דרוש מידע מהו הפלאפון (כשר) הכי טוב שהייתם קונים/ממליצים?

• פותח הנושא 80108
  • פורסם בתאריך

HMB

משתמש פעיל
יש max koshe
עולה הכי זול בחנות מיי מוביל כ-180 ש"ח
מכשיר עם אחריות לכל החיים במעבדת תיקונים שלו מנסיון של אנשים מגיעים לשם ומקבלים תיקון חינם למכשיר גם אם עבר שנה. יש מעבדת שרות בכפר סבא ואולי בעוד מקום לא יודעת צריך לבדוק

דייייייייייי

משתמש פעיל
אני מחפשת לאדם מבוגר טלפון כשר עם מקשים, שמע גבוה.
בלי נעילת מקשים וכו... שיהיה לו קל להתנהל איתו.
שיאומי S1+. יש הרבה שיתנגדו, וזה בסדר.
יש לי אותו כבר קרוב לשנתיים ומצויין ממש!
יתרונות: מקשים גדולים ונוחים, שמע גבוה.
לא יודעת מה עם ועדת הרבנים-היה תקופה שהפסיקו להכשיר. מקסימום תקנו תומך ותקחו למעבדה שתחליף גרסה.
(אם זה אדם מבוגר-אין חשש שיפרוץ את הטלפון, שזה נראה לי החסרון העיקרי בטלפון...)

מ. ק.

משתמש מקצוען
יש max koshe
עולה הכי זול בחנות מיי מוביל כ-180 ש"ח
מכשיר עם אחריות לכל החיים במעבדת תיקונים שלו מנסיון של אנשים מגיעים לשם ומקבלים תיקון חינם למכשיר גם אם עבר שנה. יש מעבדת שרות בכפר סבא ואולי בעוד מקום לא יודעת צריך לבדוק
יש לנו איתו היסטוריה מאד כואבת.
לא שווה את המחיר שלו!!!!!

Z.D

משתמש חדש
השיומי טאצ'
קודם כל הוא באמת כשר בלי תחפושת אין לו אופציה לווי פי או אפלקיציות...כשר כמו פלאפון כשר רגיל!
אשמח לדעת אם את @!Batya מרוצה ממנו ?
כי לי יש אותו חדש ואני ממש סובלת ממנו מחוסר קליטה לפעמים
או שהלחצנים נלחצים באמצע שיחה על העברה לממתינה וכדו'

בריכטה

משתמש חדש
יש לי MTK1 והוא מעולה ממש, נפל כמה פעמים ולא קרה לו כלום, שומעים מצוין, בטריה טובה, יש אפשרות הקלטה וגם אפשרות להעביר הקלטה לתוך כרטיס סים פנימי(כשר לחלוטין!) מומלץ מאוד.

נעה ל

משתמש חדש
את יכולה להזמין 208 מאליאקספרס וללכת לחנות שיחסמו אותו
יש לי אותו כבר 4 שנים

אני1000

משתמש מקצוען
מחפשים מידע על שיאומי תומך כשר 2 סימים או סוג אחר עם שמע חזק
חסום לחלוטין עם רק אפשרות שסים אחד מקבל הודעות SMS בלבד
כמה עולה? היכן הכי כדאי לקנות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה