טכניקות בצילום מה המחיר המקובל לצילום אדריכלות?

שרי גוטשטיין - רגעים

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שלום לכולן!
אשמח לדעת מה המחיר המקובל היום לצילום אדריכלות.
הצילום הוא לדירת נופש וכולל 5 חדרים+ מטבח+ מרפסת עם נוף.
אשמח למידע
בנוסף אם יש למישהי עוד טיפים בנושא אשמח להחכים.
תודה!!

נ.ב.
זה לא פעם ראשונה שאני מצלמת דירת נופש כך שהמחיר לא אמור להיות מחיר התחלתי.

ח. רוזנבלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הי שרי
אין ממש מחיר מקובל.
לכל צלם יש את המחיר שלו, שהוא החליט בשבילו,
ולפעמים יש 2 מחירונים שווים בהתאם להשקעה.
אם הלקוח רוצה תמונות שנראות כמו הדמיה, באופן מאוד מושקע, שמצריך מהצלם לצלם בכמה חשיפות שונות תוך שילוב של גם פלאש וגם תאורה טבעית, אז לפי גודל ההשקעה כך העלות עולה. גם זמן הצילומים נמשך יותר.
ולפעמים מספיק ללקוח שהתמונות ייראו מקצועיות, טובות, שיביאו לקוחות. לא מעבר לזה.

אם צילמת כבר אדריכלות, אז את יודעת במה זה כרוך. אם את נסחבת עם ציוד מלא, או מצלמת רק בתאורה טבעית, המחיר ישתנה לפי זה.

אני מחשבת לפי מחיר לשעה שאותו אני רוצה להרוויח, פלוס זמן עריכה פלוס החזר נסיעות פלוס זמן נסיעות. ואז משחקת עם הסכום שיצא: אני יכולה להעלות, כי מדובר בפרוייקט קשה, למשל, ואני יכולה ממש להוריד, כי בדיוק התפנה לי זמן ומאוד מתחשק לי לצלם את הפרוייקט הזה....
זה היתרון של העצמאים שעובדים באומנות. אין פה מחירון של מכולת.
בצילום משפחות וילדים זה שונה, שם הגיוני שיהיה מחיר אחיד.

שרי גוטשטיין - רגעים

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הי שרי
אין ממש מחיר מקובל.
לכל צלם יש את המחיר שלו, שהוא החליט בשבילו,
ולפעמים יש 2 מחירונים שווים בהתאם להשקעה.
אם הלקוח רוצה תמונות שנראות כמו הדמיה, באופן מאוד מושקע, שמצריך מהצלם לצלם בכמה חשיפות שונות תוך שילוב של גם פלאש וגם תאורה טבעית, אז לפי גודל ההשקעה כך העלות עולה. גם זמן הצילומים נמשך יותר.
ולפעמים מספיק ללקוח שהתמונות ייראו מקצועיות, טובות, שיביאו לקוחות. לא מעבר לזה.

אם צילמת כבר אדריכלות, אז את יודעת במה זה כרוך. אם את נסחבת עם ציוד מלא, או מצלמת רק בתאורה טבעית, המחיר ישתנה לפי זה.

אני מחשבת לפי מחיר לשעה שאותו אני רוצה להרוויח, פלוס זמן עריכה פלוס החזר נסיעות פלוס זמן נסיעות. ואז משחקת עם הסכום שיצא: אני יכולה להעלות, כי מדובר בפרוייקט קשה, למשל, ואני יכולה ממש להוריד, כי בדיוק התפנה לי זמן ומאוד מתחשק לי לצלם את הפרוייקט הזה....
זה היתרון של העצמאים שעובדים באומנות. אין פה מחירון של מכולת.
בצילום משפחות וילדים זה שונה, שם הגיוני שיהיה מחיר אחיד.
את זה אני יודעת ואני לא חדשה בתחום הצילום,
אבל עדיין יש מחיר שוק מקובל.
למשל צילום ילדים לחלאקה כולל אלבום דיגיטלי המחיר נע בין 1000 ל-3000
כמובן שיש פחות ויש יותר.
אבל עדיין יש מחיר שוק, וזה מה שאני מבררת.
מה הטווח מחירים המקובלים בשוק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה