מה הדרך הקלה לגיבוי האתר באופן אוטומטי?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מעוניינת לגבות את האתר שלי בגיבוי יומי באופן אוטומטי, מבלי צורך להכנס למערכת הניהול של החברה המארחת את האתר.
אני מעוניינת שהגיבוי יישמר אצלי במחשב.
החברה המארחת מבצעת גיבוי חד שבועי.

prince

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני ממליץ לך על התוסף הפופולרי הזה:
https://wordpress.org/plugins/backwpup/

אפשר להגדיר לו גיבוי באיזה תזמון שתרצי, הדרך לעשות שהוא ישמר לך על המחשב זה לקשר אותו לדרופבוקס (שהוא גיבוי ענן) והדרופבוקס יוצר לך על המחשב תיקייה שבה הוא מסנכרן אוטומטית את הקבצים מהענן - כך שיהיו לך שני גיבויים, אחד על המחשב והשני בענן.

בהגדרות הגיבוי מגדירים כמה עותקי גיבוי ישמרו, וברגע שהוא מגיע למספר המקסימלי (למשל 5) הגיבוי הישן ביותר ימחק באופן אוטומטי מה שישאיר לך גיבוי עדכני בלי לבזבז שטח אחסון אינסופי.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני משתמשת בתוסף All in one WP security שגם מאבטח את האתר וגם שולח גיבוי של בסיסי הנתונים כל יום לפי הזמן שקבעתי לו.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י תמנתי;1540494:
אני משתמשת בתוסף All in one WP security שגם מאבטח את האתר וגם שולח גיבוי של בסיסי הנתונים כל יום לפי הזמן שקבעתי לו.

להיכן הוא מגבה את החומר? והאם זה גיבוי בקובץ TAR כמו בשרתי אירוח? וכיצד משחזרים?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י נירוש;1541860:
להיכן הוא מגבה את החומר? והאם זה גיבוי בקובץ TAR כמו בשרתי אירוח? וכיצד משחזרים?

הוא שולח לי לאימייל את בסיס הנתונים.
שחזור של בסיס הנתונים הוא קל יחסית מהסיפאנל.
אני חושבת שאפשרי לשחזר גם דרך ה wp security

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה