דרוש מידע מה האיכות של רהיטי ר.א. אחרי כמה שנים

ילילי

משתמש מקצוען
נראה לי זה תלוי איך משתמשים
לי יש ארון בחדר שינה בשימוש רק שלי ושל בעלי ונראה כמו חדש
כמו שכתבתי לי יש חדר שינה כבר 6 שנים ונראה כמו חדש.
בגלל שהיינו מרוצים קנינו גם ארון של ר.א לחדר ילדים. כרגע אחרי שנה וחצי ונראה כמו חדש.

מחצלת

משתמש רשום
יש לי כ4 שנים
הארון מתפרק מהגב (הדיקט)
כנ"ל המגירה של הנעלים במסגרת כבר שנה כך
והפרומיקה במיטות נפרדת איפה שנתקעים עם הרגל
נראה לי שאפשר לומר שהציפיות מר'א' גורמות לאנשים להתחרפן מהבעיות
כך שהם לא כ"כ גרועים אבל גם לא טובים כמו השיווק שלהם
אז התלונות הרבות עליהם זה באמת בגלל הציפיות?
זה מה שאני חשבתי.
ז"א-יש למישהו המלצה על מקום יותר טוב לארון הזזה? (אני יודעת שהזזה זה פחות איכותי, אבל אין לי מקום בחדר לפתיחת הדלתות של הארון...

בוסו

משתמש מקצוען
אז התלונות הרבות עליהם זה באמת בגלל הציפיות?
זה מה שאני חשבתי.
ז"א-יש למישהו המלצה על מקום יותר טוב לארון הזזה? (אני יודעת שהזזה זה פחות איכותי, אבל אין לי מקום בחדר לפתיחת הדלתות של הארון...
זו (רק) דעתי

חביבונת

משתמש מקצוען
אני חושבת שסוג האנשים והשימוש הוא גם מדד משמעותי מאוד ביחס לרהיטים.
אני גרה בבניין חדש, וכל השכנים נכנסו יחד, ועכשיו אחרי כמה שנים אפשר לעבור בין הדירות (שכולם אצל אותו קבלן) ולראות כאלה שהבית שלהם נראה חדש, לעומת אחרים שכבר נראה גרוע...
תלוי כמובן בחינוך ובשמירה על חפצים.
גם עכשיו אם היינו רואים את המדוברים מאמינה שהייתה אינדיקציה יותר טובה. לראות אם זה כאלה שמחפשים על מה להתלונן, אם הם יודעים לשמור על הריהוט וכו'

בוסו

משתמש מקצוען
אני חושבת שסוג האנשים והשימוש הוא גם מדד משמעותי מאוד ביחס לרהיטים.
אני גרה בבניין חדש, וכל השכנים נכנסו יחד, ועכשיו אחרי כמה שנים אפשר לעבור בין הדירות (שכולם אצל אותו קבלן) ולראות כאלה שהבית שלהם נראה חדש, לעומת אחרים שכבר נראה גרוע...
תלוי כמובן בחינוך ובשמירה על חפצים.
גם עכשיו אם היינו רואים את המדוברים מאמינה שהייתה אינדיקציה יותר טובה. לראות אם זה כאלה שמחפשים על מה להתלונן, אם הם יודעים לשמור על הריהוט וכו'
ומה על זה?
אני לא זוכר אף ארון אחר שזה קרה
נשאל את הציבור
וזה?

וזה?
(חוץ מה"עור" בגב המיטות שקצת הצהיב. היה לבן במקור)

ילילי

משתמש מקצוען
לגבי העור הלבן שהצהיב. (נהיה קרם כזה במקום לבן)
גילוי נאות, אני לא טורחת לנקות את זה. רק פעם בשנה לפסח.
מסתבר שמי שמעבירה על זה מגבון פעם בשבוע ומידיי פעם ניקיון אמיתי, כנראה יהיה אחרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה