עזרה ראשונה! מה אפשר לקחת להרגעה בתקופה לחוצה?

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה אפשר לקחת כשנמצאים בתקופה מאד לחוצה
עד כדי שלא נרדמים בלילה?
משהו שמותר בהנקה.
אשמח לעזרה.
תודה

blue cat

משתמש פעיל
לעשות הליכות מהירות! אפי' ריצות אם אפשר
לשמוע פסנתר ולעשות הרפיה בראש...
לשתות המון מים...
לקחת פסק זמן וללכת לים ולבהות בגלים שהוא ריק כמובן.
ויש כדורים טבעיים לגמרי שאפשר לקחת בלי מרשם.

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
שמנים אתריים (לימון, תפוז, לבנדר, ברוש... מה שמתאים במקרה הספציפי או שילוב ביניהם).
פרחי באך (רסקיו או בהתאמה אישית).
להקפיד על הרבה מאוד שתיה, האיזור במוח שאחראי על הפרשת הורמוני סטרס זקוק להרבה מים כדי להתאזן.
אפשר לפנות לבית מרקחת ולשאול מה הם ממליצים, יש להם לפעמים הצעות נוספות מעולות (גם טבעיות וגם כימיות).

שיהיה רק בטוב.

blue cat

משתמש פעיל
שמנים אתריים (לימון, תפוז, לבנדר, ברוש... מה שמתאים במקרה הספציפי או שילוב ביניהם).
פרחי באך (רסקיו או בהתאמה אישית).
להקפיד על הרבה מאוד שתיה, האיזור במוח שאחראי על הפרשת הורמוני סטרס זקוק להרבה מים כדי להתאזן.
אפשר לפנות לבית מרקחת ולשאול מה הם ממליצים, יש להם לפעמים הצעות נוספות מעולות (גם טבעיות וגם כימיות).

שיהיה רק בטוב.
אני יכול לחזק את הדברים שמן לבנדר אצלי ממש מחולל פלאים!

נאמנת

משתמש מקצוען
יש מוצר שנקרא וואלריאן,
זה טיפות טבעיות שאמורות לעשות את העבודה.
ללא מידע לגבי הנקה, זה צריך לשאול רוקח.

blue cat

משתמש פעיל
איפה משיגים שמן כזה?
בכל חנות טבע....
אבל לעיסוי צריך להשתמש גם עם שמן בסיס כמו קוקוס או זרעי ענבים או שקדים....
אני שם את זה במבער וזה מפיץ ריח בכל החדר....יושנים עם זה טוב בלילה...
אני קונה מפה יש להם איכות!

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
את השמן לבנדר שמים במבער?
איפה משיגים את המבער -גם בחנות טבע?
אפשר לטפטף שתי טיפות על הכרית
ספציפית שמן לבנדר הוא שמן גמיש מאוד.
ניתן לטפטף על כרית, ניתן לשים במבער (קנייה באינטרנט או חנות טבע), ניתן גם למרוח 2 טיפות על שורש כף היד, או לטפטף 5 טיפות לאמבטיה חמה.
השימוש במבער הוא המומלץ ביותר, כיוון שהוא מאפשר ללבנדר להתפרק לאט יותר וכך לתת אפקט מתמשך.

אין הגבלה על כמות השימוש, לפי הצורך. הצורך הוא בד"כ הפעלת מבער פעם ביום לפני השינה, או שימוש בהרחה/מריחה פעמיים ביום (לפני ואחרי השינה).
כיוון שמדובר כאן על הנקה, הייתי ממליצה לערבב את השמן יחד עם שמן גרניום (מאזן הורמונלית). אך אותו אסור למרוח על הגוף, וניתן להשתמש בו רק בהרחה, אמבטיה או במבער.

אגב, שמן לבנדר הוא שחשוב מאוד להחזיק בבית עם ילדים, כיוון שהוא סוגר חתכים ועוצר דימומים במהירות כמעט ניסית. אחד מהחומרים השימושים ביותר שהקב"ה ברא בטבע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה