עזרה מה כולל דרישות תפקיד העורך התורני??

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
האם מישהו יודע להגיד לי מה תפקיד עורך תורני כולל??
מה הדרישות

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
דרישות: ניסיון בעריכה חובה , מייל זמין, ידע במאגרים תורניים

יש כמה סוגי עורכים תורניים, בגדול הם עורכים תוכן תורני, ולכן צריכים ידע תורני נרחב מאד

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
- יש כל מיני.
יש עורכי ביאורים / מפתחות / מבואות / ביוגרפיות / טקסטים ועוד...

מה הדרישות
רקע תורני, כתיבה תקנית, ניסוח קולח, ביטוי בכתב, ידע בסיסי בתוכנות מחשב.
הכנת דוגמת עריכה.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה מטריה כ"כ רחבה, שממש קשה להגדיר. יש הרבה מאד סוגי עבודות תחת השם הכוללני הזה, וכל אחת מהן יש לה דרישות שונות.
בגדול: ידע תורני [כ"א בתחום עבודתו]; יכולת כתיבה וניסוח; גישה למאגרים תורניים והכרת השימוש בהם; וכמובן, מחשב זמין והכרה בסיסית עם תוכנת וורד.

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
אני התכוונתי יותר לעורך תורני
שמביאים לו את החומר והוא מעצב את זה מעמיד ועורך.

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
מה הדרישות
כדי להתקבל לעבודה כעורך תורני, צריך נסיון. נסיון בעריכה לשונית ובחיפוש מידע תורני - בתוכנות החיפוש.
לכן חשוב לערוך אפילו באופן עצמאי איזשהו ספר - אפילו לא לפרסום מיידי, בשביל לרכוש פרקטיקה ונסיון בתחום. מה שיכול להוות לו אחר כך גם כתיק עבודות.
זה בנוגע לעורך תורני.

אבל לא כל עורך תורני הוא בהכרח מעמד ספרים, זה תחום בפני עצמו. הגם שיש לכך יתרון אם העורך תורני הוא גם מעמד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה