מה הן הוצאות המחיה הסבירות למשפחה

סאבטקטס

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
במצב טבעי - אין מצב
רוב מה שקורה סביבך הוא על טבעי.
תפתחי את העיניים ותופתעי.
האקסלים עליהם דובר פה נועדו לקטנטני אמונה
וכל מי שחווה על בשרו איזה 'סיפור מתח' כלכלי, אפילו קטן, אפילו רק תקופה מסויימת בחיים, יודע שכל הסיפור הזה עם היחד בין השתדלות להכנסה הוא בדיחה לא מצחיקה.
כשאני פוגשת נשים שמעלות את רמת הבושם כשמקבלות העלאה במשכורת אני מרחמת על המבט המצומצם שלהן.
איך אמרה דודה שלי ע"ה?
"להיות עצמאית זה להרגיש כל יום מחדש את הקשר עם בורא עולם."
אולי היא הייתה כל כך קרובה עם הקב"ה שהוא רצה אותה עוד יותר קרוב אליה. מדי מוקדם. בת 45 הייתה.
את האמונה והבטחון שיש לי היום כעצמאית
אני חבה לה ולנשמתה.

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סליחה על ההקפצה, קראתי בעיון תגובות רבות ונהניתי.
מתגובות ודוגמאות כאן, אני מרגישה שאני חיה ברמת חיים גבוהה יחסית בלי לשים לב,
ורוצה לחתור לחסכון.
ב"ה משתכרת יפה, אבל ת'כלס רב הכסף הולך איכשהו...ואנו לא מצליחים לחסוך בצורה מסודרת.
לא מתאים לי לחתוך לכיוון של הרעיונות שהוצגו כאן, אילו דקדוקי עניות ורמת חיים שלא הורגלתי בה והיא לא מתאימה לי.
איך אפשר לעשות שינוי בנתונים הקימים?

@מקצועי בלבד או כל מי שיכול להמליץ ולעזור.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
סליחה על ההקפצה, קראתי בעיון תגובות רבות ונהניתי.
מתגובות ודוגמאות כאן, אני מרגישה שאני חיה ברמת חיים גבוהה יחסית בלי לשים לב,
ורוצה לחתור לחסכון.
ב"ה משתכרת יפה, אבל ת'כלס רב הכסף הולך איכשהו...ואנו לא מצליחים לחסוך בצורה מסודרת.
לא מתאים לי לחתוך לכיוון של הרעיונות שהוצגו כאן, אילו דקדוקי עניות ורמת חיים שלא הורגלתי בה והיא לא מתאימה לי.
איך אפשר לעשות שינוי בנתונים הקימים?

@מקצועי בלבד או כל מי שיכול להמליץ ולעזור.
תראי את התגובה הזאת ואח"כ אם תרצי תוכלי להמשיך לשאול.
ובכלל באשכול ההוא יש הרבה טיפים ועצות לחיסכון וניהול תקציב נכון, וכל אחד ואחת יכולים לקחת מה שמתאים להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה