מה דעתכם על השיר החדש של 'ועד הרבנים'?

זווית אחרת

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כמו שאמרת, זה ענין של טעם ואני לא אהבתי את העיבוד הזה ואת ההרמוניה הזאת
אבל בקטע של השירה עצמו, (לא האקורדים וההרמוניה שלה) יש שינוי
שימו לב, לשתי הדוגמאות (בזה אחר זה בקובץ המצורף)
אמנם שינוי קטן, של תו בודד אבל שינוי.

קבצים מצורפים

• 01.mp3
    KB 145.3 · צפיות: 20

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שוקולד לבן;642043:
את הרעיון הזה עשו בבית שמש - בקופש"צ של שכונת רמה ב' כבר לפני 3 שנים.

זהו רעיון נטו תדמיתי.
וכמו בכל רעיון תדמיתי - המטרה היא לא להוציא מאנשים יותר כסף כאן ועכשיו, אלא בטווח הארוך.

א. בולטות
בים הרעשים שיוצרות כל הקופות, הקופה הזו בלטה (הנה דיברתם על זה...), ובתת ההכרה גם מצטיירת כ'קופה רצינית שמסוגלת לעשות דברים גדולים'.
וכדי שהיא תבלוט לטובה, ולא ח"ו בבזבזנות - צריכים לוודא שהציבור מבין היטב, שהדיסק נתרם וכו'
(זה לא כ"כ קשה בעידן בו היח"צ הוא ערוץ השיווק המועדף של מוסיקאים וזמרים)

ב. זכירות
אין ספק שדיסק כזה מעצים את הזכירות של הקופה, ובפרט הגימיקים שבתוכו
(אם מישהו נמצא עם הפלפון, נניח בבי"ח, הסיכוי הרב ביותר שהוא יתקשר למספר מהשיר)

ג. אייקון
השיר הזה הופך לאייקון, קוד שברגע ששומעים אותו - כבר אנחנו יודעים מה רוצים מאיתנו.
כשהקופה בבית שמש שולחת רכב עם רמקול והשיר מתנגן - זה כבר קוד שמפעיל את כל מערכת המסרים שנמצאת במח, ומניעה לפעולה.

איפה אבריימי דיקמן?
לפני בערך 3 וחצי שנים (שבועות) יצא השיר של קופת הצדקה של ביתר עילית
וכל הילדים בשכונה צרחו את השיר יומם ולילה ורצו אחרי הרכב עם הרמקול
עד היום אף אחד לא מסוגל לעקור את זה מהראש (זה מקבל תגבור בכל חג ומועד)

את הדיסק החדש לא נותנת לילדים.
מעדיפה שבערב ראש השנה הם יזמזמו עם כל הלב "אבינו מלכנו"
ולא איזה שיר של קופת הצדקה שעושה שימוש ציני בתמימות שלהם.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י ariels;643393:

ומה אעשה כשאני שומעת את הדיסק מתנגן מתוך רכב ההסעה של בני...

תרצה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ariels;643393:
גם אני.

זוהר טל

משתמש מקצוען
פעם ראשונה ששמעתי את השיר הזה עכשיו.
לא נדבר על זה שאת רוב המילים אני לא מבינה (אחרי ששמעתי את זה אולי 5 פעמים...)
אבל מה, רק אני שמתי לב -
שהבטחתי ונושעתי זה הרעיון של קופת העיר!!!!!
תקנו אותי אם אני טועה...

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
יצאו ספרים הבטחתי ונשעתי מ'ועד הרבנים'

אבל מחילה מכבודכם.
באמת בלחיצת כפתור הבטחתי, נושעתי?
אני עדה להרבה מתוסכלים(כמו מאושרים) שלחצו על כפתור ההבטחתי ולא נושעו.
שנים ארוכות ומשמימות מצפות לנושעתי שבושש מלהגיע עם לחיצת הכפתור...

למה הקופות כך עובדות עלינו? מבחינתם כולם נושעים? ואין אחרים???.

אייטש די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השיר "כל מי שתורם" יפה, נעים לאוזן וקליט, ככה שכולם יכירו אותו בסוף, בטח אם ינגנו אותו ברכבי התרמה.

מה שלדעתי הרס את הדיסק ואת הטעם הטוב הם 2 השירים הללו:

הדיסק עצמו משובח מאוד. אין מה לומר מתנה יפה לחגים, אבל... טוב לפחות שכהנא לא יצא בהפסדים.

קבצים מצורפים

• 10 רצועה 10.mp3
    8 MB · צפיות: 29

אייטש די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנה השיר השני

קבצים מצורפים

• 19 רצועה 19.mp3
    7.1 MB · צפיות: 22

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
דווקא אני לא ישמע את השיר...;)
פעם ראשונה שאני שומע על זה

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י תקוה;643538:
יצאו ספרים הבטחתי ונשעתי מ'ועד הרבנים'

אבל מחילה מכבודכם.
באמת בלחיצת כפתור הבטחתי, נושעתי?
אני עדה להרבה מתוסכלים(כמו מאושרים) שלחצו על כפתור ההבטחתי ולא נושעו.
שנים ארוכות ומשמימות מצפות לנושעתי שבושש מלהגיע עם לחיצת הכפתור...

למה הקופות כך עובדות עלינו? מבחינתם כולם נושעים? ואין אחרים???.

אחי היה העורך של הספרים 'הבטחתי ונושעתי' של ועד הרבנים, ופעם דיברתי איתו על זה ואמר לי "על כל כרך של הבטחתי ונושעתי אפשר להוציא 10 כרכים של הבטחתי ולא נושעתי."

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הרעיון הוא לאסוף כסף, וכמה שיותר. אני מאמינה שכל הרבנים החתומים / מצולמים / מוקלטים / מוסרטים וכו' מוכנים שיעשו מהם פירסומות, צחוק, סלוגנים, הבטחות ובעצם הכל! העיקר שאנשים יוזילו מכספם למען מטרות צדקה חיוניות (ואני לא הייתי כותבת כך לולא העובדה שבערב פסח האחרון ביקשו מבעלי שיחלק ברחוב שלנו מעטפות מטעם קופת העיר לכמה משפחות. הוא חזר בוכה, ואני מדברת על רחוב בני ברקי שנקרא יוקרתי)
לצערינו, יש ירידת הדורות. אנשים לא תורמים היום בשביל מצוות צדקה. ואם לא יבטיחו לי מתנה / ברכה / ישועה וכו' - אין לי שום סיבה לתרום לכם.
אנחנו יורדים ברמה- אין ברירה לגדולי ישראל אלא לרדת אלינו, לרמה שלנו. לדבר אלינו בשפה שאנחנו מבינים ומוכנים לשמוע...
אתם אוהבים פרסומת מגרה? קחו! תדבר אליכם דווקא תמונה? קחו! שיר יותר ירגש אתכם? קחו! קחו הכל, ושיהיה לכם לבריאות. רק תתרמו! אנחנו - אתם חייבים את זה!!!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י שולה;643687:
הרעיון הוא לאסוף כסף, וכמה שיותר. אני מאמינה שכל הרבנים החתומים / מצולמים / מוקלטים / מוסרטים וכו' מוכנים שיעשו מהם פירסומות, צחוק, סלוגנים, הבטחות ובעצם הכל! העיקר שאנשים יוזילו מכספם למען מטרות צדקה חיוניות (ואני לא הייתי כותבת כך לולא העובדה שבערב פסח האחרון ביקשו מבעלי שיחלק ברחוב שלנו מעטפות מטעם קופת העיר לכמה משפחות. הוא חזר בוכה, ואני מדברת על רחוב בני ברקי שנקרא יוקרתי)
לצערינו, יש ירידת הדורות. אנשים לא תורמים היום בשביל מצוות צדקה. ואם לא יבטיחו לי מתנה / ברכה / ישועה וכו' - אין לי שום סיבה לתרום לכם.
אנחנו יורדים ברמה- אין ברירה לגדולי ישראל אלא לרדת אלינו, לרמה שלנו. לדבר אלינו בשפה שאנחנו מבינים ומוכנים לשמוע...
אתם אוהבים פרסומת מגרה? קחו! תדבר אליכם דווקא תמונה? קחו! שיר יותר ירגש אתכם? קחו! קחו הכל, ושיהיה לכם לבריאות. רק תתרמו! אנחנו - אתם חייבים את זה!!!

עצוב........

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
השיר עצמו אולי יפה אבל הרסו אותו עם הסיום של המילים "הבטחתי ונושעתי".
עניין הצדקה גדול מאוד ולא המצאה של ועד הרבנים, אבל הפכו את כל המצוה למושג של : תן-קבל ושכחו שיש גם מושג של מצוה לשמה, בלי לחשוב על השכר או התמורה. מה שהכי מפריע לי זה שילדים קטנים עוד לפני ששמעו והפנימו שיש מצוה גדולה ששמה צדקה, יודעים שיש "הבטחתי ונושעתי"

אל תצחקו, אבל אחותי הקטנה בת 9 עברה ע"י הדלפק שמעבירים כרטיס אשראי עבור "ועד הרבנים" וממש התחננה לאבא שלי שיעביר כרטיס, שיתרום 200 ש"ח (ד"ש למושגים....) וכך אמא שלי תלד ילד, "אפשר לחשוב, לא שווה לך 200 ש"ח כדי שיולד לך ילד?"

רק תראו לאיזה עוות הגענו...

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שולה;643687:

חבל להכליל!
יש המון אנשים שתורמים בסתר בלי שאף אחד ידע, לאנשים שבאמת באמת זקוקים לכך, אבל להם אף אחד לא עושה פרסומת ולא מלחין שירים לכבודם. וטוב שכך...
אבל באמת זה כוחו של פרסום, שטפו אותנו לגמרי עם הניירת בתיבות דואר, והתמונות וכל הבלה בלה בלה... אבל זה עדיין לא אומר שאין בדור שלנו אנשים שנותנים באמת כמה שצריך למי שצריך.

אבל שאלה שמתעוררת לי בכל יום בעברי ליד תיבות הדואר בכניסה ובעיקר ליד הפח הסמוך, למה שאני יתן צדקה למי שמבזבז אחוזים ניכרים מאוד מתרומתי על כל הניירת, התמונות ועכשיו גם על מלחינים וצורבי דיסקים??????? כמה אחוזים מהכסף באמת מגיע לאנשים נזקקים??? או שבעלי הדפוס, הקופירייטרים, הגרפיקאים ומצלמי הרבנים הם הנזקקים האמיתיים של הארגונים הללו???????????????????????

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא באה להכליל, כמו בכל קבוצה יש לך את רוב 'העוילם' ויש לך את יחידי הסגולה המורמים מעם. הם אכן לא צריכים לא שירים ולא סיסמאות.

ודרך אגב, היתה לי פעם שיחה עם אחת המפרסומאים שיש להם יד ורגל בעניין הקופות, ושאלתי אותם את השאלה הזו והוא אמר לי שניסו. באחת השנים לא פרסמו / שרו / צילמו / הפיקו / הדפיסו וכו' את כל מקדמי התרומות הללו, ואת אותו הסכום שהיו אמורים להוציא, בתוספת האנשים שתרמו אספו כסכום שנכנס באותה המגבית. התוצאה, תתפלאו לשמוע - היתה דלה מאד.
עם כל הוצאות הפרסום / דפוס / צריבה וכו', הרווח עולה ושווה את זה. בפרט באותן פעמים שיש עסק שלוקח חסות על הפרויקט.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אין עוררין על הביצוע
אבל יש לי הגדרה אחת לכל המסחרה שנקראת צדקה
גועל נפש

369369

משתמש צעיר
נכתב ע"י כוכב103;643806:
אין עוררין על הביצוע
אבל יש לי הגדרה אחת לכל המסחרה שנקראת צדקה
גועל נפש

אלפי נשמות חיים ונושעו מהדבר הזה שקראת לו

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י bbr;643786:
חבל להכליל!
יש המון אנשים שתורמים בסתר בלי שאף אחד ידע, לאנשים שבאמת באמת זקוקים לכך, אבל להם אף אחד לא עושה פרסומת ולא מלחין שירים לכבודם. וטוב שכך...
אבל באמת זה כוחו של פרסום, שטפו אותנו לגמרי עם הניירת בתיבות דואר, והתמונות וכל הבלה בלה בלה... אבל זה עדיין לא אומר שאין בדור שלנו אנשים שנותנים באמת כמה שצריך למי שצריך.

אבל שאלה שמתעוררת לי בכל יום בעברי ליד תיבות הדואר בכניסה ובעיקר ליד הפח הסמוך, למה שאני יתן צדקה למי שמבזבז אחוזים ניכרים מאוד מתרומתי על כל הניירת, התמונות ועכשיו גם על מלחינים וצורבי דיסקים??????? כמה אחוזים מהכסף באמת מגיע לאנשים נזקקים??? או שבעלי הדפוס, הקופירייטרים, הגרפיקאים ומצלמי הרבנים הם הנזקקים האמיתיים של הארגונים הללו???????????????????????

יש אנשים מיוחדים שתורמים לשיווק כדי להגביר את נתינת הצדקה זה לא גורע מהנצרכים בכהו זה. הם גם משלמים לגרפיקאיות ....

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תודה לד.א. שהאיר את עיני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה