דרוש מידע מה עושים עם נשירת שיער?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
קראתי פעם באיזשהו מקום עצה למרוח את השערות בשמן זית. לא מנסיון, אבל אולי מישהו יוכל להוסיף מידע.

Kenyonit

משתמש מקצוען
אני מכירה כמה , גם נשים וגם גברים שלקחו כף ג'לטין טהור (כשר) ביום - ועזר להם מאד!!!! - תוך שבוע כבר רואים שיפור! .. (וגם יותר זול מהכמוסות הטבעיות). רק מה - לא טעים, וצריך עקביות. איך אמרה לי קרובה שלי? - "לא יועיל לא יזיק... " ולקחה - ועזר לה מאד!
(בעצם הג'לטין הזה מופק מעצמות דגים ומכיל כמות יפה של אומגה 3)
ישן, אבל בכל זאת.. את הג'לטין אוכלים ככה?

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תוספת ברזל!!!!!
מנסיון

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מכירה כמה , גם נשים וגם גברים שלקחו כף ג'לטין טהור (כשר) ביום - ועזר להם מאד!!!! - תוך שבוע כבר רואים שיפור! .. (וגם יותר זול מהכמוסות הטבעיות). רק מה - לא טעים, וצריך עקביות. איך אמרה לי קרובה שלי? - "לא יועיל לא יזיק... " ולקחה - ועזר לה מאד!
(בעצם הג'לטין הזה מופק מעצמות דגים ומכיל כמות יפה של אומגה 3)
אפשר ג'לי במקום ;) ?
תכל'ס גם הוא רובו ג'לטין, לא?

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בדוק ומנוסה - אבץ פיקולנט. רוכשים בכל בית טבע או בית מרקחת. רואים שיפור משמעותי אם מקפידים לקחת כל יום כדור אחד.

.Osnat.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שמעתי מספרית בארה"ב כי שמפו שמכיל מלחים מיבש את השורש וגורם לנשירה, יש לקנות שמפו ללא מלחים. (קניתי בשאול תמרוקים)

חננ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
-שמן קיק
-לא להשתמש במרכך
-שמפו שמיועד לשיער חלש
-כמובן תזונה בריאה עם הרבה חלבונים
- אבץ - הרופאים אומרים לקחת דבר ראשון כשיש נשירה
וכמובן הגורם העיקרי לנשירה הוא מתח ולחץ נפשי
בתקופת הקורונה זה ממש הגיוני...

כשלוקחים אבץ ההשפעה ניכרת אחרי 3 חודשים,
אז לא להתייאש...

yz

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מישהו ניסה שמפו של פוראוור בענין זה?

חננ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני לקחתי אבץ רק בגלל שהייתי חולת קורונה ולא הבנתי איך הקורונה קשורה לעצירת הנשירה בשער :) :)
לא הכול קורונה.. ;)
כשיש נשירת שיער בד"כ זה מראה על חוסר באבץ.

רחלי גוד

משתמש חדש
יש לי תכשיר טבעי שאני מכינה , מכל מיני זרעים ושמנים, לי היה נשירה מטורפת, ואחרי שהשתמשתי השיער התחיל לצמוח תוך כמה ימים! אני כמובן ממשיכה והשיער פשוט מתעבה, והנשירה ממש הפסיקה, מי שרוצה לנסות אם זה עוזר לו אשמח לתת בחינם, אני בודקת את זה עכשיו, וזה יעזור לי כי ארצה לשווק את זה, אפשר לקבל פרטים באישי
הי, אשמח לקבל פרטים ..

נורה אדומה

משתמש פעיל
שמן קוקוס
שמן קיק
ג'ל אלוורה
שמן זית

לחלקם עזר מאד לחלקם בכלל לא,
לערבב את הכל יחד
למרוח כל יום לשעה, בהתמדה!
(מתקשה מעט לאחר זמן.)

נערך לאחרונה ב:

הדקל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
--כמובן תזונה בריאה עם הרבה חלבונים
- אבץ - הרופאים אומרים לקחת דבר ראשון כשיש נשירה
כל הנכתב בשרשור כאן הוא רק כשיש נשירה קבועה, או שמא גם כשהנשירה הוא רק בהליכה למקוה, שאז זה אולי קשור לכלור שיש במי המקוה, ואז צריך דברים אחרים ולא אבץ והנכתב כאן ?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  38  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה