דרוש מידע מה אתם הייתם עושים (שכן וחניה)

תמריה

משתמש חדש
אני גרה בשכונה מתחרדת, ברחוב שלנו אנחנו 3 משפחות חרדיות חדשות יחידות… בבניין לידנו יש שכן דתי לאומי שהחליט שאסור לנו לחנות במדרכה האפורה החל מהקו בניין שלו. (הבעיה שלא תמיד יש מספיק חניה כי אלה מהצד השני חונים מול הבניין שלנו ואפילו הוא הגדיל לעשות וכבר מספר פעמים חנה מול הבניין שלנו) כשאנחנו כן עושים את זה אז הוא מצלצל בפעמון ומבקש שנזיז את האוטו, אני החלטתי שנמאס ואמרתי לו הפעם שאני לא מזיזה, הוא כעס…
מה אומרים?

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
אין לו שום זכות חוקית.
כשאנחנו כן עושים את זה אז הוא מצלצל בפעמון
אם זה מלחיץ אתכם, אפשר להסביר לו בעדינות, שאם הוא יחזור על כך, אתם רואים בכך חדירה לפרטיות ותגישו נגדו תלונה במשטרה (זה יכול להוות עילה לצו מניעת הטרדה מאיימת).

תלמיד מירושלים

משתמש צעיר
פעם שומר של מפעל דרש שאני לא אחנה צמוד למפעל במדרכה אפורה בשביל המנהל שלו ו[אני עובד במפעל הזה]
הזמנתי פיקוח עירוני ואמרו לו שזה ציבורי והוא לא יכול לשמור
לדעתי א צריך להתיחס אא"כ הוא יכול להוציא אוויר מהגלגל שזה סיפור אחר

כל בו לרכב

משתמש פעיל
אני גרה בשכונה מתחרדת, ברחוב שלנו אנחנו 3 משפחות חרדיות חדשות יחידות… בבניין לידנו יש שכן דתי לאומי שהחליט שאסור לנו לחנות במדרכה האפורה החל מהקו בניין שלו. (הבעיה שלא תמיד יש מספיק חניה כי אלה מהצד השני חונים מול הבניין שלנו ואפילו הוא הגדיל לעשות וכבר מספר פעמים חנה מול הבניין שלנו) כשאנחנו כן עושים את זה אז הוא מצלצל בפעמון ומבקש שנזיז את האוטו, אני החלטתי שנמאס ואמרתי לו הפעם שאני לא מזיזה, הוא כעס…
מה אומרים?
לנו היה סיפור דומה של אדם שחנה קבוע בחניה שלנו אבל רק כדי לבקר את המשפחה שלו בבנין וזה ממש הכעיס אותנו
יום אחד נגשתי אליו יפה ואמרתי לו שזה מפריע לנו ומאז יש שקט אם הבן אדם לגמריי
עצבים זה לא עוזר לחנך אנשים מניסיון זה גם לא עוזר במצב כזה שלכם הייתם יכולים לגמור את הסיפור ולדבר בנחת אליו, ואני יודע שזה קשה אבל מה לעשות כך אנשים שומעים יותר טוב וחודר להם ללב עד שהם מסכימים

rew3020

משתמש מקצוען
תעמדו על שלכם עם חיוך.
תרבו להגיד לו בוקר טוב עם חיוך.

לא יהיה לו הרבה מה לעשות.
אם כי יש הרבה טיפוסים בעולם....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה