דרוש מידע מה הייתם עושים עם העסק היה בבית למשך שנתיים

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לנו עסק של צעצועים וחומרי יצירה זה מוקם בבית בתוך הסלון (25 מטר ) יש לנו את העסק הזה שנתיים
וזה כבר מתחיל להיות מאוד קשה שזה נישאר בבית ואין לנו מקום להעביר את החנות

מה הייתם עושים סוגרים את החנות אחרי מכירות חיסול של המוצרים? או מנסים למכור את החנות אם כל המוצרים?
אם תוכלו לעזור לי אשמח לכל תשובה בענין!!

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני קצת באותה התלבטות, יש לי מכירה ואני מסתפקת אם לחסל אותה כי זה תופס לי מידי הרבה מקום בבית...
אבל למה שמישהו ירצה לקנות ממכם את כל המלאי? מה הוא ירוויח לעומת אם יזמין בעצמו מהספקים?

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
יש לנו עסק של צעצועים וחומרי יצירה זה מוקם בבית בתוך הסלון (25 מטר ) יש לנו את העסק הזה שנתיים
וזה כבר מתחיל להיות מאוד קשה שזה נישאר בבית ואין לנו מקום להעביר את החנות

מה הייתם עושים סוגרים את החנות אחרי מכירות חיסול של המוצרים? או מנסים למכור את החנות אם כל המוצרים?
אם תוכלו לעזור לי אשמח לכל תשובה בענין!!
אני קצת באותה התלבטות, יש לי מכירה ואני מסתפקת אם לחסל אותה כי זה תופס לי מידי הרבה מקום בבית...
אבל למה שמישהו ירצה לקנות ממכם את כל המלאי? מה הוא ירוויח לעומת אם יזמין בעצמו מהספקים?
אם יש כבר לקוחות וניסיון
למה לא לבדוק אופציה של הקמת חנות מסודרת?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם יש כבר לקוחות וניסיון
לא יודעת מה לגבי פותחת האשכול, אבל אם שאלתם אותי - המכירה לא מכניסה מספיק כסף כדי לכסות עלויות של חנות, רחוק מכך
מה גם שזה "עבודה מהצד" ולא העיסוק העיקרי שלי. אני לא יכולה להיות נוכחת בחנות כל היום

ייעוץ עיסקי ופיננסי

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לא יודעת מה לגבי פותחת האשכול, אבל אם שאלתם אותי - המכירה לא מכניסה מספיק כסף כדי לכסות עלויות של חנות, רחוק מכך
מה גם שזה "עבודה מהצד" ולא העיסוק העיקרי שלי. אני לא יכולה להיות נוכחת בחנות כל היום
שאלתי את שניכם

לשני הבעיות יש פתרונות
א. אני לא מכיר את הנתונים הספציפיים אבל על פניו ברגע שזה יהיה חנות מסודרת עם שיווק נכון היא תכניס יותר כסף שתוכל לחסות את העלויות הנוספות
ב. אפשר גם להביא עובדת

ואם בכל אופן את מתעקשת לסגור אז תמיד כדאי לנסות ולמכור
ברור שלא עניין המכירה זה המלאי אלא השם והלקוחות שידעו שמהיום מכירה XXXXX עברה למקום אחר

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
העסק ריווחי?
העסק ריווחי אם זה ישאר בלי לשלם השכרת מקום כי אנו כבר משכירים מחסן
אם יש כבר לקוחות וניסיון
זה שכונה חדשה שאין בה מקום להעביר את החנות עליו אין מרכז מסחרי ואם יוצאים מהשכונה זה כבר לא שווה גם מבחינת לקוחות וגם מבחינת המגזר
שאלתי את שניכם
לשני הבעיות יש פתרונות
א. אני לא מכיר את הנתונים הספציפיים אבל על פניו ברגע שזה יהיה חנות מסודרת עם שיווק נכון היא תכניס יותר כסף שתוכל לחסות את העלויות הנוספות
ב. אפשר גם להביא עובדת

ואם בכל אופן את מתעקשת לסגור אז תמיד כדאי לנסות ולמכור
ברור שלא עניין המכירה זה המלאי אלא השם והלקוחות שידעו שמהיום מכירה XXXXX עברה למקום אחר
א. ברור , השאלה אם אין מקום לעבור זה לא יעזור
ב. אם זה בבית לא שווה לי להביא עובדת כי בשעות האלה אני בבית אז בשביל מה להביא ניסיתי פעם וזה ממש הפריע לי כי העובדת כל רגע שואלת דברים אחרים ובסוף לא מספיקים לעשות כלום אז בשביל מה לשלם לעובדת שבסופו של דבר אני נימצאת בחנות בגלל השאלות שלה

לגבי הסגירה מתי את חושבת שכדאי לעשות סוג של מכירת חיסול לקראת תחילת שנה , סוף שנה או פתאום באמצע לפרסם שאני סוגרת ועושים מכירת חיסול כי בינתיים אנו לא מוצאים מישהו לקנות את העסק
תודה

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כשזה עסק שמבוסס על לקוחות מהסביבה הקרובה, ברגע שזה יעבור לחנות/בית אחר במקום יותר מרוחק אז כבר אבדנו את רוב הלקוחות הקבועים.

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא נכנס לאף מקרה ספציפי,
אבל ממה שאני ראיתי, לפני פתיחת חנות צריך לבדוק טוב טוב,
הרבה פעמים זה ממש לא רווחי לפתוח חנות - יש הרבה הוצאות נלוות ולא תמיד חושבים על הכל מראש,
ועוד היבטים שונים לדוגמא: קהל שאוהב דווקא את המכירה הביתית, מוכר שלא בנוי למכור בחנות (או לנהל), ועוד.

אני מכיר סיפור של יהודי שהיה לו מכירה ביתית מאד מוצלחת, ושכנעו אותו שאם זה כל כך מצליח אז למה שלא יפתח חנות ויכפיל את הרווחים, השתכנע - ולאחר זמן סגר את החנות בהפסדים. עברו כמה שנים והוא פתח שוב את המכירה מהבית והרוויח מאד יפה, ו... עוד פעם שכנעו אותו שאם זה כזה מוצלח אז למה שלא יפתח חנות מסודרת ויגדיל את קהל הלקוחות ויכפיל רווחים וכו' וכו' והפעם הוא יעשה את זה יותר טוב כי יש לו ניסיון מהכישלון הקודם וכו' וכו' ו... הוא השתכנע ו...עוד פעם סגר עם הפסדים :(

נערך לאחרונה ב:

ייעוץ עיסקי ופיננסי

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
העסק ריווחי אם זה ישאר בלי לשלם השכרת מקום כי אנו כבר משכירים מחסן

זה שכונה חדשה שאין בה מקום להעביר את החנות עליו אין מרכז מסחרי ואם יוצאים מהשכונה זה כבר לא שווה גם מבחינת לקוחות וגם מבחינת המגזר

א. ברור , השאלה אם אין מקום לעבור זה לא יעזור
ב. אם זה בבית לא שווה לי להביא עובדת כי בשעות האלה אני בבית אז בשביל מה להביא ניסיתי פעם וזה ממש הפריע לי כי העובדת כל רגע שואלת דברים אחרים ובסוף לא מספיקים לעשות כלום אז בשביל מה לשלם לעובדת שבסופו של דבר אני נימצאת בחנות בגלל השאלות שלה

לגבי הסגירה מתי את חושבת שכדאי לעשות סוג של מכירת חיסול לקראת תחילת שנה , סוף שנה או פתאום באמצע לפרסם שאני סוגרת ועושים מכירת חיסול כי בינתיים אנו לא מוצאים מישהו לקנות את העסק
תודה
אם יש מחסן למה לא להעביר את כל הפעילות אליו?
לגבי עובדת כתבתי שאם מעבירים את החנות למקום אחר ואין זמן להתעסק עם זה אז להביא עובדת וזה כמובן שאם החנות מכניסה יותר כסף מהמכירה בבית
ממש לא להביא את העובדת הביתה!!!

תמיד צריך לבדוק את האופציות והאם הם מוצאו

בכל אופן אם החלטת בכל מצב לסגור ולמכור את הציוד
תבדקי מתי עונת השיא של המכירות ואז למכור

כשזה עסק שמבוסס על לקוחות מהסביבה הקרובה, ברגע שזה יעבור לחנות/בית אחר במקום יותר מרוחק אז כבר אבדנו את רוב הלקוחות הקבועים.
לא כתבתי למקום מרוחק....
אולי יש מישהו קרוב שמעוניין?

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המחסן שאנו משכירים הוא פיצי אין סיכוי להעביר לשם זה 12 מטר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה