סינונים מה יש לכם לומר על אתרוג?

naftali r

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בגדול ההבדל הבוטה ביותר ביניהם שלנטפרי אין גוף של בדץ מוכר כמו בית דין בדץ בני ברק של ר' נסים קרליץ בראשות הרה"ג הרב סילמן שליטא שעומד מאחוריהם.
ברמת הסינון שניהם מסננים ברמה הרמטית לבית שמור חרדי.
הנה ימים ובאים והאמת יוצאת לאור וניתן להמליץ על מישהו שאינו נ***י כאן בפרוג. אני יכול להרים את הראש ולומר בגאווה שאני גולש באתרוג. וכפי שכתבתי בעבר כאן כבר בפרוג, יש לאתרוג גם קהילות חסידיות רבות (לרבות חסידות גור).
אשרנו שאנו נשמעים לדעת תורה וגולשים באינטרנט מפוקח ע"י בד"צ בני ברק.
למי שלא יודע לפני כשנה (אדר שנה שעברה) כחלק משיפור החסימה לרמה הגבוהה ביותר שקיימת הם קיבלו את ההסכמה לפיקוח.

ae84586c-6e28-487a-b099-8f3bf9a93540.jpg

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
חוצמזה שפינטרסט לא נפתח בכלל, למרות שביקשתי.
אצלי פתוח
ואני יודעת על עוד אתרוגיות שפתוח להן
ולא ביקשתי מאף אחד, שלחתי פניה ונפתח לי
1691421263818.png

אבל מי שאצלה בבית יש משתמשים נוספים, אז שתדעו שאפשר לפתוח מסלול לגלישה לכמה לפי שעות - עזרת נשים, כלומר, תמונות של נשים לא מסוננות (אתרים של קניות וכד'... לא דברים לא צנועים אבל כן נשים).
יש לי עוד משתשמים בבית , אבל שכחת לציין וזה חשוב מאד שבשביל לפתוח עזרת נשים את צריכה קוד שמגיע לטלפון נייד
כך שאף אחד לא יכול לפתוח חוץ ממני.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנה ימים ובאים והאמת יוצאת לאור וניתן להמליץ על מישהו שאינו נ***י כאן בפרוג
ממש ככה.
בעבר המלצתי פה על נתיב- כמות הצעקות שחטפתי הייתה הזויה.
תני גילוי נאות מיד, כמה את מרויחה על זה
איך את מעזה וכו
הייתי פשוט בהלם!

אריאלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

מונולוג

משתמש פעיל
יש לי עוד משתשמים בבית , אבל שכחת לציין וזה חשוב מאד שבשביל לפתוח עזרת נשים את צריכה קוד שמגיע לטלפון נייד
כך שאף אחד לא יכול לפתוח חוץ ממני.
צודקת.

איך יכול להיות שנפתח אצלך פינטרסט?
אך את מוגדרת באזור האישי?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה נטפרי?
אני עכשיו בנטפרי
אני רוצה לעבור לאתרוג
ועכשיו משלמת אזור 94 ש"ח
באתרוג רשמתי המחיר הוא 99 כולל חסימה ועוד 20 שכירות ראוטר אלא א"כ יש לכם ראוטר פרטי
(אני מוכר גם ראוטרים מחןדשים של d link 225 ב100 שח כך שזה חוסך את השכירות ראוטר..)

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באתרוג יש גם אופציה לתוכנה שחוסמת על המחשב כך שלכל רשת שתתחברו יהיה סינון
זה מוצר מעולה לדעתי.

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איך נתיב לעומת אתרוג?
מכל הבחינות

tbh

משתמש מקצוען
בגדול ההבדל הבוטה ביותר ביניהם שלנטפרי אין גוף של בדץ מוכר כמו בית דין בדץ בני ברק של ר' נסים קרליץ בראשות הרה"ג הרב סילמן שליטא שעומד מאחוריהם.
ברמת הסינון שניהם מסננים ברמה הרמטית לבית שמור חרדי.
לא מנסה להיות בעד נטפרי :) אבל גם לנטפרי יש המלצה של הרב סילמן והרב רוזנברג. (https://netfree.link/wiki/המלצות_על_נטפרי)
כך שכנראה לא שם ההבדל רק בדברים אחרים ;)

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ז"א לא חסימת כל רשת שאינה נתיב אלא יכולת לגלוש מכל מקום?
אין דבר כזה רשת של נתיב, נתיב זה רק סינון על המחשב והאינטרנט עצמו פרוץ.
לאתרוג יש את שני הדברים, יש אפשרות של סינון רק על המחשב וגלישה מכל אינטרנט שהוא, יש אפשרות של סינון רק על האינטרנט כך שהמחשב נשאר נקי בלי תכנות מזיקות.
אם רוצים לשלב ולעשות חסימה גם על המחשב וגם על הרשת צריך לשלם כפול (119 על הרשת ו55 על התוכנה).

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה