מצלמות עדשות וציוד טכני מה הייתם עושים במקומי???

אי המטמון

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
הכנסתי מצלמה ועדשה למעבדה מחיר התיקון הוא שליש מהערך שלהם.
הטכנאי אמר לי שאפשר להשתמש בה כך אבל יש לה פיספוסי פוקוס לפעמים, מה אתם הייתם עושים במקומי?

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תלוי על איזה ציוד מדובר
אם מדובר בציוד של מתחילה והיית רוצה להתקדם אולי לא שווה להשקיע
אם מדובר בציוד מתקדם נשמע שכן

תלוי כמובן בעוד הרבה פרמטרים בת כמה המצלמה וכו'

קחי בחשבון שציוד צילום ביד 2 את יכולה למכור ב2/3 מחיר מהמקורי
כך שגם אם תתקני עדין שווה לך לתקן ולמכור לכאורה (שוב אם זה ציוד שווה ולא ענתיקה)

נערך לאחרונה ב:

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם זה כלי עבודה שלך,אני סבור שחייבים משהו שיעבוד 100%,שלא יקרא שבדיוק בתמונות בשטח באמצע עבודה העדשה החליטה לא לעבוד טוב ומפספסים תמונות טובות

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם זה כלי עבודה שלך,אני סבור שחייבים משהו שיעבוד 100%,שלא יקרא שבדיוק בתמונות בשטח באמצע עבודה העדשה החליטה לא לעבוד טוב ומפספסים תמונות טובות
חשבתי שזה ברור מאליו
נראה לך שהיא שאלה אם להשאר עם ציוד תקול שמפספס? :eek:

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חשבתי שזה ברור מאליו
נראה לך שהיא שאלה אם להשאר עם ציוד תקול שמפספס? :eek:
את צודקת שזה עניין ברור,אבל עם השנים למדתי שעדיף תמיד להגיד הכל ברור ולא לחשוב שההנחות שלי או של אחרים הם נכונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה