בקשה מה הסיפור עם איביי - הם סגרו את הכל בנתיים?

• פותח הנושא selo
  • פורסם בתאריך

חונני

משתמש צעיר
אני גם הזמנתי ולא הגיע לי עד לפני שבועיים פניתי לאיבי בשרות לקוחות הכללי עם מס' הזמנה וכו' הם שלחו אותי לפיי פל לא משנה אם שילמת דרכם או לא הכל עובר דרכם ועד שהם ענו זה כבר הגיע

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני גם הזמנתי ולא הגיע לי עד לפני שבועיים פניתי לאיבי בשרות לקוחות הכללי עם מס' הזמנה וכו' הם שלחו אותי לפיי פל לא משנה אם שילמת דרכם או לא הכל עובר דרכם ועד שהם ענו זה כבר הגיע
עד כמה זמן אפשר לקבל בחזרה בפייפל?

rutt

משתמש מקצוען
אני הזמנתי באליאקספרס וקיבלתי רק עכשיו - אחרי שלשה חדשים בדיוק...

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הגשתי עכשיו וזה מה שענו

"קיבלנו את התביעות שהגשת בתאריך 9 ביולי 2020.

בחנו את העסקאות שלך, ואנו נאלצים לדחות את תביעותיך. יש להגיש מקרים תוך 180 יום מתאריך העסקה. ההחלטה לדחות את המקרה התקבלה מכיוון שהוא הוגש למעלה מ-180 יום לאחר ביצוע העסקה. לכן, בשלב זה אין באפשרותנו להציע פתרון כדי ליישב עניין זה.

אנו מצטערים על כל בעיה שהייתה לך עם העסקאות.

לפרטים נוספים אודות 'הגנת הקונה' של PayPal‏"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה