לימוד נהיגה מה הדרך המהירה והזולה לעשות רשיון?

ישראלינט

משתמש צעיר
אשמח לעזרה מבעלי ניסיון בלבד
על איזה מורה נהיגה אתם ממליצים?
מורה שמלמד טוב אמין ומלמד מהר.
וזול
באזור בני ברק אשדוד וכדו'
תודה מראש

רק תורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לדעתי הכי טוב זה לסגור גלובלי.
בדרך כלל זה 28 שיעורים + שני טסטים.
אבל, חשוב מאוד לא לשלם הכל בהתחלה אלא לפי ההתקדמות, אחרת אין למורה אינטרס לתת לך שיעורים, והוא ימרח אותך עד אין קץ..
בהצלחה

ישראלינט

משתמש צעיר
לדעתי הכי טוב זה לסגור גלובלי.
בדרך כלל זה 28 שיעורים + שני טסטים.
אבל, חשוב מאוד לא לשלם הכל בהתחלה אלא לפי ההתקדמות, אחרת אין למורה אינטרס לתת לך שיעורים, והוא ימרח אותך עד אין קץ..
בהצלחה
מה אתה אומר על 5500
זה מחיר טוב?

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אל תשכח שרוב המורים שנמצאים בקטגוריה זו אינם המורים הטובים בשוק.
ובסוף חוץ מלעבור טסט שזה חשוב מאד אתה צריך גם לדעת לנהוג....
לא הכל בחיים קונים במהירות ובזול, זה לא מגש פיצה...
בהצלחה רבה, ושתעבור בטסט הראשון....:):)

רק תורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מה אתה אומר על 5500
זה מחיר טוב?
אני לא מכיר טוב את המחירים, אבל נראה לי שאפשר למצוא ב 4,500₪.
תעשה חשבון: המחיר לשיעור הוא לכל הפחות 150₪ (28 שיעורי חובה + 2 לפני הטסט השני) - 30×150=4,500
עוד שני טסטים פנימיים (בערך 200₪) - 400
ועוד פעמיים העמדת הרכב לטסט (230₪) - 460
זה ביחד: 5360₪.
אני אסביר את עצמי יותר: מורי הנהיגה לא רוצים לפספס תלמידים והם מקבלים כל אחד שבא אליהם בלי לתכנן לו"ז, מה שיוצר מצב שהתלמידים כל הזמן בתחרות ביניהם לקבל כמה שיותר שיעורים.
לכן, בעסקה גלובלית יש חיסרון ויתרון. החיסרון הוא שהלימוד יותר 'חאפרי' (זה סוג של ביזנס - לעבור את הטסט) והמורה מקמבן עם השיעורים (מכיוון שאתה כביכול סגור איתו אתה בעדיפות נמוכה לקבל שיעורים), והיתרון הוא שאם אתה מוכן לטסט לפני 28 שיעורים הוא יאמר לך את זה - אין לו אינטרס לדחוף לך שיעורים כי הוא יקבל את הכסף שלו בין כה וכה (המחיר הוא על מקסימום 28 שיעורים, לא מינימום). מצד שני הוא גם יכול לדחוף אותך לטסט לפני הזמן כדי להרוויח את הכסף בפחות שיעורים...
ההמלצה שלי שזה תלוי לפי אופי התלמיד. אם אתה טיפוס ש'נולד עם הגה ביד' ואתה רק רוצה לעבור את הטסט תלך על עיסקה גלובלית, אבל אם אתה באמת צריך הדרכה בנהיגה תסגור פר שיעור.
שיהיה בהצלחה!
ו.. בעזרת ה' תעבור בטסט הראשון, אבל גם אם לא - אל תתייאש. זה מתסכל ומייאש מאוד, אבל בסוף כולם עוברים והתמורה שווה את הכל. זה פשוט עולם אחר. עד שאין לך רישיון אתה לא מבין כמה זה חסר לך...

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ההמלצה שלי שזה תלוי לפי אופי התלמיד. אם אתה טיפוס ש'נולד עם הגה ביד' ואתה רק רוצה לעבור את הטסט תלך על עיסקה גלובלית, אבל אם אתה באמת צריך הדרכה בנהיגה תסגור פר שיעור.
מבחינה כספית עדיף לאדם "שנולד עם הגה ביד", כן ללכת לפר שיעור, כי סיכוי טוב שיהיה מוכן לפני ויחסוך כסף.

ישראלינט

משתמש צעיר
מבחינה כספית עדיף לאדם "שנולד עם הגה ביד", כן ללכת לפר שיעור, כי סיכוי טוב שיהיה מוכן לפני ויחסוך כסף.
לא הבנתי איך מי שנולד עם ההגה ביד חוסך כסף, הרי כולם לומדים מינימום 28 או לפחות משלמים על מספר כזה של שיעורים?

רק תורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

לא הבנתי איך מי שנולד עם ההגה ביד חוסך כסף, הרי כולם לומדים מינימום 28 או לפחות משלמים על מספר כזה של שיעורים?
חבר'ה אתם קצת תמימים.. רבים רבים עוברים טסט אחרי פחות מ 28 שיעורים.
ולכן, מי "שנולד עם הגה ביד", אם הוא הולך ללמוד נהיגה כאחד האדם לא ירוויח כלום מ"ההגה שיש לו ביד", כיוון שהמורה לא ישחרר אותו לטסט לפני 28 שיעורים - הוא הרי מרוויח מכל שיעור, אבל אם הוא מסכם עם המורה גלובלי הוא יהיה יותר אוביקטיבי וישחרר אותו לטסט כשהוא מוכן *ואז הוא יחסוך זמן עד לטסט המיוחל ויהיה לו רישיון יותר מהר*.

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
חבר'ה אתם קצת תמימים.. רבים רבים עוברים טסט אחרי פחות מ 28 שיעורים.
ולכן, מי "שנולד עם הגה ביד", אם הוא הולך ללמוד נהיגה כאחד האדם לא ירוויח כלום מ"ההגה שיש לו ביד", כיוון שהמורה לא ישחרר אותו לטסט לפני 28 שיעורים - הוא הרי מרוויח מכל שיעור, אבל אם הוא מסכם עם המורה גלובלי הוא יהיה יותר אוביקטיבי וישחרר אותו לטסט כשהוא מוכן *ואז הוא יחסוך זמן עד לטסט המיוחל ויהיה לו רישיון יותר מהר*.
ממש לא תמימים, לי אישית המורה הציע לעשות זאת.
המורה ישחרר אותו מהר , אם הוא ירצה, בכל מקרה, כי הוא ישלם על 28 שיעורים ככה או ככה, אם כבר הולכים בראש הזה, הרבה יותר הגיוני שמי שלא מוכן, אותו הוא ישחרר קודם כדי שיחזור אליו וירוויח פעמיים.

נערך לאחרונה ב:

רק תורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
ממש לא תמימים, לי אישית המורה הציע לעשות זאת.
אבל גם אם הוא לא סוגר איתו גלובלי, למורה לא אכפת לשחרר אותו לפני, כי הוא בין כה משלם את הפער, וגם בגלובלי הוא בין כה שילם את הפער.
מה שנקרא גלובלי בלי גלובלי...
אם המורה מחייב אותך את מלוא הסכום בלי להעביר אותך 28 שיעורים זה נקרא גלובלי.
בדרך כלל המורים שלא עושים גלובלי הם ישרים ולא מוכנים לשחרר לטסט בפחות מ 28 שיעורים.

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לפי מה שידוע לי, גלובלי זה שאתה מתחייב לפני על 28 שיעורים ולא יכול לעבור באמצע וכו'.
במקרה דנן, תלמיד שנראה לו מוכן לטסט, הוא אומר לו אני מסכים להסתכן ולהזמין לך טסט לפני הזמן, אבל לפחות שארוויח את הסכום הרגיל. לעומת גלובלי, שתלמיד שרוצה לעבור מורה כבר שילם עבור כל השיעורים מראש וצריך להתחיל לשלם מחדש.
ואגב כמה שיעורים למדת ובאיזה עברת?

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מה שנקרא גלובלי בלי גלובלי...
אם המורה מחייב אותך את מלוא הסכום בלי להעביר אותך 28 שיעורים זה נקרא גלובלי.
בדרך כלל המורים שלא עושים גלובלי הם ישרים ולא מוכנים לשחרר לטסט בפחות מ 28 שיעורים.
לפי מה שידוע לי, גלובלי זה שאתה מתחייב לפני על 28 שיעורים ולא יכול לעבור באמצע וכו'.
במקרה דנן, תלמיד שנראה לו מוכן לטסט, הוא אומר לו אני מסכים להסתכן ולהזמין לך טסט לפני הזמן, אבל לפחות שארוויח את הסכום הרגיל. לעומת גלובלי, שתלמיד שרוצה לעבור מורה כבר שילם עבור כל השיעורים מראש וצריך להתחיל לשלם מחדש.
ואגב כמה שיעורים למדת ובאיזה עברת?

מ. שני

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הבחור סך הכל שאל שאלה תמימה, אתם נגררתם פה לוויכוח פילוסופי על גלובליות והמסתעף.
אני ממליץ על מורה נהיגה מאשדוד: אבי אוחיון 0522493380.
הוא גם זורם מבחינת קצב השיעורים, מלמד כמו שצריך ונחמד מאוד. ממליץ מאוד.

רק תורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עברתי בערך 50 שיעורים ו3 טסטים עם הפסקה של בערך שנה ביניהם ושילמתי בערך 7000₪.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה