מה דעתכם? | רעיון לפורים הקרוב.

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
התכנון שלי:
לעצב קופסאות מרשימות עבור משלוחי מנות, לפרסם, לאפשר הוספת טקסטים.
דוגמה:
השאלה שלי, (או כמה שאלות):
1. את השטנצים העלה בעבר גראפי. מישהו יודע משהו על זכויות יוצרים?
2. האם הרעיון יעניין מישהו? זאת אומרת, שיסכים להשקיע סכום כדי לקנות כזה דבר.
3. דברנו על סכום - חשבתי על משהו באזור החמישים ש"ח לקופסה. (שיכסה עלויות פרסום והדפסה). לא מופרז? אבל אני צריכה להרויח משהו. מצד שני - אולי אם אקח פחות כסף אקבל יותר הזמנות.
4. האם כדאי לאפשר שינויים בעיצוב / הוספת תמונות? זו השקעה גדולה, אני התכוונתי להכין את העיצוב מראש, ואח"כ לתקתק קופסאות אחת אחרי השניה, ולא להתחיל גזירות והשתלות. אבל - יכול להיות שזה ימכור יותר, כי הכי חמוד להביא להורים תמונות של הנכדים.
5. אני רוצה שהכל יתנהל דרך הטלפון והמייל. בלי "קבלת קהל". נראה לכם אפשרי?
6. לפרסם רק בעיר מגורי או בערים נוספות? (כולל: השקעה גדולה יותר בפרסום, וכן שרות משלוחים).
7. הדפסה. על איזה חומר להדפיס? איזה עובי נייר - שיחזיק בקבוק יין ועוד דברים כבדים. מה לגבי חיתוך, קיפול והדבקה? בבית דפוס יעשו לי את זה, או שאצטרך לעשות לבד? (טירוף, וחוצמזה - לא לגמרי מקצועי).

מחכה לשמוע את דעתכם ועצותיכם, תודה מראש!!!

אני צריכה לקבל החלטה במהירות, כי פורים מתקרב! ואז הפרסום צריך לצאת לכל המאוחר בתחילת שבוע הבא!

קבצים מצורפים

• kufsaot.jpg
    KB 574 · צפיות: 20

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
השאלה היא כמה יעלה לך הדפסה?

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
אני גם שואלת.
כי הדפסה דיגיטלית בכאלו גדלים, אני חושבת, שאפשר רק במכונת רוחב (70 ס"מ?) לפי מטרים.
וזה כבר תלוי בכמות ההדפסות שתהיה לי.
וחוצמזה, לפי איך שידוע לי, עובי הדף מוגבל בכאלו מכונות, לא? ואז?!

אשמח לקבל מידע מבעלי דפוס. (תוסס? MV25?)

אברוש

משתמש רשום
רעיון נהדר,
אך כבר מיושם.
אני לא רוצה לייאש אף אחד אבל כשמחשבים את ההוצאות-
גרפיקה/הדפסה/למינציה/סכין חיתוך-יקר/קיפול/הדבקה/משלוח.
עוד בלי להתחשב בגודל ובקרטון. ושלא לדבר על כמה סוגים שזה מכפיל ומשלש הכל.
כדאי לקחת בחשבון שצריך למכור בכמויות רק כדי לכסות את העלויות.

מה שכן אפשר זה לחפש מוסד שיקנה כמות מכובדת במחיר הקרן, ומה שתמכרי יותר מזה - רווח נקי שלך

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
ומה קורה אם אני מתמקדת בקופסה אחת?
לדוגמה - הקופסה השמאלית ביותר.
שם (אולי) אפשר להשאר עם הגב של הקופסה בתור תמונה.

ולגבי מה שאמרת על מוסד - איך עושים את זה? לפני פרסום בעיתון. איזה סגנון של מוסד אמור לרצות דבר כזה?

אברוש

משתמש רשום
הברירה הזולה היא להתמקד, וכדאי לעשות מוצר חדש שעוד לא ראו.
לגבי השמאלי, אפשר גם לחתוך את הגב בצורה מסויימת הקשורה למוסד או לפורים.
בוודאי לגשת למוסד לפני פרסום.
צריך לנסוע אליהם ולהיראות רציניים. להגיש להם סקיצות ולדבר על החדשנות והתועלת התרומתית שתצמח להם מכך. ובמיוחד להדגיש להם על הייחודיות שמקבלי המתנה שלהם יהיו הראשונים לקבל את המוצר הזה.
באמת קשה לרוץ אחרי מוסדות, אבל מנסיון אישי ע נ ק שלי אני מאוד ממליץ כי זה הדרך להשקיע 'מעט' ו'לעשות' הרבה.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הרעיון חמוד מאד..
אם זה ליחידים ולא למוסדות או לועדי עובדים,
אז היחידים מחפשים בזול..
ותלוי מי קהל היעד ואז צריך לחשוב אם ההשקעה שווה את זה..
אולי צריך לחשוב להכניס את הקופסאות לחנות לחד פעמי.. או משלוחי מנות...ואז..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה