דרוש מתכון מה עושים עם ממרח לוטוס

הדסה9999

משתמש מקצוען
נשאר לי חבילה סגורה.
ממש חבל לי לזרוק...
אשמח למתכון פשוט עם חומרים רגילים..
תודה!

נחמי3

משתמש מקצוען
מקציפים קצפת גדולה עם קצת פודינג, ובהמשך מוסיפים את הלוטוס, תקפיאי בתבנית או כוסות
מהמם כמו גלידה

אריאלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מה לא?
היה כבר אשכול עשיר בנושא...
ממרח ללחם, מילוי לבצק, שכבות בעוגה, עוגת גבינה לסעודה שלישי., יאמממ

שטינברגר

משתמש פעיל
עוגת בראוניז לוטוס קלה, וטעימה!!!!!!!! ממיסים ומוסיפים הכל לסיר
אם מעניין אותך תכתבי אני אשלח מתכון.

אבז

משתמש מקצוען
היה לי גם קרם לוטוס וגם פרורי עוגיות לוטוס
אז הכנתי כבר לשבת שעברה עוגת גבינה רכה (2 שמנת להקצפה + חבילת גבינה 750 גר + שמנת חמוצה+ 4 כפות פודינג) עם תחתית של פרורי העוגיות עם חמאה מומסת, ואחרי 4 שעות בערך (כדי שיהיה קל למריחה) מרחתי בנדיבות את הקרם המחומם (שמתי את הקופסא הסגורה בתוך קופסה אחרת שמילאתי במים רותחים)

אריאלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בראוניז לוטוס

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צריך לבדוק אם יש בכלל חשש חמץ שצריך לזרוק לפני פסח

הדסה9999

משתמש מקצוען
צריך לבדוק אם יש בכלל חשש חמץ שצריך לזרוק לפני פסח

16802540987982827078642780180953.jpg

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה באמת מענין אותי
כל הלוטוס חמץ?
יש לי לא של חברת לוטוס המקורי
אלא כזה מחנות ביתית של מוצרי אפיה

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני המסתי בשקית חב' ממרח לוטוס עם 2 חב' שוקולד וכוס טחינה גולמית, הוספתי בסקויטים טחונים ופצפוצי אורז, שטחתי בתבנית וחתכתי לאחר קרור במקרר לא נשאר כלום... (שבוע שעבר ביום חמישי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה