התייעצות מה מומלץ?

משה בן הרוש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ב"ה
בקורס איור שאני נמצא בו שולם פייגין אמר שצריך להתאמן על ציורים מהירים של כפות ידיים, ראשים של לומיס, אנשי מקלות וכו,
אם מישהו יכול לייעץ מה כדאי קודם ? אם בכלל? האם צריך להתאמן למשל על כפות ידיים ואחרי חצי שנה ששולטים לעבור לאנשי מקלות וכו, או שעדיף במקביל כל הזמן לעשות קצת מכל דבר.
אודה למי שמייעץ מראש
תודה רבה
משה

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
ציור מהיר מביא אותך לשליטה ביד, ובכלל לשיפור הקשר בין המוח ליד.
כל מה שתצייר בציור מהיר, מראיה ולא מהדמיון, יעזור לך.

בהזדמנות תשאל גם את שלום, אולי הכוונות שלו שונות.

אמן הקריקטורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צריך רק להתחיל ולעולם לא להפסיק וכמה שיותר
ושלא יעבור יום אחד בלי לצייר
אפילו חמש דקות לפחות אני ממליץ לצייר לפי סדר השיעורים לאחר שנשאר לך זמן מה שליבו חפץ

יוספי יוסף

איור#קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לדעתי אפשר להתאמן על הכל במקביל, זה יכול להפוך את האימון ליותר מעניין.
רק אחרי החצי שנה תתחיל חצי שנה נוספת שבה תתאמן על הנ''ל רק במורכבות גבוהה יותר, ולאחר מכן שוב עוד חצי שנה, כו' וכו' ככה עד 120, ומובטח לך שתראה ישועות עצומות.

בהצלחה!

דבורה קוטובסקי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
@יוספי יוסף צודק לגמרי:)
העיקר לצייר כל יום ולא להפסיק עד 120.
הייתי רק מוסיפה- כדאי גם מידי פעם לצייר מהאמיתי- לא רק מרפרנסים המצולמים.
אתה צריך להרגיש את הנפח של עצם/בנאדם/ידיים- לא משנה מה- אם אתה יכול לחוש את הנפח, תוכל לצייר הכל הרבה יותר טוב.
בהצלחה רבה בעולם האומנות המרתק!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה