מה זה הרעש הזה?!?!

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש לי רמקולים חדשים עם פונקציה של שמיעה דרך בלוטוס וUSB וכן כבל אוקס, כשאני שומע דרך הכבל אוקס הכל מצוין, אך כשאני מאזין דרך האופציות האחרות אני שומע רעש נלווה כעין זה טסססססס, הרעש מתגבר ביתר שאת כשמנמיכים את עוצמת השמע.
למי פיתרונים???

Mendis

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מוכר לי הבעיה
אבל רק כשלא מופעל כלום ורק מחובר משהו
למשל בלוטוס כשזה מחובר, ולא מופעל כלום אז אני שומע ברמקולים
וגם.. לא בכל החברות, איזה חברה זה?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
יש לי רמקולים חדשים עם פונקציה של שמיעה דרך בלוטוס וUSB וכן כבל אוקס, כשאני שומע דרך הכבל אוקס הכל מצוין, אך כשאני מאזין דרך האופציות האחרות אני שומע רעש נלווה כעין זה טסססססס, הרעש מתגבר ביתר שאת כשמנמיכים את עוצמת השמע.
למי פיתרונים???
אם זה היה הפוך זה היה בעיה במגעים..

תנסה להנמיך את הווליום בנגן למינימום ולהגביר ברמקול, האם זה משתנה?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
תודה רבה על הרעיונות, א. המכשיר היה בחנות וחזר מ'תיקון' אך זה לא עזר, אני אמור לשלוח זאת שוב אך מכיון שהחנות לא בעיר שלי אני בינתים מנסה לבדוק האם יש פתרון.
ב. כשאני משתמש עם כבל אוקס אין את הרעש הנ"ל כך שההצעה להשתמש עם כבל אוקס אחר, או להנמיך את הווליום בנגן לא רלוונטית משום שהבעיה היא בעיקר כשאני משתשמש באופציה של כניסת USB או בלוטוס.

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יכול להיות שהכבל AUX נשאר מחובר והוא נוגע במשהו,
ואז הוא מרעיש??
לא!
גם אני חשבתי על זה
והוצאתי את הכבל לגמרי, אך עדיין הרעש המטריד נשאר...

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בכל מכשיר אלקטרוני יש סוג של רעש מסוים, ככל שהמכשיר יותר איכותי הרעש נמוך יותר.
בסאונד מגדירים את זה כ"רצפת הרעש, של המכשיר.
הסיבה שלא שומעים את הרעש ברגיל זה.
1. הרעש הסביבתי גבוהה יותר ומכפה על זה. כמו מוזיקה שמושמעת בעוצמה חזקה יותר מהסססס
2. האוזן שלנו מתרגלת לרעש והמח מסננת אותה, כמו בעידן הקלטות כל קלטות התחילה בסססס
כך ידענו שהסרט נוסע, ואח"כ כבר לא שמענו אותה.
הסס שאתם שומעים יכול לבוא מאיכות נמוכה של האוזניות או הרמקול, או המקור השמעת הבולטוס וכו'.
לפעמים יש כבל אחד לא איכותי בכל מערכת השמעה{ מחשב, מערכת סטריאו, רמקול וכו'] וזה גורם להשמעת הסססס
אני ממליצה לעבור על כל החיבורים שוב ולבדוק מה גורם הרעש, ואם הכל תקין כנראה שתצטרכו להתרגל לאיכות של המכשיר...

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בכל מכשיר אלקטרוני יש סוג של רעש מסוים, ככל שהמכשיר יותר איכותי הרעש נמוך יותר.
בסאונד מגדירים את זה כ"רצפת הרעש, של המכשיר.
הסיבה שלא שומעים את הרעש ברגיל זה.
1. הרעש הסביבתי גבוהה יותר ומכפה על זה. כמו מוזיקה שמושמעת בעוצמה חזקה יותר מהסססס
2. האוזן שלנו מתרגלת לרעש והמח מסננת אותה, כמו בעידן הקלטות כל קלטות התחילה בסססס
כך ידענו שהסרט נוסע, ואח"כ כבר לא שמענו אותה.
הסס שאתם שומעים יכול לבוא מאיכות נמוכה של האוזניות או הרמקול, או המקור השמעת הבולטוס וכו'.
לפעמים יש כבל אחד לא איכותי בכל מערכת השמעה{ מחשב, מערכת סטריאו, רמקול וכו'] וזה גורם להשמעת הסססס
אני ממליצה לעבור על כל החיבורים שוב ולבדוק מה גורם הרעש, ואם הכל תקין כנראה שתצטרכו להתרגל לאיכות של המכשיר...

גם לי יש רמקול שעושה כזה ססס...
אבל זה לא סטטי אלא כל הזמן הרעש זז ומטרטר כך שממש אי אפשר להתרגל אליו
הנמכתי את העוצמה של השמע בגלגלת של הרמקול והגבהתי בהגדרות של המחשב עד לקצה ויהי שקט.

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
גם לי יש רמקול שעושה כזה ססס...
אבל זה לא סטטי אלא כל הזמן הרעש זז ומטרטר כך שממש אי אפשר להתרגל אליו
הנמכתי את העוצמה של השמע בגלגלת של הרמקול והגבהתי בהגדרות של המחשב עד לקצה ויהי שקט.
אם הרעש זז ולא סטטי זה ברור מכבל חיצוני או חוט פנימי שהחיבור לא תקין. רעש של חשמל. כי רעש של המכשיר עצמו נשאר כל הזמן אותו דבר.
שווה בדיקה.

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
כל עוד לא מדובר בציוד מקצועי נראה לי שהשאלה מיותרת....
כפי שmusicmix היטב להסביר.

נערך לאחרונה ב:

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
זה רעש סטטי, כעין זה טסססססס, שמופיע רק כשאני מחבר אודיו דרך הבלוטוס או החיבור USB ובעיקר כשאני מנמיך ברמקול את עוצמת השמע שאז שומעים בבירור יותר את הרעש מהרמקולים עצמם, וכמו"כ בשמיעה רצופה של מוזיקה זה די מציק באוזן (אולי רק למי שחד שמיעה) לשמוע את הרעש הנלווה.

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זה רעש סטטי, כעין זה טסססססס, שמופיע רק כשאני מחבר אודיו דרך הבלוטוס או החיבור USB ובעיקר כשאני מנמיך ברמקול את עוצמת השמע שאז שומעים בבירור יותר את הרעש מהרמקולים עצמם, וכמו"כ בשמיעה רצופה של מוזיקה זה די מציק באוזן (אולי רק למי שחד שמיעה) לשמוע את הרעש הנלווה.
את הרעש שומעים תמיד ברמקולים זה המקום השמעה.
יתכן שהאיכות שלו בקליטת בלוטוס לקויה. [זה יכול להיות בחוט בפנים במכשיר, מגעים רופפים או חוט לא איכותי.

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
את הרעש שומעים תמיד ברמקולים זה המקום השמעה.
'טעות'!!!

הרמקולים הם אינם מקום להשמעת רעש נלווה מטריד..!!!
יש לי מספיק נסיון עם רמקולים ואף פעם לא נתקלתי עם רעש מסוג זה, ובקשר לבלוטוס, אם זה היה רק בזה הייתי תולה את זה ברמת החיבור של הבלוטוס שבמכשיר או ברמקולים, אך הבעיה הגדולה היא שגם בחיבור של הUSB זה משמיע את אותו הרעש.

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
'טעות'!!!

הרמקולים הם אינם מקום להשמעת רעש נלווה מטריד..!!!
יש לי מספיק נסיון עם רמקולים ואף פעם לא נתקלתי עם רעש מסוג זה, ובקשר לבלוטוס, אם זה היה רק בזה הייתי תולה את זה ברמת החיבור של הבלוטוס שבמכשיר או ברמקולים, אך הבעיה הגדולה היא שגם בחיבור של הUSB זה משמיע את אותו הרעש.
את הרמקולים עצמם בדקתם?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כלומר..?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה