.
עד כאן זה מידיעה
השארה שלי שביבי לא ייתן לליברמן לנהל אותו
ויכניס לליכוד חברים חדשים
נגיד מכחול לבן או שיגרום לשקד להצטרף לליכוד ולקבל את המשפטים ועוד רעיונות כאלה ואחרים שביבי מומחה בהם

מרציפן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הבעיה האמיתית זה הכשלון של בנט. אם ביום הבחירות בשעה 21:45 היו יודעים שזו התוצאה ההוראה היתה לכל הנותרים להצביע לבנט...
נפלאות דרכי הפוליטיקה.
ממש לא.
הוא עוד היה מסוגל לעשות 'ברית אחים' עם ליברמן כמו שעשה בעבר עם לפיד, ואז המצב היה הרבה יותר קשה..

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה לא נראה לי אפשרי
צריך שליש מפלגה או 7 חכי"ם שייפרדו, הנמוך מביניהם, כדי להצטרף לקואליציה נגד רצון מפלגת האם
הגינות בסיסית כלפי רצון הבוחר
כן אפשרי להעביר חוקים (כמו הסכם אוסלו) על בסיס יחידים שעורקים ומקבלים שררה או רכב
ן
לא מדויק
אבל7 מתוך 35 זה לא כ"כ הרבה

משה גל

משתמש מקצוען
נראה לי שהבעיות האמתיות של בנט הן: כיסוי עלויות הקמפיין, מציאת עבודה, לבקש סליחה משקד על ההימור הגרוע, וכן סליחה ממפלגת הבית היהודי.
1. מי שקיבל 1% מהקולות, מקבל יחידת מימון של מיליון ש"ח. כך שיש לו 3 מיליון.
2. לא חסר לו עבודה. להזכירנו, הוא עשה אקזיט של כמה מאות מיליונים.
3. הוא לא עשה כזה הימור, הוא נפרד עוד לפני הקמת האיחוד של כחולבן ולפני המומנטום של פייגלין, וכמובן לפני הקשית של הליכוד שהפעם שיחק על עניין 'המפלגה הגדולה', למרות שזה היה צפוי.
4. הוא יכול לבקש סליחה מהבית היהודי. אבל א. זו לא בעיה אמיתית. ב. הוכח שהוא זה שהביא להם את כמות המנדטים הגדולה בפעמים הקודמות. אז זה לא יפה שהוא נפרד מהם, אבל יש לו שווי עצמי גדול יותר מאיחוד הימין, שקיבל את מה שקיבל בצירוף 50-70 אלף קולות עוצמה יהודית..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה