רעיון? מה לתכנן לפרוייקט גמר באדריכלות?

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריכה לתכנן בנין ציבור כל שהוא, 2 קומות, מינימום 500 מ"ר בערך,
ואני צריכה לפחות שלושה רעיונות, אחד כבר יש לי,
רעיון שני אני רוצה לעשות מוזיאון אולי לאומנות או משהו כזה, משהו שלא קיים הרבה בארץ אם יש לכם רעיון כזה-
או אם אתם יודעים באיזה עיר בארץ חסר מרכז מבקרים מענין אשמח שתכתבו,
וכן אם יש לכם רעיון שלישי מענין אני אשמח לשמוע,
תודה רבה !!!

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיון שני אני רוצה לעשות מוזיאון אולי לאומנות או משהו כזה, משהו שלא קיים הרבה בארץ אם יש לכם רעיון כזה
1.מוזיאון הטבע התנכ"י
2.מרכז לבוטניקה-סוג משתלה פלוס מרכז מבקרים\לימודים\חוגים

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד רעיונות?

TamArch1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אחסניות לסוגיהן- מלונית, פנימיה, בית החלמה
בתי ספר- בישול, ספורט, מוזיקה ואומנויות לסוגיהן
תרבות- מתנ"ס,, מרכז תרבות, ספריה, מועדון קשישים
מוזיאון את יכולה לעשות בסגנון יד ושם/ יהדות התפוצות
המון הצלחה!

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אחסניות לסוגיהן- מלונית, פנימיה, בית החלמה
בתי ספר- בישול, ספורט, מוזיקה ואומנויות לסוגיהן
תרבות- מתנ"ס,, מרכז תרבות, ספריה, מועדון קשישים
מוזיאון את יכולה לעשות בסגנון יד ושם/ יהדות התפוצות
המון הצלחה!
ואו תודה רבה!!
אולי אני יעשה מכון כושר.

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי בית כנסת -- אבל לחפש איזה סגנון קצת מקורי עם איזה חידוש מרענן

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריכה לתכנן בנין ציבור כל שהוא, 2 קומות, מינימום 500 מ"ר בערך,
ואני צריכה לפחות שלושה רעיונות, אחד כבר יש לי,
רעיון שני אני רוצה לעשות מוזיאון אולי לאומנות או משהו כזה, משהו שלא קיים הרבה בארץ אם יש לכם רעיון כזה-
או אם אתם יודעים באיזה עיר בארץ חסר מרכז מבקרים מענין אשמח שתכתבו,
וכן אם יש לכם רעיון שלישי מענין אני אשמח לשמוע,
תודה רבה !!

המלצה אישית שלי (ככל שאת מדברת על מבחני מה"ט), לא באמת משנה מה תתכנני אלא איך תבצעי את זה בפועל !

אל תחפשי משהו מוזר שלא נראה כמותו, אלא דווקא פרויקט פשוט וישים, ובעיקר שמוגש היטב!

מכל הרעיונות שנזרקו כאן הייתי דווקא הולכת על הקלאסיים כמו : מלונית, בית החלמה, בית כנסת או מתנ"ס, אבל מבצעת כמו שצריך ! מחושב, פרקטי, יסודי, ויצרתי.

(בזמנו תכננתי מלונית פשוטה אבל מתוכננת כמו שצריך, אגלה לך בסוד .. לא היו עוד בנות במחזור שקיבלו את התוצאה שלי... ובכללי לא שמעתי עדיין על כזו תוצאה.. את שואלת אותי למה ? כי הייתי פרקטית זה הכל! כמובן זה לא סותר את היצירתיות תכננתי שם כל פינה ! אבל הרעיון כעיקרון היה ישים וברור. מלונית שלוש קומות לובי כניסה וכו', ולעומת זאת פרויקטים שהיו נראים בתחילה עם המון 'עניין' ורעש, קיבלו דירוג נמוך במיוחד ... למה ? כי הם נפלו בטכני ! במבט שטחי הכל היה נראה מקסים, אבל תכלס לביצוע בפועל שום דבר לא עבד שם, המגישות פשוט לא ידעו להסביר פרטים פשוטים בבסיס המבנה. תזכרי חלק נכבד מהמבחן הוא על הבנת הפרויקט, ולא על העיצוב מרעיש ככל שיהיה...

הצלחה !

נערך לאחרונה ב:

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המלצה אישית שלי (ככל שאת מדברת על מבחני מה"ת), לא באמת משנה מה תתכנני אלא איך תבצעי את זה בפועל !

אל תחפשי משהו מוזר שלא נראה כמותו, אלא דווקא פרויקט פשוט וישים, ובעיקר שמוגש היטב!

(בזמנו תכננתי מלונית פשוטה אבל מתוכננת כמו שצריך, אגלה לך בסוד .. לא היו עוד בנות במחזור שקיבלו את התוצאה שלי... ובכללי לא שמעתי עדיין על כזו תוצאה.. את שואלת אותי למה ? כי הייתי פרקטית זה הכל! כמובן זה לא סותר את היצירתיות תכננתי שם כל פינה ! אבל הרעיון כעיקרון היה ישים וברור. מלונית שלוש קומות לובי כניסה וכו', ולעומת זאת פרויקטים שהיו נראים בתחילה עם המון 'עניין' ורעש, קיבלו דירוג נמוך במיוחד ... למה ? כי הם נפלו בטכני ! במבט שטחי הכל היה נראה מקסים, אבל תכלס לביצוע בפועל שום דבר לא עבד שם, המגישות פשוט לא ידעו להסביר פרטים פשוטים בבסיס המבנה. תזכרי חלק נכבד מהמבחן הוא על הבנת הפרויקט, ולא על העיצוב מרעיש ככל שיהיה...

הצלחה !
וואו תודה על הפרוט וההדרכה, גם המורות הזכירו את הנקודה הזאת...
הם שמים עין על פרקטיק מאד,
והאמת שאולי תדעי לייעץ לי, אני כרגע מתלבטת מה לעשות האם בנין למ"דא (כמו שיש בכניסה לירושלים-תחנה מחוזית ראשית) או מכון כושר,
מד"א אף אחד לא עשתה לפני, ומכון כושר היו המון וגם הרבה בנות מההתמחות שלי עושות את זה,
אני מתלבטת אם לקחת את הסיכון ולעשות נושא שלא היה לפני, אני לא יודעת אם זה יבוא למ"הט טוב בעין....
מכון כושר אני קצת יותר יכולה להתפרע עם עיצוב
קיצור עוד לא החלטתי...

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תמיד תלכי אחרי הלב.
ואגב כן חשוב ללכת על משהו כן מקורי כפי שאני הבנתי מהמנחה שלי היא אמרה שהם שמים דגש על יצירתיות!
וכמובן שגם פרקטיקה ותכנון נכון הכי חשוב!
בהצלחה לכולן!

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו תודה על הפרוט וההדרכה, גם המורות הזכירו את הנקודה הזאת...
הם שמים עין על פרקטיק מאד,
והאמת שאולי תדעי לייעץ לי, אני כרגע מתלבטת מה לעשות האם בנין למ"דא (כמו שיש בכניסה לירושלים-תחנה מחוזית ראשית) או מכון כושר,
מד"א אף אחד לא עשתה לפני, ומכון כושר היו המון וגם הרבה בנות מההתמחות שלי עושות את זה,
אני מתלבטת אם לקחת את הסיכון ולעשות נושא שלא היה לפני, אני לא יודעת אם זה יבוא למ"הט טוב בעין....
מכון כושר אני קצת יותר יכולה להתפרע עם עיצוב
קיצור עוד לא החלטתי...

כמו שהדגשתי לך העיצוב שווה אולי 20 אחוז מהתוצאה ! אני לא מאמינה בקלישאה שיש מבנים שלא באים טוב בעין של מה"ט, לדעתי בסופו של דבר הם בעיקר בוחנים האם בתכלס המבנה עובד כמו שצריך ! אני הייתי הולכת על הקלאסי, אבל אם את מתלבטת ביניהם הייתי הולכת על מד"א (אינטונציה אישית).

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו שהדגשתי לך העיצוב שווה אולי 20 אחוז מהתוצאה ! אני לא מאמינה בקלישאה שיש מבנים שלא באים טוב בעין של מה"ט, לדעתי בסופו של דבר הם בעיקר בוחנים האם בתכלס המבנה עובד כמו שצריך ! אני הייתי הולכת על הקלאסי, אבל אם את מתלבטת ביניהם הייתי הולכת על מד"א (אינטונציה אישית).
יששש תודה שאמרת מד"א!

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תמיד תלכי אחרי הלב.
ואגב כן חשוב ללכת על משהו כן מקורי כפי שאני הבנתי מהמנחה שלי היא אמרה שהם שמים דגש על יצירתיות!
וכמובן שגם פרקטיקה ותכנון נכון הכי חשוב!
בהצלחה לכולן!

נשמע שעדיין לא נבחנת ... לפחות מהניסיון שלי היצירתיות תופסת מקום רק בתנאי שהרעיון הבסיסי עובד כמו שצריך, להערכתי אולי 20 אחוז מהתוצאה.

(הלכתי על הרעיון הכי קלאסי במחזור, נכון הייתה גם המון יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, אבל הרעיון הבסיסי היה ישים וברור, אם תתחילו להשתגע עם קורות ופרטי בניין לא הגיוונים לא תגיעו למקום טוב..)​

נערך לאחרונה ב:

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נשמע שעדיין לא נבחנת ... לפחות מהניסיון שלי היצירתיות תופסת מקום רק בתנאי שהרעיון הבסיסי עובד כמו שצריך, להערכתי אולי 20 אחוז מהתוצאה.

(הלכתי על הרעיון הכי קלאסי במחזור, נכון הייתה גם המון יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, אבל הרעיון הבסיסי היה ישים וברור, אם תתחילו להשתגע עם קורות ופרטי בניין לא הגיוונים לא תגיעו למקום טוב..)
היא באמת עוד לא נבחנה, היא איתי בהתמחות.. ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה