עזרה מה עשית היום בשביל אחינו הנעדר אברהם משה בן גיטל? לא משאירים אחים מאחור!

מצב
הנושא נעול.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לפני שנים נפל מטוס באוקיינוס [סורי שלא זוכרת איזה], לא היה קצה חוט.
פירסמו ברשת קישור לאתר שאפשר לראות בו תמונות מהלויין בשידור חי, וביקשו מכל מי שיכול להכנס לקישור ולהגדיל את המסך הכי גדול שניתן, ולנסות למצוא פיסות מהמטוס.
זה נשמע קצת הזוי, אבל אולי אפשר למצוא קישור כזה, ולנסות גם כיוון כזה?

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
לפני שנים נפל מטוס באוקיינוס [סורי שלא זוכרת איזה], לא היה קצה חוט.
פירסמו ברשת קישור לאתר שאפשר לראות בו תמונות מהלויין בשידור חי, וביקשו מכל מי שיכול להכנס לקישור ולהגדיל את המסך הכי גדול שניתן, ולנסות למצוא פיסות מהמטוס.
זה נשמע קצת הזוי, אבל אולי אפשר למצוא קישור כזה, ולנסות גם כיוון כזה?
מאמינה שחלקי מטוס הם גאומטריים ובולטים יותר מאשר אדם - שכמוהו יש הרבה בעולם.

האם הנסיון צלח?
יש לך קישור לאתר?

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
והאמת שגם די התבלבל פה הסיפור מי בדיוק שייך למשפחה ונותן מידע אמין יותר או מי כתב שמועהנ שרצה באיזה קו נייעס כזה או אחר..
עוד נקודה למחשבה- לקבוע ניק אחד שנותן עדכונים אמינים ובודקים.
ביקשנו ניק רשמי מהנהלת האתר, בנתים זה מה שיש:
הניקיות @חיוך ו <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> aharon כותבות על דעתי והסכמתי על כל דבר ועניין.

פפרר

משתמש מקצוען
כל ישראל ערבים זה לזה
1653317580311.png

Black white

משתמש פעיל
מתארגנים לצאת לפקיעין?
א"כ אולי אני יוכל לצאת עם עוד 4 בחורים
זה משהו רציני?
מי זה הרב ברגר ומי זה הרבי מרימינוב?
באופן אישי אינני מאמין גדול בכוחות על טבעיים מן הסוג האמור
אולי במקרה דנן שהתעלומה לא נפתרת במשך חודשיים יש מי שינסה גם דברים כאלו. כל אחד יפעל לפי שיקול דעתו.
נ.ב. גם אם לרבנים הנ"ל אין כח של ראייה למרחוק, פקיעין זה בחלט מקום שכדאי לחפש בו... קרוב למירון וכו'.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
באופן אישי אינני מאמין גדול בכוחות על טבעיים מן הסוג האמור
אולי במקרה דנן שהתעלומה לא נפתרת במשך חודשיים יש מי שינסה גם דברים כאלו. כל אחד יפעל לפי שיקול דעתו.
נ.ב. גם אם לרבנים הנ"ל אין כח של ראייה למרחוק, פקיעין זה בחלט מקום שכדאי לחפש בו... קרוב למירון וכו'.
שימו לב שהאדמור רק אמר שכדאי לחפש שם
(שזה הגיוני ופלא אם עוד לא עשו את זה..)
הוא לא הבטיח כלום ולא אמר שהוא נמצא שם
חבל שאנשים מנפחים וגורמים לזלזול וירידה באמונת חכמים

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
מצטט לכם את מה שנאמ' בקו 'סוד החשמל' (אל דאגה, אני לא מאזין קבוע שלהם...התודעתי לקו הזה מפה...;):rolleyes:)
האמת שכבר פנו לאדמו"ר מרימינוב לפני תקופה בענין מוישי קליינרמן והוא אמר שאין לו הרבה מה לומר בענין, (לטענתם הוא בעל "כוח ראיה" גדול, וכבר הוכיח את ניסיו בשלושת הנערים החטופים וכן בסיפור של הילד לייבי קלצקין באמריקה)
אבל כעת לאחר שהרב ברגר (נשמע שם שהוא אחד מראשי 'סוד החשמל') פנה אליו, הוא אמר שיש לרכז את החיפושים באיזור נחל פקיעין.
במקביל לאחר שפנו לרב מורגנשטרן (אין לי מושג מי זה...) הוא הפנה לאיזה מקובל גדול שמבלי לשמוע את דברי האדמו"ר מרימינוב אמר מיד שהוא נמצא באיזור פקיעין.
הדובר בקו הביע אופטימיות יתרה לאחר שהביא את הסיפור הבא-
כשפנו לאחד מגדולי ראשי הישיבות הלטאיות (דמות מוכרת מאד לטענתו, אך נאסר עליו לחשוף את שמו) שידיו רב לו גם בתורת הקבלה, ואף זכה ונס נרשם על שמו בענין מסוג זה כאשר לפני כעשרים שנה בארץ אבד אברך תלמיד חכם רציני במשך כשלושה ימים, ואותו ראש ישיבה אמר היכן לחפשו ואכן הוא נמצא שם (תחת גשר כלשהו) ללא רוח חיים
(הערת הכותב: הסיפור הנ"ל עוסק באברך בשם הרב אברהם ברמן זצ"ל שבזמנו פנו להגאון ר' משה שמואל שפירא זצ"ל ועשה 'גורל הגר"א' כמקובל מרבותיו במסורת, דור אחר דור, ואכן הרב הנ"ל נמצא במקום שעלה מן הגורל. עובדה שמתמיהה את הסיפור משום שר' משה שמואל נפטר לפני הרבה שנים...)
לענינינו-
אותו ראש ישיבה אמר שהנער מוישי קליינרמן עודנו חי, וכי הוא נמצא באיזור הצפון במקום שהצוויליזציה איננה שולטת כלל ויש בסמוך לו מעיין כלשהו,
כמו"כ אמר עוד, כי ישנו כוח כלשהו (פיזי או רוחני...?) שמונע ממנו לשוב להוריו.
והוסיף שזה לא מסובך למצוא אותו, רק לחפש היטיב.

עד כאן ממה ששמעתי בקו 'סוד החשמל',
אתם מוזמנים (?) להאזין - 026647979 שלוחה 8 (תדפדפו בהודעות).

"אלה ברכב ואלה בסוסים ואנחנו בשם ד' אלוקינו נזכיר..."

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לאיזה מקובל גדול
ראשי הישיבות הלטאיות (דמות מוכרת מאד לטענתו, אך נאסר עליו לחשוף את שמו)
כלל מספר 1 בקורס להפצת פייק ניוז:
לעולם אל תכתוב שמות ותסתפק רק בתיאור מיסטי של הדמות אודותיה נסוב הסיפור.
אני מקווה שכאן הדמויות והסיפורים נכונים... אבל זה נשמע לי כמו מתיחה אכזרית

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
כלל מספר 1 בקורס להפצת פייק ניוז:
לעולם אל תכתוב שמות ותסתפק רק בתיאור מיסטי של הדמות אודותיה נסוב הסיפור.
אני מקווה שכאן הדמויות והסיפורים נכונים... אבל זה נשמע לי כמו מתיחה אכזרית
ב'סוד החשמל' - הכל סודות...;);):ROFLMAO:

emma

משתמש מקצוען
מצטט לכם את מה שנאמ' בקו 'סוד החשמל' (אל דאגה, אני לא מאזין קבוע שלהם...התודעתי לקו הזה מפה...;):rolleyes:)
האמת שכבר פנו לאדמו"ר מרימינוב לפני תקופה בענין מוישי קליינרמן והוא אמר שאין לו הרבה מה לומר בענין, (לטענתם הוא בעל "כוח ראיה" גדול, וכבר הוכיח את ניסיו בשלושת הנערים החטופים וכן בסיפור של הילד לייבי קלצקין באמריקה)
אבל כעת לאחר שהרב ברגר (נשמע שם שהוא אחד מראשי 'סוד החשמל') פנה אליו, הוא אמר שיש לרכז את החיפושים באיזור נחל פקיעין.
במקביל לאחר שפנו לרב מורגנשטרן (אין לי מושג מי זה...) הוא הפנה לאיזה מקובל גדול שמבלי לשמוע את דברי האדמו"ר מרימינוב אמר מיד שהוא נמצא באיזור פקיעין.
הדובר בקו הביע אופטימיות יתרה לאחר שהביא את הסיפור הבא-
כשפנו לאחד מגדולי ראשי הישיבות הלטאיות (דמות מוכרת מאד לטענתו, אך נאסר עליו לחשוף את שמו) שידיו רב לו גם בתורת הקבלה, ואף זכה ונס נרשם על שמו בענין מסוג זה כאשר לפני כעשרים שנה בארץ אבד אברך תלמיד חכם רציני במשך כשלושה ימים, ואותו ראש ישיבה אמר היכן לחפשו ואכן הוא נמצא שם (תחת גשר כלשהו) ללא רוח חיים
(הערת הכותב: הסיפור הנ"ל עוסק באברך בשם הרב אברהם ברמן זצ"ל שבזמנו פנו להגאון ר' משה שמואל שפירא זצ"ל ועשה 'גורל הגר"א' כמקובל מרבותיו במסורת, דור אחר דור, ואכן הרב הנ"ל נמצא במקום שעלה מן הגורל. עובדה שמתמיהה את הסיפור משום שר' משה שמואל נפטר לפני הרבה שנים...)
לענינינו-
אותו ראש ישיבה אמר שהנער מוישי קליינרמן עודנו חי, וכי הוא נמצא באיזור הצפון במקום שהצוויליזציה איננה שולטת כלל ויש בסמוך לו מעיין כלשהו,
כמו"כ אמר עוד, כי ישנו כוח כלשהו (פיזי או רוחני...?) שמונע ממנו לשוב להוריו.
והוסיף שזה לא מסובך למצוא אותו, רק לחפש היטיב.

עד כאן ממה ששמעתי בקו 'סוד החשמל',
אתם מוזמנים (?) להאזין - 026647979 שלוחה 8 (תדפדפו בהודעות).

"אלה ברכב ואלה בסוסים ואנחנו בשם ד' אלוקינו נזכיר..."
דווקא יש ישוב כזה באיזור רק שאני לא זוכרת את שם הישוב
משהו מנותק לגמרי...

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כדיתא הוא באמת אי באמצע החיים של הציויליזציה!
יש בו אוסף תמהוניים ואנשים שחיים מעבר לכל דמיון
אנשים חיים שם בלי חיבור לחשמל ומים, קמים בזריחה וישנים בשקיעה, מגדלים בעלי חיים בחצר ביתם וכו'
שווה מאד להתמקד בו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה