מה אתם הייתם עושים במצב כזה?

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בעמוד הבא יש שורה יתומה של הפסקה האחרונה בעמוד הזה
הבעיה שגם לה יש הערות שככה גם אם אצמצם את המרווחים וכו' עדיין לא יהיה מספיק מקום בדף בגלל ההערות
מה אתם הייתם עושים? יש אפשרות להוריד את החלק התחתון אבל אז העמוד יהיה ריק אבל גם לדחוס יותר מידי זה לא הולך...
מקורי:
1609161871226.png

לאחר שהורדתי את החלק התחתון:
1609161831403.png

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תנסה לדחוף כמה שורות מהעמודים הקודמים כדי שבעמוד הזה יראה קצת יותר מלא.

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ואם דחפת מעמודים קודמים ולא עזר, אז חוזרים לכותרת הראשית של הפרק ומוסיפים רווח לפני ואחרי,
(גם זה יכול לקרות וקורה בעימוד ספרים),

עימוד פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
או אולי להכניס עוד כמה שורות בעמודים הקודמים וזה יפנה מקום גם לשורה וגם להערות שלה

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
או אולי להכניס עוד כמה שורות בעמודים הקודמים וזה יפנה מקום גם לשורה וגם להערות שלה
זה לא עובד ככה, המחבר מביא קובץ ערוך מוגה ומנופה, המעמד לא אמור להגיד לו תוסיף או תוריד חומר, המעמד גם לא אמור להתפשר על שורה יתומה, המעמד אמור לשבור את הראש איך להגיע לתוצאה הרצויה,

(נ.ב. כאשר אצלי כלו כל הקיצין אני גונב שורה מהדף, מקטין במעט את גובה העמודים, ומרוויח כמה שורות, אף אחד לא אמור להבחין בזה, לדעתי,)

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
במקרה כזה על הצד שלא מסתדר לך בכלל
עדיף אם כבר להביא את השורה לעמוד הזה וההערות יהיו בעמוד הבא
תמיד עדיף שהחלק העליון יהיה יותר טוב מהתחתון
שוב פעם על הצד שלא הסתדר

עימוד פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
זה לא עובד ככה, המחבר מביא קובץ ערוך מוגה ומנופה, המעמד לא אמור להגיד לו תוסיף או תוריד חומר, המעמד גם לא אמור להתפשר על שורה יתומה, המעמד אמור לשבור את הראש איך להגיע לתוצאה הרצויה,

(נ.ב. כאשר אצלי כלו כל הקיצין אני גונב שורה מהדף, מקטין במעט את גובה העמודים, ומרוויח כמה שורות, אף אחד לא אמור להבחין בזה, לדעתי,)
לא כ"כ הבנתי את דעתך,

איך המחבר קשור לענין

עימוד פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים

אולי לא הובנתי,

אני עדיין מעמד מתחיל, אבל כוונתי היתה שלפעמים במקום 30 שורות בעמודים הקודמים אפשר לצמצם רווחים (רווח גמיש) ולהרוויח שיהיה 31-32 שורות ובאופן כזה (אם יתאפשר הדבר) ממילא בעמוד הנוכחי יהיה מקום גם לשורה היתומה וגם להערות ששואל השאלה אמר שיש לאותה שורה

כך שלא התכוונתי כלל למחבר

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אז הצלחתי לסדר את העמוד הזה..הבעיה היא שיש לי עמוד אחר שאין לי מאיפה למשוך לשם או ממנו
אז פשוט השארתי חלק ריק..מה לעשות...

FE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מה שאני עושה במקרה כזה:
תשבור את ההערה על ידי אנטר 2-3 שורות מסוף העמוד, תחיל יישור מלא על ההערה באותו עמוד ותן מעבר עמוד כפוי להמשך ההערה. ככה יתפנה מקום לשורה היתומה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בעמוד הבא יש שורה יתומה של הפסקה האחרונה בעמוד הזה
הבעיה שגם לה יש הערות שככה גם אם אצמצם את המרווחים וכו' עדיין לא יהיה מספיק מקום בדף בגלל ההערות
מה אתם הייתם עושים? יש אפשרות להוריד את החלק התחתון אבל אז העמוד יהיה ריק אבל גם לדחוס יותר מידי זה לא הולך...
מקורי:
צפה בקובץ המצורף 792470
אין אפשרות להוריד קצת שורות מההערה לעמוד הבא ?
שתחילת ההערה יתחיל בעמוד הזה והשאר ימשיך לעמוד הבא

FE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
עולה לי עוד רעיון, בדקתי אצלי וזה עובד.
לספור את שורות ההערה שממשיכות לעמ׳ הבא ולהחיל עליהם שמירת שורות ביחד בסוף פיסקה (Keep Options), את מספר השורות הגולשות + כמה שורות שנחוץ כדי להכניס את השורה היתומה.

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עולה לי עוד רעיון, בדקתי אצלי וזה עובד.
לספור את שורות ההערה שממשיכות לעמ׳ הבא ולהחיל עליהם שמירת שורות ביחד בסוף פיסקה (Keep Options), את מספר השורות הגולשות + כמה שורות שנחוץ כדי להכניס את השורה היתומה.
זה אולי טוב לאינדיזיין אבל אני מעמד בתג..אבל שווה ניסיון

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בשעת הדחק כשאין ברירה אפשר וצריך להשאיר יתומה.
יש לי עמוד אחד עם הערה ענקית שפשוט מכריחה אותי להשאיר יתומה...
אז עשיתי כעצתך! תודה!
(זה תחילת פרק חדש ואין מאיפה למשוך או לשחק עם הגוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה