עזרה מה עושים עם שכנים שמבקשים בלי סוף להלוות טלפון לשיחות....

מצב
הנושא נעול.

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
למה זה בעצם מפריע?
לנו גם יש שכנים, מעט מסכנים,
בתחילה זה שיגע אותנו ואני לגמרי מבינה אותך
אבל כששינינו את המבט לקטע שבאמת הילדים האלה אומללים, הם חוזרים לבית ריק וחשוך ולמה הם מתקשרים? לחפש את אמא- אז אם אני יכולה לעזור להם בטלפון, שיחה של דקה, שווה לי,
לא יודעת מה אצלך,
אצלי זה הצדקה שלי,

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מוכר לי מאדדדדד
באמת מעצבן
תסבירו לי איך משאירים ילדים בבית ללא טלפון???
לעת עתה לא מצאנו פתרון חוץ מלומר שהטלפון בשימוש...

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אם להורים יש כסף וזה מאי ידיעה של ההורים כמה זה מפריע, להורים שלהם יש אוזניים תדברי איתם! אם הם יודעים, תפסיקי להביא לילדים, תגידי להם להגיד להורים שיקנו.
אם להורים אין כסף כדלעיל זה ממש חסד!

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
גם לי זה קורה עם ילד של השכנים שגרים בקומה אחרונה ואין מעלית,
הוא דופק כמעט קבוע בערב לבקש טלפון בשביל לשאול את אמא שלו משהו כי אין לו כוח לעלות,
תמיד זה יוצא בדיוק כשאני משכיבה את הילדים וזה באמת מפריע אבל אני לא חושבת שבגלל זה אני יכולה לא לתת לו,
זה לא משנה כמה הגיון יש בבקשה שלו אני לא אמורה לעשות את השיקולים שלו למה הוא מבקש עזרה,
תכלס ביקשו עזרה אני צריכה לעזור.
וזה קשה... מאוד...

וכל מאמינים

משתמש פעיל
הוא דופק כמעט קבוע בערב לבקש טלפון בשביל לשאול את אמא שלו משהו כי אין לו כוח לעלות,
תמיד זה יוצא בדיוק כשאני משכיבה את הילדים וזה באמת מפריע אבל אני לא חושבת שבגלל זה אני יכולה לא לתת לו,
זה לא משנה כמה הגיון יש בבקשה שלו אני לא אמורה לעשות את השיקולים שלו למה הוא מבקש עזרה,
וזה קשה... מאוד...
ביקשו אז יש לך את הזכות לעזור אבל לא על חשבון הזמן שאת משכיבה את הילדים
תגידו לו פעם הבאה שבשמחה אבל לא בין 7-8
לא יקרה כלום אם יעלה כמה קומות ברגל
ואולי ירגיל אותו לשאול הכל לפני ולא יקרה ככ הרבה פעמים שיצטרך להתקשר
ברגע שיש לו את האופציה הוא לא חושב פעמיים אם זה דחוף או לא

נערך לאחרונה ב:

nc

משתמש סופר מקצוען
וזה קשה... מאוד...
אם אין לו בעיה פיזית לא ממש ברור לי מה הטעם בזה. יתכבד ויעלה.

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
ב"ה גם אנו זכינו בילדי שכנים מסוג זה.
לאחר שהטלפון ניזוק ונאלצנו לקנות חדש, התנינו את קבלת האפשרות להתקשר בנוכחות בסמיכות לפתח הבית. עם זאת, כאשר ראינו שלילדים אין בעיה לדפוק בדלת גם בשעות מאוחרות (מדי), הגבלנו את 'שעות הקבלה'.

עשירה

משתמש מקצוען
אז גם לי יש 2 שכנים כאלה. משתדלת להביא בחפץ לב.
פעם אחת דפקה ילדונת בת שמונה, אחת מהשכנות לעיל, אני פותחת והיא אומרת "טלפון." שאלתי אותה, "מה?" והיא חוזרת "טלפון." שוב אני - "מה?" כנראה שכאן היא קלטה את חוסר הנימוס, כי היא ענתה לי "אפשר בבקשה טלפון?"

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה