עזרה מהזה אומר?? המחשב נתקע ומגיע למסך הכחול הבא

אני1000

משתמש מקצוען
מצו"ב תמונות מסך

תודה רבה!

קבצים מצורפים

• 20180110_123143.jpg
    20180110_123143.jpg
    KB 830.4 · צפיות: 85

לוש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מתחברת לאינטרנט בנט סיק?

מוטיאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
התרעה על תקלה.
המחשב מציע: 1. לאתחל את המחשב.
2. אם לא עוזר, למחוק או להשבית תוכנות חדשות או חומרה חדשה שהותקנה לאחרונה ועשויה ליצור את התקלה.
3. לנסות להשבית את זיכרון המטמון דרך הBIOS.
4. להפעיל במצב בטוח באמצעות איתחול המחשב -> F8-> ‏SAFE MODE ולהשבית שם רכיבים שעשויים לגרום לתקלה.

אני1000

משתמש מקצוען
תודה רבה על התשובה המפורטת.
לצערי הרב, לא הבנתי כמעט כלום.... אני צריכה הסבר מפורט מה לעשות
1. כל פעם שנתקע, אני מפעילה מחדש ועובד עד לפעם הבאה...
2. לא זכור לי על תוכנות חדשות שהותקנו או חומרה חדשה וגם אם כן אז איך בודקים מי הגורם לתקלה?
3. מה הכוונה זיכרון מטמון? מהזה ומי זה
4. מהזה רכיבים שגורמים לתקלה, היכן מזהים אותם ואיפה

מוטיאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני לא טכנאי מחשבים, והדברים שאני אומר הם רק מה שלמדתי מניסיון עם הזמן, כך שאולי אני לא מדייק והכי טוב להעלות את השאלה בפורום המתאים.
זיכרון מטמון זה זיכרון שמשמש את המחשב לשמור דברים קבצים שהוא מעלה באופן תדיר כדי לזרז את העבודה של המחשב. ייתכן ואין פגם בתוכנה והתקלה היא רק במטמון, אז איפוס המטמון יפתור את הבעיה.
אם לא התקנת שום תוכנה או חומרה אז יהיה יותר קשה לאתר את התקלה כי זה יכול להיות בעצם כל דבר במחשב (כונן CD, התקני USB, כרטיס מסך וכו וגם תוכנות).
תנסי להפעיל במצב בטוח שמשבית חלק מהתכונות, אם לא יעבוד תפני לפורום מחשבים או לטכנאי מחשבים.

אני1000

משתמש מקצוען
כשאני מפעילה את המחשב שוב, הוא עובד מצוין עד לפעם הבאה [שזה יכול להיות תוך שעה או אפילו אחרי כמה ימים]

איך מנקים את המטמון?

מוטיאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
למיטב ידיעתי: לוח הבקרה->מערכת ואבטחה->כלי ניהול->ניקוי דיסק->כונן C. אחרי מספר דקות תופיע רשימה, לסמן "קבצים זמניים" ולבחור "אישור"
אני בטוח שלטכנאים יש פתרונות טובים יותר...

נערך לאחרונה ב:

yosef1234

משתמש פעיל
תיזהרו כי לנו זה מחק את רוב הדיסק קשיח בסוף תיגשו למישהו שיודע טוב

yosef1234

משתמש פעיל
האתחול שוב ושוב
גרם כפי הנראה במשך הזמן לפגיעה בדיסק קשיח
ומשם הדרך קצרה למחיקה שלו
מה שבטוח שיש בעיה כדאי לטפל בה בצורה רצינית
אלא א"כ יש לכם גיבוי להכל ואז לא נורא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה