מה עושים למחשב איטי?

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המחשב שלי זקן למדי (6 שנים) ולאחרונה הוא איטי ברמות קשות, כל הדפסה לפי די אף לוקחת כמה דקות, וכן אין אפשרות לפתוח את אילוס' ופוטושופ ביחד מה שמסרבל מאד את העבודה.
מה עושים בכזה מצב חוץ מלשלוח אותו לגמלאות? יש אפשרות להוספת זיכרון ראם או משהו כזה?

אשמח לכל מידע בענין
תודה מראש

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אשמח על הדרך לשמוע איך עושים את זה. ווינ' 7.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני באמת אשמח לדעת. :)

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
ראיתי את התגובה כבר הבוקר, ולא ידעתי מה לכתוב.
ראשית, זה ממש לא על רגל אחת.
שנית, גם אחרי שתלמד- אני לא אחראי לנזקים...

bris

משתמש סופר מקצוען
שעות עבדוה של איש מקצוע כמובן עולות כסף , המחשב לא יהיה חדיש ולא חדש ולא יעזור שום פירמוט לזה.
בנוסף , יש קצת חלקים שמתבלים עם השנים, כמו הדיסק הקשיח ועוד קצת והמהירות לא תהיה כשהייתה בכל מקרה.
ככלל , עד 4-5 שנים שווה להשקיע אחרי זה רק לשימושים משרדיים פשוטים.

היו לי הרבה ויכוחים עם לקוחות על זה , בסופו של דבר כולם הודו לי. (תרתי משמע)

יש כמה דברים שלמדתי מהכלכלה הסופר קפיטליסטית במיוחד ברמה האירגונית בארה״ב. אחד מהם , זה שחומרה שווה פחות מזמן, לא הזמן שלך ולא הזמן של הטכנאי כי בסוף התחשיב = זה יוצא יותר.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י bris;1199195:
שעות עבדוה של איש מקצוע כמובן עולות כסף , המחשב לא יהיה חדיש ולא חדש ולא יעזור שום פירמוט לזה.
בנוסף , יש קצת חלקים שמתבלים עם השנים, כמו הדיסק הקשיח ועוד קצת והמהירות לא תהיה כשהייתה בכל מקרה.
ככלל , עד 4-5 שנים שווה להשקיע אחרי זה רק לשימושים משרדיים פשוטים.

היו לי הרבה ויכוחים עם לקוחות על זה , בסופו של דבר כולם הודו לי. (תרתי משמע)

יש כמה דברים שלמדתי מהכלכלה הסופר קפיטליסטית במיוחד ברמה האירגונית בארה״ב. אחד מהם , זה שחומרה שווה פחות מזמן, לא הזמן שלך ולא הזמן של הטכנאי כי בסוף התחשיב = זה יוצא יותר.

כמה שזה נכון....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה