מה ההבדל

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בין מעונות שאינם מלכ"רים
למעונות מלכ"רים
?

מקווה שהשאלה לא מעידה על בורות...

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יותר נכון:
איך אני יודעת אם המעון של הבן שלי הוא כזה או כזה?

מוטיאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אין כאן שמץ של בורות, שאלתי את המנהלת במעון של הילדה שלי והיא לא ידעה ואף לא הבינה מה השאלה.
יש הבדל לא גדול במחיר, חוץ מזה אין שום הבדל.
אפשר לבדוק מול הנהלת הרשת או באתר משרד המשפטים בקישור: http://www.justice.gov.il/Units/RasutHataagidim/units/RashamAmutot/services/Pages/amuttview.aspx
אם כתוב ע"ר זה לא מלכ"ר ואם כתוב מלכ"ר או חל"ץ (חברה לתועלת הציבור) זה מלכ"ר.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
גם ע"ר (עמותה רשומה) וגם חל"ץ (חברה לתועלת הציבור) הם מלכ"רים (מוסדות ללא כוונת רווח).

חברה בע"מ היא לא מלכ"ר.

איך מגלים? מסתכלים בטפסים רשמיים של המעון, נניח חשבוניות מס או קבלות, ומחפשים את מספר העוסק.
מספר שמתחיל ב-58 הוא עמותה. ב-51 הוא חברה. (יש עוד כמה אפשרויות ביניים אבל אלה הנפוצות).

אות לי

משתמש סופר מקצוען
גם ע"ר (עמותה רשומה) וגם חל"ץ (חברה לתועלת הציבור) הם מלכ"רים (מוסדות ללא כוונת רווח).

נניח חשבוניות מס או קבלות, ומחפשים את מספר העוסק.
לכל המוזכרים יש בכלל חשבוניות?
הם מוציאים רק קבלת, כך שאם יש חשבונית יש לפחות ע"מ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה