מה מלבישים לתינוק בן 3 שבועות?

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
במזג אויר כזה, האם צריך להלביש שכבה נוספת כמו שאומרים?
הרי לנו חם גם עם השכבה האחת?

טקסטיב אונליין

משתמש מקצוען
עם החום של הדרום ;), אני הייתי מסתפקת בשכבה אחת ארוכה ודקה.
אם נמצאים עם מזגן אז אולי כן עדיף שכבה קצרה מתחת ומעל שכבה ארוכה.
ולשים לב שהמזגן יהיה נעים ולא קרררררר מדי...

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גופיה קיצית + אוברול קיצי ושמיכה קלה.

chayasl

משתמש סופר מקצוען
ההנחיה הכללית היא, שכבה אחת יותר ממה שאת שמה לעצמך.

ותרגישי את הילד. תראי אם חם לו או קר.

ותמיד טוב שתהיה שמיכה דקה באזור, למקרה של רוח לא צפויה...

ומזל טוב כמובן :) :)

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
קודם כל כדאי לשים לב שהטמפרטורה בחדר בו התינוק נמצא היא 23-24 מעלות. בטמפרטורה כזו הייתי שמה גופיה קצרה ומעליה בגד דק וארוך, ומוסיפה שמיכה קיצית למקרה הצורך.

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י nechamizak;2176002:
קודם כל כדאי לשים לב שהטמפרטורה בחדר בו התינוק נמצא היא 23-24 מעלות. בטמפרטורה כזו הייתי שמה גופיה קצרה ומעליה בגד דק וארוך, ומוסיפה שמיכה קיצית למקרה הצורך.

זה מה שהוא לובש באמת, אבל פחדתי אולי אני מענה אותו לשוא אז הורדתי לו שכבה לכמה זמן ובאמת הוא היה קצת קריר אז החזרתי לו
עכשיו השאלה היא:
עד איזה גיל הוא אמור ללבוש ככה?
שגעון! רוב ילדי נולדו בחורף ותמיד רציתי תינוק בקיץ, ברור שזה עדיף אבל עדיין מסובך...

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היתה לי תינוקת שנולדה בימים חמים מאד!! (סבונים נמסו במרפסת שרות מקורה)
הלבשתי לה גופיה קצרה בלבד כי היא הייתה עצבנית לא כ"כ רואים שהם מזיעים בגיל הזה
ונתתי לה גם לשתות מים רתוחים עם סוכר ענבים
האחות בטיפת חלב כמעט התעלפה ולמדתי לא לספר איפה שלא צריך;)
הכלל תלכי אחרי הלב שלך

חן לי

משתמש רשום
אומרים שהחום גוף של התינוקות לא מאוזן

כלומר כשחם לנו להם עוד יותר חם... וכשקר לנו להם עוד יותר קר.... אז אם חם אפשר להלביש להם גופיה קצרה או בגד גוף קצר זה מספיק לדעתי, אני ממש מרחמת על התינוקות שנמצאים עם שמיכה בקיץ... ועוד יש כאלו ששמים שמיכה עבה

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חן לי;2176084:
כלומר כשחם לנו להם עוד יותר חם... וכשקר לנו להם עוד יותר קר.... אז אם חם אפשר להלביש להם גופיה קצרה או בגד גוף קצר זה מספיק לדעתי, אני ממש מרחמת על התינוקות שנמצאים עם שמיכה בקיץ... ועוד יש כאלו ששמים שמיכה עבה

זה לא שהוא לא מאוזן, אלא שהם לא יודעים לשמור על חום גוף מאוזן ולכן הם עלולים להתקרר גם אם נראה לנו שחם מאוד.
בטח עם המזגנים של היום... גם ילדים בני 6 אני מלבישה בפיג'מה ארוכה (ודקה) במזגן.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
תלוי באופי של ילד, הבת הגדולה שלי הייתה נמסה בחום, הייתי שמה אותה בגיל 3 חודשים בערך עם בגד גוף קצר במזגן, כל ניסיון להשים משהו מעט יותר ארוך הביא אותה להזעה חמורה, פשוט, רחמתי עליה.
אני מאמינה שרק את בתור אמא יודעת מה מתאים לתינוק המסוים הזה.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י bbh200;2176029:
זה מה שהוא לובש באמת, אבל פחדתי אולי אני מענה אותו לשוא אז הורדתי לו שכבה לכמה זמן ובאמת הוא היה קצת קריר אז החזרתי לו
עכשיו השאלה היא:
שגעון! רוב ילדי נולדו בחורף ותמיד רציתי תינוק בקיץ, ברור שזה עדיף אבל עדיין מסובך...

אני לא אחות, אבל חושבת שהוא אמור להיות לבוש ככה עד שהוא מתחיל להיות פעיל ואנרגטי, ואם אני לא טועה עד גיל שנה חום הגוף לא מווסת טוב כמו אצל מבוגר (מתחמם מהר בחום ומתקרר מהר בקור), וצריך לבדוק אם לא קר/חם לו במצבים שונים.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אם את מדליקה מזגן והוא נמצא בסביבה קרה- תלבישי גופיה ואוברול ארוך ודק
ותבדקי את הידיים אם הן חמות (אפילו שאומרים שידיים לא פונקציה, מנסיוני כשהידיים קרות- קר לילד)
אם אין מזגן בסביבה תלבישי אוברול דק ואולי אפילו קצר.

הבן שלי נולד באב והלבשתי שתי שכבות דקות, והוא כל הזמן היה אדום, חשבתי שיש לו רגישות או משהו אבל הייתי אז אמא צעירה ולא קישרתי שפשוט חם לו!!!
סבתא שלי ראתה אותו ואמרה לי את לא רואה שחם לו???
ומאז צבעו חזר לנורמלי.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תינוק לא מווסת את חום גופו כפי הידוע לי עד גיל שישה שבועות.
אח"כ הוא לומד לשמור את החום, ואמור להיות לו חם כמו שלנו, הוא מתחיל הרי לנוע בגיל הזה.

מכירה תינוק בן חצי שנה שהוריו משכיבים אותו במזגן, לבוש בגופיה חורפית+מכנסונים+פיג'מה חורפית עבה+שמיכת צמר, ולא מבינים למה הוא כל הזמן מתקרר....

ANONYMUS

משתמש מקצוען
נכתב ע"י bbh200;2176029:
עכשיו השאלה היא:

הבן שלי בן החודשיים לובש בשעות החמות שיכבה אחת דקיקה וקצרצרה...
העניין הוא שזה לא סופי, כי כשמדליקים מזגן, כן קר לו(ב24 מעלות) ואז הוא כן צריך שיכבה אחת ארוכה, כנ״ל כשמגיע הערב, או בשעות הלילה,
בסיכומו של דבר, אנחנו כל היום במסע של הלבשת והורדת בגדים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה