דיון מה הכי נהנתם ומה הכי מעצבן ?

לאה אוגנדה מותגים

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
לטובת כל בעלי העסקים בפרוג :)
באשכול הזה ננסה לעורר את בעלי העסקים במה שאתם הלקוחות הכי צרכים
וזה שירות ,

מהו הוא לדעתכם שירות לקחות טוב ? יש משהו שראיתם בחנות מסוימת ועשה לכם את זה ?
מתי הבנתם את החנות והבנתם שזה טעות שלכם למרות שהפסדתם ?
אנא שתפו

האם אי פעם חווית חוויה שבה צוות שירות הלקוחות עשה מעל ומעבר כדי לטפל בך, גם כשלא הגיע לך? אנא שתפו את הסיפור
האם אי פעם חווית חוויה שבה לא נהנית משירות לקוחות? אנא שתפו את הסיפור שלכם.
האם יש משהו נוסף שתרצו לחלוק על החוויות שלך עם שירות לקוחות?

תודה לכם !

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
שירות טוב-זה מוכר שנותן ללקוח יחס ולא מתעסק עם דברים אחרים תוך כדי(לא עושה טלפון במקביל ,ולא מדבר עם עוד כמה לקוחות באותו הזמן ,הייתי מגדיל ומוסיף שטוב יעשה המוכר אם גם יאמר ללקוח אני איתך עד שתקבל שירות מלא
כדי שתהיה מרוצה)

מה שחשוב לי בנוסף לשירות הטוב---זה יכולת הסבר מהירה ---ויכולת הבנה מהירה
כלומר מוכר שיבין את מה שאני צריך וידע להתאים עבורי את המוצר המדויק (מבלי לדחוף דברים נוספים)
מוכר שגם ידע להסביר לי בקצרה ממש מה מיוחד במוצר איפה הייתרונות שלו
וגם יאמר שהוא עומד מאחורי המוצר גם לאחר הרכישה ולא יתחמק במידה ויהיו תקלות(עניין הוודאות)

מה שהכי גרוע בעייני -זה מקומת בהם יש שורה ארוכה של לקוחות והמוכר מזפזף בין לקוח ללקוח
עונה בקצרה ,מתעצבן וכו(חוויה שחוויתי)

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
אני שונאת לעמוד בתור לקופה ולהרגיש שלקופאית לא חשוב בכלל שאקנה.... מצידה אני יכולה להשאיר את הפריטים שלי וללכת הביתה (במילים אחרות היא עושה לי טובה שהיא נותנת בכלל שירות)

ועוד משהו, הכי מעצבן להיכנס לחנות בגדים, והמוכרת שואלת כל שניה "צריכה עזרה?" ועוקבת אחרי כל הזמן...... סליחה! אבל בגד זה טעם אישי ושאף אחת לא יגיד לי מה כן ומה לא,
בסוף אני עוד מתביישת לצאת מהחנות בלי לקנות כלום כי המוכרת כל כך התחנפה...........:cautious:

IMOD

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני חושב שאם מדובר על נציג טלפוני, אז שיהיה בזמינות ולא יצטרכו לחכות הרבה זמן!
וגם לא להתדיין על כל פריט או טרחה קטנה, ולעשות זאת באהבה ללקוח!
למשל אני גם חושב שלקוחות אוהבים מבצעים של חבילות גדולות שכוללות הרבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה