מה עושים עם...

חצרות

משתמש פעיל
יש לי שכנה שנורא אוהבת לסדר את הבית, ולהוציא כל מיני אוספים שבעלה או אני לא יודעת מי, מכניס לה.
בשלב כלשהו היא גילתה שיש מישהי באזור שיכולה לקלוט חומרי מיחזור, אז התוצאה היא, שעכשיו יש לי שקית ע-נ-ק-י-ת של ... קופסאות של דיסקים!

מה עושים עם זה?

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צביעה והדבקה, ולאחר מכן אקורדיון / ספר ועוד כיד הדמיון הטובה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
תשלחי לגננות הן לא יגמרו להודות לך
כל כך הרבה יצירות הן יכולות לעשות עם זה

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איזה עגולות של 50? או מרובעות של בודד?
ממרובעות תעמידי אותן שהפתח לכיוון השולחן ותעמידי את זה מעט פתוח, שיווצר לך משולש. בצדדים הפתוחים חוסמים עם ברסטול יפה בצורת משולש עם דבק חם. ובחלונות השקופים שמים בתוכו כשרואים את זה כלפי חוץ: תמונה ןתפילה להדלקת נרות, תפילה למוצאי שבת.... אפשר אולי לעשות מזה משהו כמו לוח מחיק ליד הטלפון. (אפשר לכתוב על הקופסא היא פלסטיק ולמחוק....)
ומדביקים את הכל על בסיס כלשהוא.
מהקופסאות העגולות אפשר לעשות מחזיק לחוט צמר, (מאד נח) קופסא ללחמניה עגולה, (ראיתי את זה באנשהוא..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה