דרוש מידע מה אתם אומרים על פלאפון k35?

מנסה לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי לפני כמה חודשים.

• בטריה ארוכת טווח (יומיים בערך)
  • שמיעה טובה
  • דיבור איכותי
  • קליטה טובה (3.5)
  • חזק נגד נפילות
  • נגד מים, על אף שאמרו לי לא לטבול בנטילת ידיים בבוקר...
  • טיפה מגושם חיצונית
  • הלחצנים קצת איטיים
  • אפשרות להכניס כרטיס SD שמקליט אוטומטית את כל השיחות (ניתן לשמוע את ההקלטות רק על המחשב)
  • לוח שנה ותזכורות מעצבן
  • לוח יהודי
  • עד 600 שיחות אחרונות
  • רשמקול
  • אני עדיין לא מצאתי אפשרות לשיחה בלתי מזוהה
  • חיפוש לפי מספר חלקי (הקשת כמה ספרות מתוך המספר השלם, יעלה את כל האופציות האפשריות...)
ומה עוד?...

ישראל ר.

משתמש פעיל
תודה על המחמאות בכדי לשפר הערתי על התובנות ואשמח לקבל עלי'הם תגובות (ניתן לשלוח על זה מייל אלי 3106707@ בגימייל)

קניתי לפני כמה חודשים.

• טיפה מגושם חיצונית עניין של טעם וריח
  • הלחצנים קצת איטיים אודה להסבר מה לשפר
  • אפשרות להכניס כרטיס SD שמקליט אוטומטית את כל השיחות (ניתן לשמוע את ההקלטות רק על המחשב) למה אתה חושב ככה
  • לוח שנה ותזכורות מעצבן אודה להסבר
  • אני עדיין לא מצאתי אפשרות לשיחה בלתי מזוהה מה הכוונה
  • חיפוש לפי מספר חלקי (הקשת כמה ספרות מתוך המספר השלם, יעלה את כל האופציות האפשריות...)
ומה עוד?...

מצוי

משתמש מקצוען
תודה על המחמאות בכדי לשפר הערתי על התובנות ואשמח לקבל עלי'הם תגובות (ניתן לשלוח על זה מייל אלי 3106707@ בגימייל)
אולי תתיחס אתה לנאמר
האם ניתן לשמוע הקלטות שלא על המחשב
האם יש אפשרות לשיחה לא מזוהה
האם הלחצנים לא איטיים
האם הלוח שנה והתזכורות ידידותיים
האם יש שעון מעורר שניתן לכוון באילו ימים יצלצל ולכוון כמה שעונים מעוררים
כמה רינגטונים יש , האם ניתן לכוון למספרים מסוימים רינגטון מיוחד?

מנסה לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי תתיחס אתה לנאמר
האם ניתן לשמוע הקלטות שלא על המחשב
האם יש אפשרות לשיחה לא מזוהה
האם הלחצנים לא איטיים
האם הלוח שנה והתזכורות ידידותיים
האם יש שעון מעורר שניתן לכוון באילו ימים יצלצל ולכוון כמה שעונים מעוררים
כמה רינגטונים יש , האם ניתן לכוון למספרים מסוימים רינגטון מיוחד?

1. נראה לי שלא.
2. לא מצאתי
3. עד שעולה לך האות המבוקשת (אני יקיש 4 אותיות קדימה ובינתיים יעלה האות הראשונה - בספר טלפונים...).
4. מאוד מעצבן התזכורות. מהרבה סיבות, ואין לי כוח לפרטם... אבל אחרי פעם אחת שעמלתי קשות להכניס תזכורת - התייאשתי.
5. ניתן לכוון עד 5 שעוני מעורר, וניתן להחליט באיזה יום יצלצל.
6. הרינגטונים יחסית בסדר, וניתן לעשות רינגטון מיוחד לאיש קשר...
7. כשעושים 'הוסף מספר לאיש קשר קיים' - מאוד מאוד מסובך למצוא את איש הקשר הקיים (הוא נותן לבחור רק את האות הראשונה של המשפחה).

אבל תכל'ס, לי זה מספק את מה שאני צריך... על אף שזה לא עם אופציות מתקדמות.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
בס"ה אני חושב שהוא המכשיר המוצלח שקיים כיום בשוק של הכשרים.

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מה עם קליטה? טובה? (לי יש מכשיר אחר שלא משנה באיזה חברה אני נמצאת, הקליטה שלו מזעזעת, מתנתק באמצע שיחות וכשיש רוח אפילו דרך החלון אין לי קליטה!)

האם יש בו תקלות? (לא בא לי לקנות מכשיר ולהיות עמו כל הזמן בתיקונים כמו המכשיר הקודם שלי...)

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
מה עם קליטה? טובה? (לי יש מכשיר אחר שלא משנה באיזה חברה אני נמצאת, הקליטה שלו מזעזעת, מתנתק באמצע שיחות וכשיש רוח אפילו דרך החלון אין לי קליטה!)

האם יש בו תקלות? (לא בא לי לקנות מכשיר ולהיות עמו כל הזמן בתיקונים כמו המכשיר הקודם שלי...)
הוא עם קליטה משופרת - G3.5
הכי טוב ששייך בכשרים.

לא ידוע לי על תקלות מיוחדות.

מצוי

משתמש מקצוען
בברור שערכתי נראה שהוא הפלאפון הכי טוב בכשרים! ויש בו הרבה אפשרויות מעולות.
לשיחה מזוהה: מרכז שיחות - הגדרות שיחה- הגדרות שיחה סים1/2 תלוי בסים הרצוי- מזהה מתקשר - הסרת מזהה
וכדי לבטל שלח מזהה
אכן הלחצנים איטיים מעט, אבל לא בטוח שירגישו בזה.

ישראל ר.

משתמש פעיל
אולי תתיחס אתה לנאמר
האם ניתן לשמוע הקלטות שלא על המחשב מניסיון שלי ניתן
האם יש אפשרות לשיחה לא מזוהה מבחינת המכשיר כן אולי זה בעיית רשת
האם הלחצנים לא איטיים זה משהו לא מוגדר ולכן בקשתי הסבר
האם הלוח שנה והתזכורות ידידותיים זה עניין של טעם אני מנסה לבדוק האם ניתן להסתיר את הדף היומי
האם יש שעון מעורר שניתן לכוון באילו ימים יצלצל ולכוון כמה שעונים מעוררים חיובי
כמה רינגטונים יש , האם ניתן לכוון למספרים מסוימים רינגטון מיוחד? מעל 30 וניתן להגדיר לפי מספרים

ישראל ר.

משתמש פעיל
3. עד שעולה לך האות המבוקשת (אני יקיש 4 אותיות קדימה ובינתיים יעלה האות הראשונה - בספר טלפונים...). עושה רושם שהספר טלפונים שלך עמוס תגבה ותשחזר
4. מאוד מעצבן התזכורות. מהרבה סיבות, ואין לי כוח לפרטם... אבל אחרי פעם אחת שעמלתי קשות להכניס תזכורת - התייאשתי. אודה אם תוכל כן לעדכן אותי במייל בכדי שנוכל לבדוק לשפר תודה

שרית100

משתמש מקצוען
גם אני ממש מרוצה מהמכשיר, מכל הבחינות!
קליטה, שמע, חסינות בנפילות ועוד
רק
מסכימה עם 2 חסרונות שהעלו כאן -
הלחצנים - הרבה פעמים צריכה להקיש פעמיים או יותר עד שהלחיצה נקלטת
הלוח שנה - הייתי רגילה שאני מדפדפת בלוח ורואה את כל התורים והפגישות שהזנתי בו, לא מצאתי כאן אופציה כזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה