דרוש מידע מה התחליף הכי קרוב למצות קוממיות...?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אין תחליף למצות קוממיות.
הסוד שלהם לא ידוע, אחרת מזמן כבר היו מתחרים שהיו מצליחים להגיע לאותה רמה.
יש שאומרים שזה הסובין, אחרים אומרים שזה מאגר המים שמלוחים יותר (ע"ע פולמוס מצות אריזונה), מבינים מתעקשים שזה התנורים וזמן האפייה שהוא ארוך ללא השוואה מבכל מאפייה אחרת, מה שגורם לכך שהמצה נאפה טוב מבפנים.
הצד השווה, שמדובר, להבדיל כמובן, בקרקרים מלוחים וטעימים.
לנסות להשוות את זה לכל מאפייה אחרת, מראה על (חוסר) טעם המשווה.
יש הרבה שניסו לחקות (צאנז, לשמה, קוממיות ירושלים, דמוי קוממיות). ללא הצלחה יתרה.
נ.ב. אני מוכן לקנות קילו גם ב־500 ש"ח. זה לא משנה כמה הם אופים, יותר מחצי הולך לחו"ל וכאן תמיד ובכל שנה יש מחסור.

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אין תחליף למצות קוממיות.
הסוד שלהם לא ידוע, אחרת מזמן כבר היו מתחרים שהיו מצליחים להגיע לאותה רמה.
יש שאומרים שזה הסובין, אחרים אומרים שזה מאגר המים שמלוחים יותר (ע"ע פולמוס מצות אריזונה), מבינים מתעקשים שזה התנורים וזמן האפייה שהוא ארוך ללא השוואה מבכל מאפייה אחרת, מה שגורם לכך שהמצה נאפה טוב מבפנים.
הצד השווה, שמדובר, להבדיל כמובן, בקרקרים מלוחים וטעימים.
לנסות להשוות את זה לכל מאפייה אחרת, מראה על (חוסר) טעם המשווה.
יש הרבה שניסו לחקות (צאנז, לשמה, קוממיות ירושלים, דמוי קוממיות). ללא הצלחה יתרה.
נ.ב. אני מוכן לקנות קילו גם ב־500 ש"ח. זה לא משנה כמה הם אופים, יותר מחצי הולך לחו"ל וכאן תמיד ובכל שנה יש מחסור.
ויש טוענים שזה ה"ייבוש" של אחרי האפיה.

זה אני

משתמש רשום
משמרת המצות בבני ברק
הכי דומה לקוממיות
נראה לי שבמחיר אפילו יותר...;););)

(:Chavy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מידיעה מהבעלים של המאפיה
יש מאפיה בביתר שהכי דומה להם אותו תהליך
לא זוכרת את שם המאפיה משו עם ממסורת עם אני לא טועה,נברר

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הטעם של קוממיות זה לא מהנייר על השולחנות? :rolleyes:
או מהידיים של הלשים..

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
יש הרבה זוצים מחו"ל שהזמינו ועדיין מקווים שיוכלו לנסוע. כדאי לך לברר 0ואולי אפילו לתלות פתק בבתי כנסת) בריכוזים שלהם (רמת אשכול רוממה הר נוף)

החייםיפים

משתמש צעיר
לכל אלו שמחפשים מצות קוממיות וכותבים שמוכנים לשלם על כך 500 שקל, אני יכול להשיג רש"ם במחיר 400 שקל . מי שמעוניין לקנות יכול לשלוח מייל ל rs0548495421 בג'ימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה