דרוש מידע מה יש לעשות עם כשרון כתיבה

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
וחלק מהביש מזל שלי... שאפ'חד לא זוכר באיזו שעה נולדתי:(
משרד הפנים זוכר..
14 לפברואר זה מזל תאומים?
כי מכירה מישהו שעונה לכל ההגדרות
רביעי לאוקטובר זה מזל מאזנים
אם כן מה זה אומר?
ואם יש לי חמשה ילדים שנולדו במזל קשת למה אני צריכה לצפות?
(חוץ מזה שכולם עקשנים לעילא ועצמאיים פחד.)
באדיבות רובי הבוט
להלן כמה תכונות מפתח הקשורות בדרך כלל למזל קשת:

1. הרפתקנים: קשת ידועים באהבתם לחקר וחוויות חדשות. יש להם רצון עז להרחיב אופקים ולדחוף את הגבולות של מה שאפשר.

2. אופטימיים: לבני מזל קשת יש אופטימיות וחיוביות טבעיות שעוזרות להם לנווט דרך אתגרי החיים. הם נוטים לראות את הבטנה הכסופה בכל מצב ולשמור על השקפה מלאת תקווה.

3. עצמאי: עצמאות מוערכת מאוד על ידי אנשים בני מזל קשת. הם מוקירים את החופש שלהם ולא אוהבים להרגיש כבולים או מוגבלים. הם מעדיפים לקבל החלטות משלהם וללכת בדרכם.

4. ישרים: בני מזל קשת ידועים באופי הישר והישר שלהם. הם מעריכים אמת ואותנטיות, לעתים קרובות אומרים את דעתם מבלי לצבוע את דעותיהם.

5. אינטלקטואלי: לקשת יש צמא עז לידע ואהבה ללמידה. הם פילוסופיים ונהנים לחקור רעיונות ומושגים שונים. הם סקרנים מבחינה אינטלקטואלית ומחפשים כל הזמן מידע חדש.

6. נלהב: ליחידי קשת יש התלהבות מדבקת ושמחת חיים. הם ניגשים לכל דבר שהם עושים באנרגיה ותשוקה רבה, ומעוררים השראה בסובבים אותם.

7. אופטימיים: לבני מזל קשת יש אופטימיות וחיוביות טבעיות שעוזרות להם לנווט את אתגרי החיים. הם נוטים לראות את הבטנה הכסופה בכל מצב ולשמור על השקפה מלאת תקווה.

8. אוהבי חופש: חופש מוערך מאוד על ידי יחידי קשת. הם מוקירים את עצמאותם ולא אוהבים להרגיש כבולים או מוגבלים. הם מעדיפים לקבל החלטות משלהם וללכת בדרכם.

9. סקרנים: לבני מזל קשת יש תחושת סקרנות חזקה וצמא לידע. הם אוהבים לחקור רעיונות, תרבויות וחוויות חדשות. הם כל הזמן מבקשים להרחיב את האופקים שלהם.

10. הומור: לאנשים בני מזל קשת יש חוש הומור נהדר. הם אוהבים לצחוק ולעתים קרובות יכולים למצוא הומור אפילו במצבים המאתגרים ביותר. האופי הקליל והשובב שלהם הופך אותם למהנים להיות בסביבה.

שיינדי אייזנבך

מנהלת 'מכון שי' המרכז להכשרה לאבחון ייעוץ וטיפול
מנוי פרימיום
בדיוק.
בכל חלק עולם, ובכל ארץ ועיר יש אופק אחר.
והוא נותן חלק ממרכיבי המפה הבסיסיים.
משרד הפנים זוכר..

באדיבות רובי הבוט
להלן כמה תכונות מפתח הקשורות בדרך כלל למזל קשת:

1. הרפתקנים: קשת ידועים באהבתם לחקר וחוויות חדשות. יש להם רצון עז להרחיב אופקים ולדחוף את הגבולות של מה שאפשר.

2. אופטימיים: לבני מזל קשת יש אופטימיות וחיוביות טבעיות שעוזרות להם לנווט דרך אתגרי החיים. הם נוטים לראות את הבטנה הכסופה בכל מצב ולשמור על השקפה מלאת תקווה.

3. עצמאי: עצמאות מוערכת מאוד על ידי אנשים בני מזל קשת. הם מוקירים את החופש שלהם ולא אוהבים להרגיש כבולים או מוגבלים. הם מעדיפים לקבל החלטות משלהם וללכת בדרכם.

4. ישרים: בני מזל קשת ידועים באופי הישר והישר שלהם. הם מעריכים אמת ואותנטיות, לעתים קרובות אומרים את דעתם מבלי לצבוע את דעותיהם.

5. אינטלקטואלי: לקשת יש צמא עז לידע ואהבה ללמידה. הם פילוסופיים ונהנים לחקור רעיונות ומושגים שונים. הם סקרנים מבחינה אינטלקטואלית ומחפשים כל הזמן מידע חדש.

6. נלהב: ליחידי קשת יש התלהבות מדבקת ושמחת חיים. הם ניגשים לכל דבר שהם עושים באנרגיה ותשוקה רבה, ומעוררים השראה בסובבים אותם.

7. אופטימיים: לבני מזל קשת יש אופטימיות וחיוביות טבעיות שעוזרות להם לנווט את אתגרי החיים. הם נוטים לראות את הבטנה הכסופה בכל מצב ולשמור על השקפה מלאת תקווה.

8. אוהבי חופש: חופש מוערך מאוד על ידי יחידי קשת. הם מוקירים את עצמאותם ולא אוהבים להרגיש כבולים או מוגבלים. הם מעדיפים לקבל החלטות משלהם וללכת בדרכם.

9. סקרנים: לבני מזל קשת יש תחושת סקרנות חזקה וצמא לידע. הם אוהבים לחקור רעיונות, תרבויות וחוויות חדשות. הם כל הזמן מבקשים להרחיב את האופקים שלהם.

10. הומור: לאנשים בני מזל קשת יש חוש הומור נהדר. הם אוהבים לצחוק ולעתים קרובות יכולים למצוא הומור אפילו במצבים המאתגרים ביותר. האופי הקליל והשובב שלהם הופך אותם למהנים להיות בסביבה.

זה נחמד,
אבל לא נותן ערך ממשי :)

יוצרת בשבילך אירוע

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שיינדי, ראיתי פרסום שאת עושה השבוע מפגש היכרות למסלול פסיכותרפיה.
את מלמדת בקורס הזה גם לעשות מפות לידה?

שיינדי אייזנבך

מנוי פרימיום
אלה שני מסלולים שונים.
הפסיכותרפיה זה מסלול המלמד טיפול רגשי
והאסטרולוגיה זה מסלול המלמד אבחון וייעוץ.

יוצרת בשבילך אירוע

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
צרפי אותי למפגש הפתוח
אני רוצה לבדוק את זה.

שיינדי אייזנבך

מנוי פרימיום
מחר במפגש ההיכרות אני נותנת את כל הפרטים על מסלול ההכשרה. אם זה רלוונטי לך, תתצטרפי אלינו. זה בזום.

d.r

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הייתי במפגש ההיכרות, רק מסקרנות, אני לא בקטע ללמוד טיפול רגשי.
מאד התרשמתי. אם הייתי מחפשת את התחום, הייתי הולכת על זה בלי ספק.
הבנתי שמתוכנן עוד מפגש היכרות כזה. ממליצה לכל אחת שמתעניינת בתחום.
זה נראה לי תוכנית מאד ייחודית עם קבלות ממש מוכחות.

שושנה ג'יקובס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הי שלום
אשמח מאד לקבל מספרי טלפון או מייל של שרהלה גרוס ורחלי וסרצוג

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה